Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Video: Близькі люди екстрасенсів опинилися в заручниках
<p><strong>Навіть найсильніші екстрасенси бояться, коли їх близькі знаходяться в небезпеці. Дорогі люди фіналістів проекту Битва екстрасенсів 2018 опинилися в заручниках...</strong></p> <p>На проекті <a href="https://teleportal.ua/show/stb/bitva/sezon-19">Битва екстрасенсів 19 сезон</a> 12 випуск від 23.12.2018 учасників чекало випробування, яке вдарило прямо у серце.</p> <p>Фіналісти шоу Битва екстрасенсів 2018 дізналися, що їх найдорожчих людей взяли в заручники. І їм загрожує реальна небезпека...</p> <p>Одинадцять тижнів найсильніші екстрасенси України та зарубіжжя боролися за перемогу, вирішуючи складні головоломки, наражаючи себе на небезпеку і розслідуючи моторошні злочини. На проекті залишилося всього чотири учасники:</p> <p>• спірит з Вірменії Ніколас Петросян</p> <p>• космоенергет з Києва Олександра Чорноморська</p> <p>• відьма з Норвегії Сага Бйорн</p> <p>• жриця культу богині Феміди з Грузії Анна Арджеванідзе</p> <p>Хто з учасників буде боротися за право вважатися найсильнішим екстрасенсом? Дивіться в продовженні проекту Битва екстрасенсів 19 сезон.</p> <p>Близьких людей учасників замкнули в кімнаті, прив'язаними до стільців. У екстрасенсів є всього 100 хвилин, щоб врятувати своїх рідних. Для того, щоб визволити людину, конкурсанти повинні пройти п'ять випробувань. За кожну помилку кохану людину чекає покарання ... Яке - дивіться в шоу Битва екстрасенсів 19 випуск 12!</p> <p><strong>Які знущання підготували для близьких учасників? Як Сурен залишився без бороди? Не пропустіть всі подробиці в програмі Битва екстрасенсів 2018 випуск 12!</strong></p> <p>Для деяких з учасників зустріч з рідними виявилася справжнім випробуванням. Суддям довелося обдурити Сурена, який так сильно злився на Ніколаса, що навіть не хотів бачити свого брата. А чоловік Анни Арджеванідзе, дізнавшись правду про рід занять подружжя, ледь не подав на розлучення... Чи вийшло у конкурсантів не тільки успішно пройти всі випробування, але і вирішити деякі свої сімейні проблеми? Дивіться у програмі Битва екстрасенсів 19 сезон 12 випуск від 23.12.2018 на сайті Teleportal.ua!</p> <p>Якщо ви пропустили попередній випуск, то дивіться за посиланням <a href="https://teleportal.ua/show/stb/bitva/sezon-19/vypusk-11">Битва екстрасенсів 19 сезон 11 випуск</a></p>

Близькі люди екстрасенсів опинилися в заручниках

Всі випуски | Сезон 19

Близькі люди екстрасенсів опинилися в заручниках

Навіть найсильніші екстрасенси бояться, коли їх близькі знаходяться в небезпеці. Дорогі люди фіналістів проекту Битва екстрасенсів 2018 опинилися в заручниках...

На проекті Битва екстрасенсів 19 сезон 12 випуск від 23.12.2018 учасників чекало випробування, яке вдарило прямо у серце.

Фіналісти шоу Битва екстрасенсів 2018 дізналися, що їх найдорожчих людей взяли в заручники. І їм загрожує реальна небезпека...

Одинадцять тижнів найсильніші екстрасенси України та зарубіжжя боролися за перемогу, вирішуючи складні головоломки, наражаючи себе на небезпеку і розслідуючи моторошні злочини. На проекті залишилося всього чотири учасники:

• спірит з Вірменії Ніколас Петросян

• космоенергет з Києва Олександра Чорноморська

• відьма з Норвегії Сага Бйорн

• жриця культу богині Феміди з Грузії Анна Арджеванідзе

Хто з учасників буде боротися за право вважатися найсильнішим екстрасенсом? Дивіться в продовженні проекту Битва екстрасенсів 19 сезон.

Близьких людей учасників замкнули в кімнаті, прив'язаними до стільців. У екстрасенсів є всього 100 хвилин, щоб врятувати своїх рідних. Для того, щоб визволити людину, конкурсанти повинні пройти п'ять випробувань. За кожну помилку кохану людину чекає покарання ... Яке - дивіться в шоу Битва екстрасенсів 19 випуск 12!

Які знущання підготували для близьких учасників? Як Сурен залишився без бороди? Не пропустіть всі подробиці в програмі Битва екстрасенсів 2018 випуск 12!

Для деяких з учасників зустріч з рідними виявилася справжнім випробуванням. Суддям довелося обдурити Сурена, який так сильно злився на Ніколаса, що навіть не хотів бачити свого брата. А чоловік Анни Арджеванідзе, дізнавшись правду про рід занять подружжя, ледь не подав на розлучення... Чи вийшло у конкурсантів не тільки успішно пройти всі випробування, але і вирішити деякі свої сімейні проблеми? Дивіться у програмі Битва екстрасенсів 19 сезон 12 випуск від 23.12.2018 на сайті Teleportal.ua!

Якщо ви пропустили попередній випуск, то дивіться за посиланням Битва екстрасенсів 19 сезон 11 випуск