Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Зареєструйся – буде цікавіше!

Битва екстрасенсів

Сезон 20
Вибрати сезон
Сезон 20
Сезон 19
Сезон 18

«Битва екстрасенсів» — це проект-змагання для людей, які мають паранормальні здібності, талант відчувати чужу енергетику, допомагати людям, дізнаватися про події в минулому та передбачати майбутнє.

Битва екстрасенсів

«Битва екстрасенсів» — це проект-змагання для людей, які мають паранормальні здібності, талант відчувати чужу енергетику, допомагати людям, дізнаватися про події в минулому та передбачати майбутнє.


Ви досі скептично ставитеся до людей із надможливостями? Впевнені, що вас хочуть пошити в дурні? Проект «Битва екстрасенсів» (Україна) переконає: у світі є люди, які живуть на два світи!


Як відбувається відбір найсильніших ясновидців до програми СТБ «Битва екстрасенсів»?

У проект для людей із надможливостями не так просто потрапити. Перед зйомками всіх випусків «Битви екстрасенсів» знімальна група проводить надзвичайно масштабний кастинг. Взяти участь і показати свої вміння хочуть не тільки українці, але й ясновидці з усього світу. Тому завдання дуже важливе: з тисячі екстрасенсів відібрати тих, хто насправді володіє надзвичайним даром яснобачення.

Претенденти проходять декілька відбірних турів, серед них:

  • побачити, що відбувається за ширмою;
  • віднайти загублений предмет або живу істоту;
  • розповісти деталі про життя відомої персони.

Дивлячись на результати всіх трьох випробувань, експертне журі на чолі з незмінним ведучим проекту «Битва екстрасенсів» Павлом Костіциним обирає 12 ясновидців, які далі продовжують боротися за звання найсильнішого.


Кожен випуск програми «Битва екстрасенсів» Україна — це суцільна несподіванка

Усі наступні етапи боротьби між ясновидцями складаються з декількох завдань. Наприклад, знайти вибухівку, яка от-от спалахне, побачити, з чим пов’язані хвороби героїв, віднайти злочинця або ж поговорити з душами померлих. До речі, продюсерська група проекту «Битва екстрасенсів» СТБ вибудовує всі завдання від найпростішого до найскладнішого. Це дає змогу зрозуміти, на що здатен кожен ясновидець.

Наприкінці будь-якого випуску судді обирають, хто був найслабшим і найсильнішим протягом тижня. Екстрасенс, який проявив себе найгірше, назавжди покидає проект.


Судді шоу «Битва екстрасенсів»

За кожним кроком екстрасенсів стежить професійна команда суддів, яка складається з колишніх переможців проекту «Битва екстрасенсів», а також постійних експертів програми «Слідство ведуть екстрасенси», Серед них:

Окрім найсильніших ясновидців, у складі журі також присутні експерти, які стежили за учасниками безпосередньо на випробуванні. Переважно це медійні персони: відомі актори, ведучі та артисти.


Незмінний ведучий проекту-змагання «Битва екстрасенсів» СТБ

Протягом десятків сезонів жоден випуск не проходить повз Павла Костіцина — чоловіка, який із холодним розумом підходить до кожного випробування. Ведучий не боїться нічого: ані прокльонів, ані приворотів, ані небезпечних ритуалів. Завдяки Павлу Костіцину глядач переконується: життя на два світи дійсно існує. Переконайтеся в цьому і ви — дивіться «Битва екстрасенсів» онлайн на сайті Телепортал.


Цікаві й містичні факти програми:

  • класичні випадки під час зйомок програми — неочікувані зміни погоди, предмети, що постійно падають, розбиті дзеркала, вибухи електроприладів. Знімальна група переконана, ніщо не може витримати надпотужну екстрасенсорну силу;
  • переможець 2 сезону проекту «Битва екстрасенсів» Єгор Мінін під час зйомок одного з випусків переконував редакторів програми, якщо він вдало пройде випробування, то Євро-2012 відбудеться в Україні. Ясновидець впорався із завданням і його пророцтво здійснилося.
  • Хаял Алекперов став єдиним чоловіком, який здобув перемогу в міжнародних сезонах програми.


Тепер ви маєте змогу дивитися онлайн усі сезони проекту «Битва екстрасенсів» на сайті Teleportal.ua. Незалежно від місця — дивіться наймістичніше шоу країни й на власні очі переконайтеся в надлюдських можливостях!