Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Video: Мрійник за ширмою
<p>Тяжкохворий хлопчик очікує за непроникною ширмою. У цей час серед екстрасенсів назріває скандал.</p><p>Проект <a href="https://teleportal.ua/show/stb/bitva/sezon-19" target="_blank">Битва екстрасенсів 19 сезон</a> випуск 1 знову випробує здібності учасників. Найважче - це відсіяти справжніх людей із над-здібностями від умілих шарлатанів, які прийшли за перемогою. В Україні злетілися учасники з усіх куточків Землі, у тому числі з Норвегії, Туреччини та Латвії. Іноземні учасники не цураються брудної гри, щоб пройти важкий кастинг проекту Битва екстрасенсів 19 сезон випуск 1. Один з учасників ледь не підпалив свою суперницю. Події 2 випуски проекту Битва екстрасенсів виходять за всі рамки.</p><p>Учасникам довелося зіткнутися з труднощами ще до початку випробувань.</p><p>На кастинг приїхав рідний брат переможця Битва екстрасенсів 16 Сурена Джулакяна - Ніколас. Однак відомий ясновидець і володар часу не зрадів появі близького родича. Сурен почав кричати і практично накинувся на брата, адже він не послухався його. Сурен забороняв Ніколасу приходити на проект Битва екстрасенсів, але чому? Дізнайтеся в першому ж випуску Битва екстрасенсів 19 сезон.</p><p>Традиційне випробування проекту Битва екстрасенсів «Ширма» шокувало історією тяжкохворого хлопчика. У дитини є заповітна мрія... Його сім'я звернулася до проекту Битва екстрасенса, щоб подарувати хлопчикові її втілення. Отже, поки маленький Рустам малює свою мрію, учасники проекту намагаються вважати інформацію за ширмою. Чи змогли екстрасенси впоратися з випробуванням? Дивіться у проекті Битва екстрасенсів 2018 випуск 1.</p><p>У 19 сезоні шоу Битва екстрасенсів місце «Містера Х» зайняла відома українська співачка і телеведуча Оля Полякова. Які таємниці Полякової вдалося вивідати ясновидцем?</p><p>У проекту Битва екстрасенсів з'явився новий суддя. До переможниці попередніх сезонів Олени Курилової та беззмінного ведучого Павла Костіцина приєдналася ще одна людина, чию особу приховували аж до початку сезону. Хто став новим суддею Битва екстрасенсів 19 сезон? Дізнайтеся прямо зараз в 1 випуску проекту Битва екстрасенсів 19!</p>

Мрійник за ширмою

Всі випуски | Сезон 19

Мрійник за ширмою

Тяжкохворий хлопчик очікує за непроникною ширмою. У цей час серед екстрасенсів назріває скандал.

Проект Битва екстрасенсів 19 сезон випуск 1 знову випробує здібності учасників. Найважче - це відсіяти справжніх людей із над-здібностями від умілих шарлатанів, які прийшли за перемогою. В Україні злетілися учасники з усіх куточків Землі, у тому числі з Норвегії, Туреччини та Латвії. Іноземні учасники не цураються брудної гри, щоб пройти важкий кастинг проекту Битва екстрасенсів 19 сезон випуск 1. Один з учасників ледь не підпалив свою суперницю. Події 2 випуски проекту Битва екстрасенсів виходять за всі рамки.

Учасникам довелося зіткнутися з труднощами ще до початку випробувань.

На кастинг приїхав рідний брат переможця Битва екстрасенсів 16 Сурена Джулакяна - Ніколас. Однак відомий ясновидець і володар часу не зрадів появі близького родича. Сурен почав кричати і практично накинувся на брата, адже він не послухався його. Сурен забороняв Ніколасу приходити на проект Битва екстрасенсів, але чому? Дізнайтеся в першому ж випуску Битва екстрасенсів 19 сезон.

Традиційне випробування проекту Битва екстрасенсів «Ширма» шокувало історією тяжкохворого хлопчика. У дитини є заповітна мрія... Його сім'я звернулася до проекту Битва екстрасенса, щоб подарувати хлопчикові її втілення. Отже, поки маленький Рустам малює свою мрію, учасники проекту намагаються вважати інформацію за ширмою. Чи змогли екстрасенси впоратися з випробуванням? Дивіться у проекті Битва екстрасенсів 2018 випуск 1.

У 19 сезоні шоу Битва екстрасенсів місце «Містера Х» зайняла відома українська співачка і телеведуча Оля Полякова. Які таємниці Полякової вдалося вивідати ясновидцем?

У проекту Битва екстрасенсів з'явився новий суддя. До переможниці попередніх сезонів Олени Курилової та беззмінного ведучого Павла Костіцина приєдналася ще одна людина, чию особу приховували аж до початку сезону. Хто став новим суддею Битва екстрасенсів 19 сезон? Дізнайтеся прямо зараз в 1 випуску проекту Битва екстрасенсів 19!