Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Video: Дівчина і тінь: екстрасенси рятують Анну
<p>За результатами перших випробувань відібрали дванадцять найкращих екстрасенсів. Вони починають свою боротьбу за звання переможця.</p><p>У першому завданні проекту <a href="https://teleportal.ua/show/stb/bitva/sezon-19" target="_blank">Битва екстрасенсів 19 сезон</a> випуск 2 учасники отримали можливість дізнатися один одного краще.</p><p>У першому випробуванні учасники розбилися на пари з одного білого і одного чорного мага. Вони відповідали на питання один про одного. За кожну неправильну відповідь на них чекало покарання: над головою екстрасенсів повісили ящики, які відкриваються після кожної помилки. Вміст не сподобався нікому!</p><p>Що побачила екстрасенс Леся, коли зазирнула в минуле бойового мага Олександра? Дівчині стало погано, як тільки вона доторкнулася до енергетики конкурента.</p><p>І чому учасниця проекту Наргіз відмовилася відповідати на питання про свого конкурента – скандального Ніколаса?</p><p>Дивіться у програмі Битва екстрасенсів 19 випуск 2!</p><p>Після першого випробування в будинку учасників почалася справжня війна: хтось намагається посварити всіх білих і чорних магів! Замість підготовки до наступного випробування екстрасенси з'ясовують стосунки...</p><p>Але ж в новому випробуванні мова йде про порятунок життя.</p><p>До проекту Битва екстрасенсів 19 сезон звернулася жінка, чий будинок тероризує незрозуміла сутність. Присутність темної сили негативно позначається на її доньці Ганні, яка вже два роки не виходить зі своєї кімнати. Дівчина кричить, плаче і запевняє, що за нею повинна прийти якась тінь.</p><p>Кожен із учасників проекту Битва екстрасенсів 19 сезон 2 випуск узявся считати інформацію про дівчину. Які драматичні події відбувалися в цій сім'ї? Чому світлий маг не може побачити те, що ховається за тінню?</p><p><strong>Кожен сам за себе - такі правила встановила Битва екстрасенсів.</strong></p><p>Учасникам довелося вирішувати, що для них важливіше - перемогти або допомогти нещасній дівчинці. На кону стоїть людська душа. Дивіться у програмі Битва екстрасенсів 19 сезон 2 випуск, який вибір зробили учасники.</p><p>Якщо ви пропустили попередній випуск, то дивіться за посиланням <a href="https://teleportal.ua/show/stb/bitva/sezon-19/vypusk-1" target="_blank">Битва екстрасенсів 19 сезон випуск 1</a></p>

Дівчина і тінь: екстрасенси рятують Анну

Всі випуски | Сезон 19

Дівчина і тінь: екстрасенси рятують Анну

За результатами перших випробувань відібрали дванадцять найкращих екстрасенсів. Вони починають свою боротьбу за звання переможця.

У першому завданні проекту Битва екстрасенсів 19 сезон випуск 2 учасники отримали можливість дізнатися один одного краще.

У першому випробуванні учасники розбилися на пари з одного білого і одного чорного мага. Вони відповідали на питання один про одного. За кожну неправильну відповідь на них чекало покарання: над головою екстрасенсів повісили ящики, які відкриваються після кожної помилки. Вміст не сподобався нікому!

Що побачила екстрасенс Леся, коли зазирнула в минуле бойового мага Олександра? Дівчині стало погано, як тільки вона доторкнулася до енергетики конкурента.

І чому учасниця проекту Наргіз відмовилася відповідати на питання про свого конкурента – скандального Ніколаса?

Дивіться у програмі Битва екстрасенсів 19 випуск 2!

Після першого випробування в будинку учасників почалася справжня війна: хтось намагається посварити всіх білих і чорних магів! Замість підготовки до наступного випробування екстрасенси з'ясовують стосунки...

Але ж в новому випробуванні мова йде про порятунок життя.

До проекту Битва екстрасенсів 19 сезон звернулася жінка, чий будинок тероризує незрозуміла сутність. Присутність темної сили негативно позначається на її доньці Ганні, яка вже два роки не виходить зі своєї кімнати. Дівчина кричить, плаче і запевняє, що за нею повинна прийти якась тінь.

Кожен із учасників проекту Битва екстрасенсів 19 сезон 2 випуск узявся считати інформацію про дівчину. Які драматичні події відбувалися в цій сім'ї? Чому світлий маг не може побачити те, що ховається за тінню?

Кожен сам за себе - такі правила встановила Битва екстрасенсів.

Учасникам довелося вирішувати, що для них важливіше - перемогти або допомогти нещасній дівчинці. На кону стоїть людська душа. Дивіться у програмі Битва екстрасенсів 19 сезон 2 випуск, який вибір зробили учасники.

Якщо ви пропустили попередній випуск, то дивіться за посиланням Битва екстрасенсів 19 сезон випуск 1