Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Video: Розбите дзеркало і страшний портал смерті
<p>Екстрасенсам довелося зіткнутися зі страшними противниками - раком і самою смертю. Чи зможуть вони закрити зловісний портал, через який загинули невинні люди?</p><p>Учасникам проекту <a href="https://teleportal.ua/show/stb/bitva/sezon-19" target="_blank">Битва екстрасенсів 19 сезон</a> випуск 3 довелося пройти через завдання, яке виявилося важким не тільки для їх здібностей, а й морально.</p><p><strong>На проект Битва екстрасенсів 2018 випуск 3 приїхали люди, хворі на рак. Кожен із них хоче зрозуміти, за що ця хвороба вразила саме його. Кожен з них в якийсь момент свого життя обов'язково запитував: «Чому я?»</strong></p><p>Герої знаходяться в кімнаті разом з експертами проекту Битва екстрасенсів 19 сезон 3 випуск. Крім них, в приміщенні знаходяться ще і клітини померлої від раку людини. Екстрасенси повинні відчути хворобу.</p><p>Чому одна з учасниць проекту Битва екстрасенсів 19 сезон впала на коліна перед героїнею програми? Кому із запрошених жінок довелося пережити важкий вибір між життям і смертю власної дитини? Дивіться у проекті Битва екстрасенсів 19 сезон випуск 3.</p><p><strong>А наступне завдання буквально вибило екстрасенсів із колії!</strong></p><p>Вони розслідували смерть 10-річної дівчинки, яка одного разу ввечері пішла в магазин без супроводу дорослих. Потім знайшли тільки її покалічене тіло... Що сталося з малятком, дізнайтеся разом із учасниками шоу Битва екстрасенсів 19 сезон випуск 3.</p><p>Це випробування далося магам і ясновидцям нелегко. Перші учасники, які робили спроби дізнатися, що сталося із дівчинкою, просто йшли зі знімального майданчика, не в силах впоратися із побаченим.</p><p>Протягом випробування екстрасенси дізналися про дивий договір, який уклав батько дівчинки. Чому її сестра Юлія теж може померти? І чи зможуть учасники спільними зусиллями закрити страшний портал смерті? Дізнайтеся разом з самим містичним проектом Битва екстрасенсів 2018 випуск 3.</p><p>Якщо ви пропустили попередній випуск, то дивіться за посиланням <a href="https://teleportal.ua/show/stb/bitva/sezon-19/vypusk-2" target="_blank">Битва екстрасенсів 19 сезон випуск 2</a></p>

Розбите дзеркало і страшний портал смерті

Всі випуски | Сезон 19

Розбите дзеркало і страшний портал смерті

Екстрасенсам довелося зіткнутися зі страшними противниками - раком і самою смертю. Чи зможуть вони закрити зловісний портал, через який загинули невинні люди?

Учасникам проекту Битва екстрасенсів 19 сезон випуск 3 довелося пройти через завдання, яке виявилося важким не тільки для їх здібностей, а й морально.

На проект Битва екстрасенсів 2018 випуск 3 приїхали люди, хворі на рак. Кожен із них хоче зрозуміти, за що ця хвороба вразила саме його. Кожен з них в якийсь момент свого життя обов'язково запитував: «Чому я?»

Герої знаходяться в кімнаті разом з експертами проекту Битва екстрасенсів 19 сезон 3 випуск. Крім них, в приміщенні знаходяться ще і клітини померлої від раку людини. Екстрасенси повинні відчути хворобу.

Чому одна з учасниць проекту Битва екстрасенсів 19 сезон впала на коліна перед героїнею програми? Кому із запрошених жінок довелося пережити важкий вибір між життям і смертю власної дитини? Дивіться у проекті Битва екстрасенсів 19 сезон випуск 3.

А наступне завдання буквально вибило екстрасенсів із колії!

Вони розслідували смерть 10-річної дівчинки, яка одного разу ввечері пішла в магазин без супроводу дорослих. Потім знайшли тільки її покалічене тіло... Що сталося з малятком, дізнайтеся разом із учасниками шоу Битва екстрасенсів 19 сезон випуск 3.

Це випробування далося магам і ясновидцям нелегко. Перші учасники, які робили спроби дізнатися, що сталося із дівчинкою, просто йшли зі знімального майданчика, не в силах впоратися із побаченим.

Протягом випробування екстрасенси дізналися про дивий договір, який уклав батько дівчинки. Чому її сестра Юлія теж може померти? І чи зможуть учасники спільними зусиллями закрити страшний портал смерті? Дізнайтеся разом з самим містичним проектом Битва екстрасенсів 2018 випуск 3.

Якщо ви пропустили попередній випуск, то дивіться за посиланням Битва екстрасенсів 19 сезон випуск 2