Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Video: Таємниця імені та жорстоке вбивство Надії
<p>Ім'я людини нерозривно пов'язане з його силою і долею. Втручання в цю сферу може принести великі біди.</p><p>На проекті <a href="https://teleportal.ua/show/stb/bitva/sezon-19" target="_blank">Битва екстрасенсів 19 сезон</a> випуск 4 від 28.10.2018 учасники розгадують таємницю імен. Кажуть, що разом з ім'ям можна поміняти свою долю. Однак для цього потрібно дотримуватися суворих правил і дотримуватися ритуалів - зміни графи в паспорті недостатньо. Учасники проекту Битва екстрасенсів 19 сезон поділилися своїми історіями і таємницями. Змінивши ім'я, можна і зцілитися, і накликати на себе величезні неприємності.</p><p>У студії шоу Битва екстрасенсів 2018 зібрали п'ятьох людей, у яких склалися складні стосунки з їх іменами. Кого-то назвали не в честь того, кого слід було, а хтось проживає не свою долю. У екстрасенсів є всього десять хвилин, щоб розгадати таємницю героїв програми. П'ятого людини в студії немає - тільки його паспорт. Це ще більше ускладнює завдання учасникам програми Битва екстрасенсів 2018.</p><p><strong>Чи змогли учасники проекту дізнатися імена героїв? Яку страшну таємницю розгадала ясновидиця Анна? Дізнайтеся прямо зараз в програмі Битва екстрасенсів 2018 випуск 4. </strong></p><p>До редакції проекту Битва екстрасенсів 19 сезон звернулася одна з колишніх учасниць. Вона попросила допомогти із розслідуванням страшного злочину.</p><p>Колись екстрасенси допомогли жінці на ім'я Надія, яку потойбічна сила ледь не змусила накласти на себе руки. Тоді вони змогли відсікти темну сутність і врятувати жінку. Але через рік після тієї програми Надю жорстоко вбили: її тіло знайшли з 16 ножовими ранами! Дух жінки прийшов за допомогою до своєї рятівниці. Тепер учасники проекту Битва екстрасенсів 2018 беруться за розслідування її смерті, щоб нарешті дізнатися правду. Адже правоохоронні органи безрезультатно б'ються над розгадкою вже два роки...</p><p>Не пропустіть найнеймовірніші історії в шоу Битва екстрасенсів 19 сезон випуск 4 від 28.10.2018 на сайті Tepelortal.ua!</p><p>Якщо ви пропустили попередній випуск, то дивіться за посиланням <a href="https://teleportal.ua/show/stb/bitva/sezon-19/vypusk-3" target="_blank">Битва екстрасенсів 19 сезон випуск 3</a></p>

Таємниця імені та жорстоке вбивство Надії

Всі випуски | Сезон 19

Таємниця імені та жорстоке вбивство Надії

Ім'я людини нерозривно пов'язане з його силою і долею. Втручання в цю сферу може принести великі біди.

На проекті Битва екстрасенсів 19 сезон випуск 4 від 28.10.2018 учасники розгадують таємницю імен. Кажуть, що разом з ім'ям можна поміняти свою долю. Однак для цього потрібно дотримуватися суворих правил і дотримуватися ритуалів - зміни графи в паспорті недостатньо. Учасники проекту Битва екстрасенсів 19 сезон поділилися своїми історіями і таємницями. Змінивши ім'я, можна і зцілитися, і накликати на себе величезні неприємності.

У студії шоу Битва екстрасенсів 2018 зібрали п'ятьох людей, у яких склалися складні стосунки з їх іменами. Кого-то назвали не в честь того, кого слід було, а хтось проживає не свою долю. У екстрасенсів є всього десять хвилин, щоб розгадати таємницю героїв програми. П'ятого людини в студії немає - тільки його паспорт. Це ще більше ускладнює завдання учасникам програми Битва екстрасенсів 2018.

Чи змогли учасники проекту дізнатися імена героїв? Яку страшну таємницю розгадала ясновидиця Анна? Дізнайтеся прямо зараз в програмі Битва екстрасенсів 2018 випуск 4.

До редакції проекту Битва екстрасенсів 19 сезон звернулася одна з колишніх учасниць. Вона попросила допомогти із розслідуванням страшного злочину.

Колись екстрасенси допомогли жінці на ім'я Надія, яку потойбічна сила ледь не змусила накласти на себе руки. Тоді вони змогли відсікти темну сутність і врятувати жінку. Але через рік після тієї програми Надю жорстоко вбили: її тіло знайшли з 16 ножовими ранами! Дух жінки прийшов за допомогою до своєї рятівниці. Тепер учасники проекту Битва екстрасенсів 2018 беруться за розслідування її смерті, щоб нарешті дізнатися правду. Адже правоохоронні органи безрезультатно б'ються над розгадкою вже два роки...

Не пропустіть найнеймовірніші історії в шоу Битва екстрасенсів 19 сезон випуск 4 від 28.10.2018 на сайті Tepelortal.ua!

Якщо ви пропустили попередній випуск, то дивіться за посиланням Битва екстрасенсів 19 сезон випуск 3