Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Зареєструйся – буде цікавіше!
Video: Церемонія нагородження: хто став переможцем Битви екстрасенсів 2018?
<p><strong>Чотири фіналісти пос</strong><strong>ідали в лімузини і поїхали на урочисту церемонію нагородження. Випробування позаду. Залишилося дізнатися, хто переміг.</strong></p> <p>Проект <a href="https://teleportal.ua/show/stb/bitva/sezon-19">Битва екстрасенсів 19 сезон</a> 13 випуск від 30.12.2018 наблизився до свого логічного завершення. Фіналісти вже показали, що вони всі варті перемоги. Протягом трьох місяців вони проходили складні випробування, допомагали людям, розслідували злочини. Але тільки один з них може отримати кубок. Дізнайтеся, хто виграв в Битві екстрасенсів 2018 - дивіться фінал проекту онлайн на сайті Teleportal.ua!</p> <p>Іноді в це важко повірити, але екстрасенси все одно залишаються такими ж людьми, як і всі ми. Фінал Битви екстрасенсів розкриває таємниці учасників і розповідає про їх життя.</p> <p>Сага Бйорн - вона ж Олена Йоханссон - з дитинства обожнює танцювати, незважаючи на проблеми зі здоров'ям. Яка вроджена патологія є серйозною перешкодою для відьми? Дізнайтеся в програмі Битва екстрасенсів 19 випуск 13.</p> <p>Анна Арджеванідзе показала себе безстрашною і доброю жінкою. Жриця культу Феміди не терпить несправедливості. Вона була готова піти з проекту через свої принципи.</p> <p>Але, крім цього, Анна - дружина і мати. Вона пройшла довгий і складний шлях, перш ніж стала фіналісткою проекту Битва екстрасенсів 2018. Вона перемогла смертельну хворобу і навіть... втекла від батьків з чоловіком мрії! Дізнайтеся подробиці жалісливою історії Анни в програмі Битва екстрасенсів 19 сезон 13 випуск від 30.12.2018</p> <p><strong>Ніколас Петросян розповів про своє дитинство. Бабуся в очі кликала свого онука «чортом»...</strong> Пізніше він став важким підлітком, який заробляв на життя танцями в нічних клубах. Фінал Битви екстрасенсів розкриває несподівані грані учасників!</p> <p>Олександра Чорноморська ледь не запізнилася на церемонію нагородження, зламавши по дорозі каблук. Глядачі і судді не чекають нікого... Запізнення легко може позбавити шансу на перемогу! Дізнайтеся, хто виграв в Битві екстрасенсів - дивіться фінал на сайті Teleportal.ua</p> <p>Якщо ви пропустили попередній випуск, то дивіться за посиланням <a href="https://teleportal.ua/show/stb/bitva/sezon-19/vypusk-12">Битва екстрасенсів 19 сезон випуск 12</a></p>

Церемонія нагородження: хто став переможцем Битви екстрасенсів 2018?

Всі випуски: дивись з початку сезону
Сезон 19
Сезон 20
Сезон 19
Сезон 18

Церемонія нагородження: хто став переможцем Битви екстрасенсів 2018?

Чотири фіналісти посідали в лімузини і поїхали на урочисту церемонію нагородження. Випробування позаду. Залишилося дізнатися, хто переміг.

Проект Битва екстрасенсів 19 сезон 13 випуск від 30.12.2018 наблизився до свого логічного завершення. Фіналісти вже показали, що вони всі варті перемоги. Протягом трьох місяців вони проходили складні випробування, допомагали людям, розслідували злочини. Але тільки один з них може отримати кубок. Дізнайтеся, хто виграв в Битві екстрасенсів 2018 - дивіться фінал проекту онлайн на сайті Teleportal.ua!

Іноді в це важко повірити, але екстрасенси все одно залишаються такими ж людьми, як і всі ми. Фінал Битви екстрасенсів розкриває таємниці учасників і розповідає про їх життя.

Сага Бйорн - вона ж Олена Йоханссон - з дитинства обожнює танцювати, незважаючи на проблеми зі здоров'ям. Яка вроджена патологія є серйозною перешкодою для відьми? Дізнайтеся в програмі Битва екстрасенсів 19 випуск 13.

Анна Арджеванідзе показала себе безстрашною і доброю жінкою. Жриця культу Феміди не терпить несправедливості. Вона була готова піти з проекту через свої принципи.

Але, крім цього, Анна - дружина і мати. Вона пройшла довгий і складний шлях, перш ніж стала фіналісткою проекту Битва екстрасенсів 2018. Вона перемогла смертельну хворобу і навіть... втекла від батьків з чоловіком мрії! Дізнайтеся подробиці жалісливою історії Анни в програмі Битва екстрасенсів 19 сезон 13 випуск від 30.12.2018

Ніколас Петросян розповів про своє дитинство. Бабуся в очі кликала свого онука «чортом»... Пізніше він став важким підлітком, який заробляв на життя танцями в нічних клубах. Фінал Битви екстрасенсів розкриває несподівані грані учасників!

Олександра Чорноморська ледь не запізнилася на церемонію нагородження, зламавши по дорозі каблук. Глядачі і судді не чекають нікого... Запізнення легко може позбавити шансу на перемогу! Дізнайтеся, хто виграв в Битві екстрасенсів - дивіться фінал на сайті Teleportal.ua

Якщо ви пропустили попередній випуск, то дивіться за посиланням Битва екстрасенсів 19 сезон випуск 12