Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Дивитись без реклами
Video: Нерозділене кохання та низка смертей в Конотопі
<p><meta charset="utf-8"></p> <p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span>Чи зможуть екстрасенси допомогти героям впоратись з нерозділеним коханням? Дивіться онлайн в проєкті <a href="https://teleportal.ua/show/stb/bitva/sezon-20">«Битва екстрасенсів» 20 сезон</a> 11 випуск від 11.12.2019 на Телепортале.</span></p> <p style="text-align: justify;"> </p> <p dir="ltr" style="text-align: justify;"><strong><span>Любов до священника та драма в родині Цибульських</span></strong></p> <p style="text-align: justify;"><span>Що може бути страшніше в особистому житті, ніж нерозділене кохання? Один з героїв першого випробування відчув це на собі. Можливо це <a href="https://teleportal.ua/person/rubina-tsibulska">Рубіна Цибульська</a>, дружина учасника 20-го сезону проєкту «Битва екстрасенсів» Армана Цибульського? У 14-му сезоні Рубіна та Арман постійно лаялися через ревнивий характер циганської відьми. Але що зараз відбувається в житті пари? Як проходитиме випробування Арман Цибульський? І навіщо насправді прийшла на проєкт Рубіна?</span></p> <p style="text-align: justify;"><span>Серед героїв 11 випуску програми «Битва екстрасенсів» 20 сезон буде дівчина, яка стала жертвою домашнього насильства. А один з учасників страждає від привороту, через який він кинув дружину з трьома дітьми. Хто з п’яти героїв мучиться від нерозділеного кохання? І які секрети вони розкажуть у проєкті «Битва екстрасенсів» 2019? Дивіться на Teleportal.ua.</span></p> <p style="text-align: justify;"> </p> <p dir="ltr" style="text-align: justify;"><strong><span>Чому помирають жителі багатоквартирного будинку в Конотопі?</span></strong></p> <p style="text-align: justify;"><span>До редакції проєкту прийшло колективне звернення від жителів багатоквартирного будинку в місті Конотоп. Люди скаржаться, що в їхньому будинку часто помирають люди – від інсультів та онкозахворювань. Також в будинку були випадки суїциду, а один хлопець потонув. Найчастіше трагічні події трапляються саме з чоловіками, а жінки бачать в своїх квартирах дивні тіні та очі, що палають. Невже в будинку відбувається щось паранормальне? Це й доведеться дізнатися учасникам проєкту «Битва екстрасенсів» 20 сезон.</span></p> <p style="text-align: justify;"><span>Ліана Мовсесян, як тільки почала проходити випробування, одразу ж відчула негативну енергетику будинку. А Соломон впевнена – хтось із мешканців займається чорною магією та скидає весь негатив в стіни багатоквартирної будівлі. У чому справжня причина хвороб і бід мешканців будинку в Конотопі? Дивіться онлайн в проєкті «Битва екстрасенсів» 20 сезон 11 випуск від 11.12.2019 на Телепорталі.</span></p> <p style="text-align: justify;"><span>Пропустили попередній випуск? Не витрачайте часу на пошуки – переходьте за посиланням і дивіться <a href="https://teleportal.ua/show/stb/bitva/sezon-20/vypusk-10">«Битву екстрасенсів» 20 сезон 10 випуск</a>.</span></p>

Нерозділене кохання та низка смертей в Конотопі

Всі випуски | Сезон 20

Нерозділене кохання та низка смертей в Конотопі

Чи зможуть екстрасенси допомогти героям впоратись з нерозділеним коханням? Дивіться онлайн в проєкті «Битва екстрасенсів» 20 сезон 11 випуск від 11.12.2019 на Телепортале.

 

Любов до священника та драма в родині Цибульських

Що може бути страшніше в особистому житті, ніж нерозділене кохання? Один з героїв першого випробування відчув це на собі. Можливо це Рубіна Цибульська, дружина учасника 20-го сезону проєкту «Битва екстрасенсів» Армана Цибульського? У 14-му сезоні Рубіна та Арман постійно лаялися через ревнивий характер циганської відьми. Але що зараз відбувається в житті пари? Як проходитиме випробування Арман Цибульський? І навіщо насправді прийшла на проєкт Рубіна?

Серед героїв 11 випуску програми «Битва екстрасенсів» 20 сезон буде дівчина, яка стала жертвою домашнього насильства. А один з учасників страждає від привороту, через який він кинув дружину з трьома дітьми. Хто з п’яти героїв мучиться від нерозділеного кохання? І які секрети вони розкажуть у проєкті «Битва екстрасенсів» 2019? Дивіться на Teleportal.ua.

 

Чому помирають жителі багатоквартирного будинку в Конотопі?

До редакції проєкту прийшло колективне звернення від жителів багатоквартирного будинку в місті Конотоп. Люди скаржаться, що в їхньому будинку часто помирають люди – від інсультів та онкозахворювань. Також в будинку були випадки суїциду, а один хлопець потонув. Найчастіше трагічні події трапляються саме з чоловіками, а жінки бачать в своїх квартирах дивні тіні та очі, що палають. Невже в будинку відбувається щось паранормальне? Це й доведеться дізнатися учасникам проєкту «Битва екстрасенсів» 20 сезон.

Ліана Мовсесян, як тільки почала проходити випробування, одразу ж відчула негативну енергетику будинку. А Соломон впевнена – хтось із мешканців займається чорною магією та скидає весь негатив в стіни багатоквартирної будівлі. У чому справжня причина хвороб і бід мешканців будинку в Конотопі? Дивіться онлайн в проєкті «Битва екстрасенсів» 20 сезон 11 випуск від 11.12.2019 на Телепорталі.

Пропустили попередній випуск? Не витрачайте часу на пошуки – переходьте за посиланням і дивіться «Битву екстрасенсів» 20 сезон 10 випуск.