Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Video: Трагедія в дитячому таборі і любов до болю
<p><strong>Трагедія в дитячому таборі «Вікторія» сколихнула всю Україну. Екстрасенси провели своє власне розслідування.</strong></p><p>Найстрашніше, що може статися з будь-якою матір'ю - це смерть дитини.</p><p><strong>У проект </strong><a href="https://teleportal.ua/show/stb/bitva/sezon-19" target="_blank"><strong>Битва екстрасенсів 19 сезон</strong></a><strong> випуск 6 від 11.11.2018 звернулася мати 9-річної Насті Кулінич - однієї з жертв страшного пожежі в дитячому таборі. Екстрасенси спробували розібратися в обставинах смерті дівчинки.</strong></p><p>Учасники проекту Битва екстрасенсів 19 сезон розповіли страшні подробиці тієї ночі.</p><p>Це випробування було по-справжньому складним для магів і ясновидців. В руках Олесі вода перетворилася на кров, Наргіз втекла, а Олександр відмовився від завдання. Яку сутність через незнання викликала Січкар? Чому земля гнівається на рід нещасної жінки? Невже кума могла нашкодити дітям через заздрість? Дивіться у програмі Битва екстрасенсів 19 сезон 6 випуск.</p><p>Учасників проекту Битва екстрасенсів 19 сезон чекало дуже провокаційне завдання. Люди з надприродними можливостями часто стверджують, що з усіх почуттів їм найпростіше відчути чужий біль. У студії проекту Битва екстрасенсів 2018 зібрали людей, чиї відносини з болем можна назвати... нестандартними.</p><p>Для роботи екстрасенсам надали коробки з особистими речами героїв проекту. Їм потрібно було відчути, що пов'язує цих людей між собою.</p><p>Секс, мотузки, побої, оргії - екстрасенси відчули дуже дивні вібрації від героїв проекту! Хто вони? Які дивні речі відбувалися в їх минулому? Дізнайтеся в шоу Битва екстрасенсів 19 сезон 6 випуск від 11.11.2018 на сайті Teleportal.ua!</p><p>Пристрасті продовжують загострюватися. Роману довелося вибирати між проектом Битва екстрасенсів 19 сезон і власною дружиною. Кого вибрав космолог?</p><p>Якщо ви пропустили попередній випуск, то дивіться за посиланням <a href="https://teleportal.ua/show/stb/bitva/sezon-19/vypusk-5" target="_blank">Битва екстрасенсів 19 сезон 5 випуск</a></p>

Трагедія в дитячому таборі і любов до болю

Всі випуски | Сезон 19

Трагедія в дитячому таборі і любов до болю

Трагедія в дитячому таборі «Вікторія» сколихнула всю Україну. Екстрасенси провели своє власне розслідування.

Найстрашніше, що може статися з будь-якою матір'ю - це смерть дитини.

У проект Битва екстрасенсів 19 сезон випуск 6 від 11.11.2018 звернулася мати 9-річної Насті Кулінич - однієї з жертв страшного пожежі в дитячому таборі. Екстрасенси спробували розібратися в обставинах смерті дівчинки.

Учасники проекту Битва екстрасенсів 19 сезон розповіли страшні подробиці тієї ночі.

Це випробування було по-справжньому складним для магів і ясновидців. В руках Олесі вода перетворилася на кров, Наргіз втекла, а Олександр відмовився від завдання. Яку сутність через незнання викликала Січкар? Чому земля гнівається на рід нещасної жінки? Невже кума могла нашкодити дітям через заздрість? Дивіться у програмі Битва екстрасенсів 19 сезон 6 випуск.

Учасників проекту Битва екстрасенсів 19 сезон чекало дуже провокаційне завдання. Люди з надприродними можливостями часто стверджують, що з усіх почуттів їм найпростіше відчути чужий біль. У студії проекту Битва екстрасенсів 2018 зібрали людей, чиї відносини з болем можна назвати... нестандартними.

Для роботи екстрасенсам надали коробки з особистими речами героїв проекту. Їм потрібно було відчути, що пов'язує цих людей між собою.

Секс, мотузки, побої, оргії - екстрасенси відчули дуже дивні вібрації від героїв проекту! Хто вони? Які дивні речі відбувалися в їх минулому? Дізнайтеся в шоу Битва екстрасенсів 19 сезон 6 випуск від 11.11.2018 на сайті Teleportal.ua!

Пристрасті продовжують загострюватися. Роману довелося вибирати між проектом Битва екстрасенсів 19 сезон і власною дружиною. Кого вибрав космолог?

Якщо ви пропустили попередній випуск, то дивіться за посиланням Битва екстрасенсів 19 сезон 5 випуск