Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Video: Рятувальник і врятований: зв'язок завдовжки в життя
<p><strong>Екстрасенси намагаються розібратися в нитках долі, які пов'язують абсолютно різних людей. Цей зв'язок може бути невидима, але її не пошкодити, не відняти...</strong></p><p>Учасники проекту <a href="https://teleportal.ua/show/stb/bitva/sezon-19" target="_blank">Битва екстрасенсів 19 сезон</a> випуск 5 від 04.11.2018 знову намагаються відчути незриме.</p><p>Героями проекту стали люди, яким колись довелося врятувати чуже життя. Завдання учасників - відчути зв'язок між рятувальником і врятованим, не бачачи їх в обличчя. Як у екстрасенсів вийде впоратися з цим завданням? Дізнайтеся в шоу Битва екстрасенсів 19 сезон випуск 5.</p><p>З самого початку випробування щось пішло не так. Варто було космологу Олександрі почати працювати, як вона виявила в своїй скриньці... зуб! Тільки одна з учасниць працює з подібною технікою. Невже вона вирішила підставити Олександру? Дізнайтеся в програмі Битва екстрасенсів 2018 випуск 5.</p><p>Випробування пішло наперекосяк не тільки у Олександри. Некромантку Твіггі спробувала прочитати долю однієї з героїнь проекту Битва екстрасенсів 2018, і... просто покинула знімальний майданчик! Некромантка заявила, що хтось зіпсував її улюблені карти Таро.</p><p>А найскандальніший учасник проекту Битва екстрасенсів 9 сезон Ніклас вийшов з-під контролю: у нього вселився дух мертвої людини. Спіріт ще ніколи не стикався з подібним - подробиці дивіться в шоу Битва екстрасенсів 19 сезон випуск 5.</p><p>Тетяна Тофан із Хмельницької області звернулася за допомогою до магів і ясновидців. Справа в тому, що в її будинку діється щось дивне: незрозумілі звуки, шарудіння, предмети рухаються самі собою, а діти бачать привидів. Але найстрашніше те, що її чоловік став впадати в дивний стан. Він не впізнає своїх близьких і поводиться дуже дивно.</p><p>Чи можуть екстрасенси допомогти Тетяні? І чому одна з учасниць сказала, що всім чоловікам жінки загрожує смерть в ДТП? Не пропустіть всі подробиці містичного шоу Битва екстрасенсів 19 сезон 5 випуск від 04.11.2018 на сайті Teleportal.ua</p><p>Якщо ви пропустили попередній випуск, то дивіться за посиланням <a href="https://teleportal.ua/show/stb/bitva/sezon-19/vypusk-4" target="_blank">Битва екстрасенсів 19 сезон 4 випуск</a></p>

Рятувальник і врятований: зв'язок завдовжки в життя

Всі випуски | Сезон 19

Рятувальник і врятований: зв'язок завдовжки в життя

Екстрасенси намагаються розібратися в нитках долі, які пов'язують абсолютно різних людей. Цей зв'язок може бути невидима, але її не пошкодити, не відняти...

Учасники проекту Битва екстрасенсів 19 сезон випуск 5 від 04.11.2018 знову намагаються відчути незриме.

Героями проекту стали люди, яким колись довелося врятувати чуже життя. Завдання учасників - відчути зв'язок між рятувальником і врятованим, не бачачи їх в обличчя. Як у екстрасенсів вийде впоратися з цим завданням? Дізнайтеся в шоу Битва екстрасенсів 19 сезон випуск 5.

З самого початку випробування щось пішло не так. Варто було космологу Олександрі почати працювати, як вона виявила в своїй скриньці... зуб! Тільки одна з учасниць працює з подібною технікою. Невже вона вирішила підставити Олександру? Дізнайтеся в програмі Битва екстрасенсів 2018 випуск 5.

Випробування пішло наперекосяк не тільки у Олександри. Некромантку Твіггі спробувала прочитати долю однієї з героїнь проекту Битва екстрасенсів 2018, і... просто покинула знімальний майданчик! Некромантка заявила, що хтось зіпсував її улюблені карти Таро.

А найскандальніший учасник проекту Битва екстрасенсів 9 сезон Ніклас вийшов з-під контролю: у нього вселився дух мертвої людини. Спіріт ще ніколи не стикався з подібним - подробиці дивіться в шоу Битва екстрасенсів 19 сезон випуск 5.

Тетяна Тофан із Хмельницької області звернулася за допомогою до магів і ясновидців. Справа в тому, що в її будинку діється щось дивне: незрозумілі звуки, шарудіння, предмети рухаються самі собою, а діти бачать привидів. Але найстрашніше те, що її чоловік став впадати в дивний стан. Він не впізнає своїх близьких і поводиться дуже дивно.

Чи можуть екстрасенси допомогти Тетяні? І чому одна з учасниць сказала, що всім чоловікам жінки загрожує смерть в ДТП? Не пропустіть всі подробиці містичного шоу Битва екстрасенсів 19 сезон 5 випуск від 04.11.2018 на сайті Teleportal.ua

Якщо ви пропустили попередній випуск, то дивіться за посиланням Битва екстрасенсів 19 сезон 4 випуск