Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Зареєструйся – буде цікавіше!

Битва екстрасенсів

Сезон 20
Сезон 20
Сезон 20
Сезон 19
Сезон 18

«Битва екстрасенсів» 20 сезон – дивіться онлайн шоу, в якому люди з надможливостями змагаються за титул кращого екстрасенса сезону та визнання мільйонів глядачів.

Битва екстрасенсів

«Битва екстрасенсів» 20 сезон – дивіться онлайн шоу, в якому люди з надможливостями змагаються за титул кращого екстрасенса сезону та визнання мільйонів глядачів.


Битва найсильніших містиків країни

Якщо ви коли-небудь стикалися з дивними явищами, таємничими знаками та незрозумілими збігами, то ви точно знаєте – цей світ сповнений паранормальних явищ. Але є люди, які знають про це не з чуток – вони безпосередньо контактують з потойбічним світом і отримують з нього інформацію, яка допомагає звичайним людям у вирішенні їх проблем. Ці люди – екстрасенси. І щороку вони збираються на наймасштабнішій «Битві екстрасенсів», щоб з'ясувати – хто ж з них гідний звання кращого!


Хто стане учасником «Битви екстрасенсів» 20 сезону?

Цього року відбудеться ювілейний бій найсильніших містиків – 20 сезон «Битви екстрасенсів» на телеканалі СТБ! Щоб поборотися силами були зібрані самі незвичайні маги та чаклуни України:

  • медіуми для яких зв'язок з мертвими більш звичний, аніж з живими;
  • представники раніше невідомої магії;
  • таролог, яким карти можуть розповісти більше ніж люди;
  • астрологи для яких зоряне небо - відкрита книга;
  • чаклуни та цілителі. які володіють таємними знаннями.

За спиною кожного з них – унікальна історія, яка не просто допомогла їм стати таємничими містиками, а й загартувати характер, щоб змагатися в головній битві їхнього життя – «Битві екстрасенсів» 20 сезоні!


Експерти та журі проєкту «Битва екстрасенсів» 2019

Проєкт також славиться появою на ньому зіркових гостей, які не втомлюються дивуватися здібностям наших магів і чаклунів. Ольга Сумська та Надія Матвєєва – часті експерти програми, а хто до них приєднається цього року – дивіться в шоу телеканалу СТБ «Битва екстрасенсів» 20 сезон!

Склад журі, як і раніше буде радувати нас ведучим шоу Павлом Костіциним, а також учасниками та переможцями минулих сезонів проєкту «Битва екстрасенсів».