Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Video: Страшна краса і таємничі смерті молодих чоловіків
<p><strong>Краса врятує світ. А ще, як відомо, вимагає жертв... Яку ціну доводиться платити жінкам за горде звання красуні? Коли краса не рятує, а ламає життя?</strong></p><p>У шоу <a href="https://teleportal.ua/show/stb/bitva/sezon-19" target="_blank">Битва екстрасенсів 19 сезон</a> випуск 9 від 02.12.2018 зібралися жінки, кожна з яких поплатилася за свою красу чимось дуже важливим.</p><p>У першому випробуванні екстрасенси читали долі героїнь програми по їх помадам. Кому з жінок потрібно почати думати про спасіння своєї душі, а не про тіло? Чому ясновидиця Анна забилася в куток приміщення і почала страшно кричати? Дивіться програму Битва екстрасенсів 19 випуск 9 онлайн на сайті Teleportal.ua - дізнайтеся, яку жахливу ціну платять жінки за привабливу зовнішність! Невже краса варта таких втрат? І чи можна обирати славу замість спасіння безсмертної душі?..</p><p>У другому випробуванні екстрасенси вирушили в невелике українське село, де відбувається щось воістину страшне.</p><p>У всьому селищі немає жодної родини, в якій би не поховали батька, брата чи чоловіка. Молоді, здорові чоловіки вмирають без будь-яких видимих ​​причин. У когось зупинилося серце, у когось лопнула судина... У селі померло вже понад двадцять молодих чоловіків. Зневірені жительки села навіть звернулися до відьом, адже вони втомилися втрачати своїх близьких. Медики не змогли пояснити, чому абсолютно здорові хлопці раптом падають намертво. Можливо, втрутилися потойбічні сили? Дивіться онлайн у програмі Битва екстрасенсів 19 сезон випуск 9 від 02.12.2018 на сайті Teleportal.ua,</p><p>Прямо під час зйомок програми довелося викликати поліцію, адже екстрасенси знайшли свідка вбивства... Хто приховував подробиці злочину? Не пропустіть шокуючі подробиці масових смертей в шоу Битва екстрасенсів 19 сезон.</p><p>Якщо ви пропустили попередній випуск, то дивіться за посиланням <a href="https://teleportal.ua/show/stb/bitva/sezon-19/vypusk-8" target="_blank">Битва екстрасенсів 19 сезон випуск 8</a></p>

Страшна краса і таємничі смерті молодих чоловіків

Всі випуски | Сезон 19

Страшна краса і таємничі смерті молодих чоловіків

Краса врятує світ. А ще, як відомо, вимагає жертв... Яку ціну доводиться платити жінкам за горде звання красуні? Коли краса не рятує, а ламає життя?

У шоу Битва екстрасенсів 19 сезон випуск 9 від 02.12.2018 зібралися жінки, кожна з яких поплатилася за свою красу чимось дуже важливим.

У першому випробуванні екстрасенси читали долі героїнь програми по їх помадам. Кому з жінок потрібно почати думати про спасіння своєї душі, а не про тіло? Чому ясновидиця Анна забилася в куток приміщення і почала страшно кричати? Дивіться програму Битва екстрасенсів 19 випуск 9 онлайн на сайті Teleportal.ua - дізнайтеся, яку жахливу ціну платять жінки за привабливу зовнішність! Невже краса варта таких втрат? І чи можна обирати славу замість спасіння безсмертної душі?..

У другому випробуванні екстрасенси вирушили в невелике українське село, де відбувається щось воістину страшне.

У всьому селищі немає жодної родини, в якій би не поховали батька, брата чи чоловіка. Молоді, здорові чоловіки вмирають без будь-яких видимих ​​причин. У когось зупинилося серце, у когось лопнула судина... У селі померло вже понад двадцять молодих чоловіків. Зневірені жительки села навіть звернулися до відьом, адже вони втомилися втрачати своїх близьких. Медики не змогли пояснити, чому абсолютно здорові хлопці раптом падають намертво. Можливо, втрутилися потойбічні сили? Дивіться онлайн у програмі Битва екстрасенсів 19 сезон випуск 9 від 02.12.2018 на сайті Teleportal.ua,

Прямо під час зйомок програми довелося викликати поліцію, адже екстрасенси знайшли свідка вбивства... Хто приховував подробиці злочину? Не пропустіть шокуючі подробиці масових смертей в шоу Битва екстрасенсів 19 сезон.

Якщо ви пропустили попередній випуск, то дивіться за посиланням Битва екстрасенсів 19 сезон випуск 8