Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Video: Танцюючі та сексуальні: герої розкривають потаємні таланти
<p style="text-align: justify;">Цього тижня в проєкті <a href="https://teleportal.ua/show/stb/big/sezon-9">«Зважені та щасливі» 9 сезон</a> 9 випуск від 24.10.2019 учасники перетворяться у зважених і танцюючих. Перевтілення почнеться посеред ночі, коли в табір схуднення на позашляховику ввірветься гучна вечірка.</p> <p style="text-align: justify;">«Світло, музика, туц-туц-туц», – не на жарт здивується рожевий Паша разом з іншими героями.</p> <p style="text-align: justify;">Але найцікавіше відбудеться, коли з машини стануть виходити тусовщики: Жінка-кішка, Супермен, сувора вчителька, накачаний рятувальник! Так це ж сексуальні фантазії учасників наяву. І саме в такому вбранні в шоу «Зважені та щасливі» 2019 конкурсантам доведеться танцювати.</p> <p style="text-align: justify;"> </p> <p style="text-align: justify;"><strong><span>Хореографія як схуднення</span></strong></p> <p style="text-align: justify;">Танець – і стане головним випробуванням дев'ятого тижня схуднення. Цілих сім днів учасники повинні готуватися і розучувати рухи, щоб показати на сцені справжню історію. Крім того, їм доведеться по-справжньому перевтілитися в героїв еротичних фантазій і стати для своїх партнерів жінками і чоловіками мрії. Оцінювати танцювальні постановки в 9 випуску 9 сезону «Зважені та щасливі» будуть Народний артист України Григорій Чапкіс і телеведуча шоу «Хто зверху?», «Шалена зірка» і «Хто проти блондинок?» на Новому каналі Леся Нікітюк.</p> <p style="text-align: justify;">Порядок виходу на паркет і вид тренувань визначить аукціон. Комусь із табору схуднення пощастить тренуватися з дворазовою чемпіонкою світу з бальних танців Оленою Шоптенко та Максом Єжовим, двократним чемпіоном зі спортивних бальних танців. Комусь доведеться розучувати рухи за відеоуроками, а тим, кому не пощастить, дістанеться лише аудіозапис. Розплатитися за лоти можна буде кілограмами – класичною валютою шоу «Зважені та щасливі» 9 сезон. Дивіться онлайн, хто і на що витратить більше ваги і як ці витрати відіб'ються на виступі героїв?</p> <p style="text-align: justify;">Пропустили попередній випуск? Не витрачайте часу на пошуки – переходьте за посиланням і дивіться <a href="https://teleportal.ua/show/stb/big/sezon-9/vypusk-8">«Зважені та щасливі» 9 сезон випуск 8</a> онлайн.</p>

Танцюючі та сексуальні: герої розкривають потаємні таланти

Всі випуски | Сезон 9

Танцюючі та сексуальні: герої розкривають потаємні таланти

Цього тижня в проєкті «Зважені та щасливі» 9 сезон 9 випуск від 24.10.2019 учасники перетворяться у зважених і танцюючих. Перевтілення почнеться посеред ночі, коли в табір схуднення на позашляховику ввірветься гучна вечірка.

«Світло, музика, туц-туц-туц», – не на жарт здивується рожевий Паша разом з іншими героями.

Але найцікавіше відбудеться, коли з машини стануть виходити тусовщики: Жінка-кішка, Супермен, сувора вчителька, накачаний рятувальник! Так це ж сексуальні фантазії учасників наяву. І саме в такому вбранні в шоу «Зважені та щасливі» 2019 конкурсантам доведеться танцювати.

 

Хореографія як схуднення

Танець – і стане головним випробуванням дев'ятого тижня схуднення. Цілих сім днів учасники повинні готуватися і розучувати рухи, щоб показати на сцені справжню історію. Крім того, їм доведеться по-справжньому перевтілитися в героїв еротичних фантазій і стати для своїх партнерів жінками і чоловіками мрії. Оцінювати танцювальні постановки в 9 випуску 9 сезону «Зважені та щасливі» будуть Народний артист України Григорій Чапкіс і телеведуча шоу «Хто зверху?», «Шалена зірка» і «Хто проти блондинок?» на Новому каналі Леся Нікітюк.

Порядок виходу на паркет і вид тренувань визначить аукціон. Комусь із табору схуднення пощастить тренуватися з дворазовою чемпіонкою світу з бальних танців Оленою Шоптенко та Максом Єжовим, двократним чемпіоном зі спортивних бальних танців. Комусь доведеться розучувати рухи за відеоуроками, а тим, кому не пощастить, дістанеться лише аудіозапис. Розплатитися за лоти можна буде кілограмами – класичною валютою шоу «Зважені та щасливі» 9 сезон. Дивіться онлайн, хто і на що витратить більше ваги і як ці витрати відіб'ються на виступі героїв?

Пропустили попередній випуск? Не витрачайте часу на пошуки – переходьте за посиланням і дивіться «Зважені та щасливі» 9 сезон випуск 8 онлайн.