Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Video: Суд над ченцем і звільнення Саги
<p><strong>Екстрасенси вплуталися в розслідування, яке завдало значного впливу. Ніхто не очікував таких наслідків.</strong></p><p>У проекті <a href="https://teleportal.ua/show/stb/bitva/sezon-19" target="_blank">Битва екстрасенсів 19 сезон</a> 11 випуск від 16.12.2018 учасники на свій страх і ризик продовжили розслідування. Нагадаємо, що в минулому випуску програми Марія попросила врятувати її дитину від сил зла, які забирають всіх чоловіків в її роду. Завдання виявилося набагато складнішим, ніж очікували екстрасенси. Деякі ледь не втратили розум, всього лише доторкнувшись до фотографії хлопчика. А космолог Олександра впала в транс і зникла! Команда проекту Битва екстрасенсів 2018 знайшла тільки закривавлену хустку... Пошуки дівчини передали правоохоронцям. Тим часом, інші учасники продовжили небезпечне розслідування. Дивіться у програмі Битва екстрасенсів 19 випуск 11, ніж воно закінчилося.</p><p>Ніколас Петросян теж постраждав під час випробування. Поки він намагався допомогти родині, у нього вселився дух монаха. Чому спірит сказав, що вся сім'я перебуває під знаком смерті? І чому дух зажадав, щоб його судили? Можливо, Анна - жриця культу Феміди - знає відповідь на це питання? Дивіться у проекті Битва екстрасенсів 2018 випуск 11.</p><p><strong>Але більше всіх в цьому випуску Битва екстрасенсів 19 сезон вразила Сага. Не пропустіть несподіваний поворот!</strong></p><p>Хочете дізнатися рецепт успіху мільйонерів? Кажуть, що не в грошах щастя, однак всі ми чомусь женемося за кольоровими папірцями, які так приємно шорудять. До екстрасенсів також часто звертаються через фінансові проблеми.</p><p><strong>Гроші не пахнуть, але чи так це?</strong> Дізнайтеся в програмі Битва екстрасенсів 19 сезон 11 випуск від 16.12.2018 на сайті Teleportal.ua! Учасники проекту намагалися вирахувати, хто з п'яти героїв випуску - мільйонер. Чим відрізняється багач від бідняка? І чому ясновидиця стверджує, що серед присутніх у студії ховається... злодій? Не пропустіть 11 випуск містичного шоу Битва екстрасенсів!</p><p>Якщо ви пропустили попередній випуск, то дивіться за посиланням <a href="https://teleportal.ua/show/stb/bitva/sezon-19/vypusk-10" target="_blank">Битва екстрасенсів 19 сезон 10 випуск</a></p>

Суд над ченцем і звільнення Саги

Всі випуски | Сезон 19

Суд над ченцем і звільнення Саги

Екстрасенси вплуталися в розслідування, яке завдало значного впливу. Ніхто не очікував таких наслідків.

У проекті Битва екстрасенсів 19 сезон 11 випуск від 16.12.2018 учасники на свій страх і ризик продовжили розслідування. Нагадаємо, що в минулому випуску програми Марія попросила врятувати її дитину від сил зла, які забирають всіх чоловіків в її роду. Завдання виявилося набагато складнішим, ніж очікували екстрасенси. Деякі ледь не втратили розум, всього лише доторкнувшись до фотографії хлопчика. А космолог Олександра впала в транс і зникла! Команда проекту Битва екстрасенсів 2018 знайшла тільки закривавлену хустку... Пошуки дівчини передали правоохоронцям. Тим часом, інші учасники продовжили небезпечне розслідування. Дивіться у програмі Битва екстрасенсів 19 випуск 11, ніж воно закінчилося.

Ніколас Петросян теж постраждав під час випробування. Поки він намагався допомогти родині, у нього вселився дух монаха. Чому спірит сказав, що вся сім'я перебуває під знаком смерті? І чому дух зажадав, щоб його судили? Можливо, Анна - жриця культу Феміди - знає відповідь на це питання? Дивіться у проекті Битва екстрасенсів 2018 випуск 11.

Але більше всіх в цьому випуску Битва екстрасенсів 19 сезон вразила Сага. Не пропустіть несподіваний поворот!

Хочете дізнатися рецепт успіху мільйонерів? Кажуть, що не в грошах щастя, однак всі ми чомусь женемося за кольоровими папірцями, які так приємно шорудять. До екстрасенсів також часто звертаються через фінансові проблеми.

Гроші не пахнуть, але чи так це? Дізнайтеся в програмі Битва екстрасенсів 19 сезон 11 випуск від 16.12.2018 на сайті Teleportal.ua! Учасники проекту намагалися вирахувати, хто з п'яти героїв випуску - мільйонер. Чим відрізняється багач від бідняка? І чому ясновидиця стверджує, що серед присутніх у студії ховається... злодій? Не пропустіть 11 випуск містичного шоу Битва екстрасенсів!

Якщо ви пропустили попередній випуск, то дивіться за посиланням Битва екстрасенсів 19 сезон 10 випуск