Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Дивитись без реклами
Video: Екстрасенси знищують суперників!
<p><meta charset="utf-8"></p> <p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span>Ви дивитеся <a href="https://teleportal.ua/show/stb/bitva/sezon-20">«Битву екстрасенсів» 20 сезон</a> 2 випуск від 09.10.2019 – як учасники впораються із завданнями першого тижня?</span></p> <p style="text-align: justify;"> </p> <p dir="ltr" style="text-align: justify;"><strong><span>Дюжина кращих і перше випробування</span></strong></p> <p style="text-align: justify;"><span>Минулого тижня 12 найсильніших магів і чаклунів, що пройшли надскладний відбір, стали учасниками «Битви екстрасенсів» 2019. Серед них людина-рентген, відьма з Ізраїлю, астральний провідник, циганський ясновидець, жриця індійської богині Калі та незвичайна пара темної відьми і білого мага, що встигла запам’ятатися глядачеві.</span></p> <p style="text-align: justify;"><span>У першому випробуванні 2 випуски 20 сезону «Битви екстрасенсів» нашим героям доведеться битися в магічній дуелі. Кожен учасник вибирає для себе найсильнішого конкурента на проєкті та з’ясовує, хто ж з них найкращий. Кожному з них Павло Костіцин задасть по три запитання про особисте життя конкурента. Їхнє завдання – відчути таємниці, що приховує суперник і при цьому закрити власну душу від магічного втручання. Чи правда, що на проєкті «Битва екстрасенсів» 20 сезон є гей? І як один з учасників став генієм в 5 років? Відповіді ви знайдете в «Битві екстрасенсів» 20 сезоні 2 випуску.</span></p> <p style="text-align: justify;"> </p> <p dir="ltr" style="text-align: justify;"><strong><span>Інтриги, любовний трикутник і шабаш відьом</span></strong></p> <p style="text-align: justify;"><span>Такого на «Битві екстрасенсів» ще не було – справжній любовний трикутник завадить учасникам проходити випробування! Подружня пара Белли і Діми розкриє справжню причину свого перебування на проєкті. І причина ця – Арман Цибульський. Через нього Белла посвариться з чоловіком і не зможе брати участь далі в 20 сезоні «Битви екстрасенсів». Але бажання допомогти людям з села Дзвиняч, де постійно вмирають молоді чоловіки, виявиться сильнішим. Белла відчує – справа в відьомському шабаші! Чи зможе вона позбавити село від страшного прокляття та зупинити смерті? Але хто їй допоможе в цьому – вірний чоловік Дмитро або вірогідний коханець Арман? Відповідь на це запитання ви дізнаєтеся в «Битві екстрасенсів» 20 сезон 2 випуск від 09.10.2019 на сайті Телепортал.</span></p> <p style="text-align: justify;"><span>Пропустили попередній випуск? Не витрачайте часу на пошуки – переходьте за посиланням та дивіться </span><a href="https://teleportal.ua/show/stb/bitva/sezon-20/vypusk-1">«Битву екстрасенсів»</a><span><a href="https://teleportal.ua/show/stb/bitva/sezon-20/vypusk-1"> 20 сезон 1 випуск</a>.</span></p>

Екстрасенси знищують суперників!

Всі випуски | Сезон 20

Екстрасенси знищують суперників!

Ви дивитеся «Битву екстрасенсів» 20 сезон 2 випуск від 09.10.2019 – як учасники впораються із завданнями першого тижня?

 

Дюжина кращих і перше випробування

Минулого тижня 12 найсильніших магів і чаклунів, що пройшли надскладний відбір, стали учасниками «Битви екстрасенсів» 2019. Серед них людина-рентген, відьма з Ізраїлю, астральний провідник, циганський ясновидець, жриця індійської богині Калі та незвичайна пара темної відьми і білого мага, що встигла запам’ятатися глядачеві.

У першому випробуванні 2 випуски 20 сезону «Битви екстрасенсів» нашим героям доведеться битися в магічній дуелі. Кожен учасник вибирає для себе найсильнішого конкурента на проєкті та з’ясовує, хто ж з них найкращий. Кожному з них Павло Костіцин задасть по три запитання про особисте життя конкурента. Їхнє завдання – відчути таємниці, що приховує суперник і при цьому закрити власну душу від магічного втручання. Чи правда, що на проєкті «Битва екстрасенсів» 20 сезон є гей? І як один з учасників став генієм в 5 років? Відповіді ви знайдете в «Битві екстрасенсів» 20 сезоні 2 випуску.

 

Інтриги, любовний трикутник і шабаш відьом

Такого на «Битві екстрасенсів» ще не було – справжній любовний трикутник завадить учасникам проходити випробування! Подружня пара Белли і Діми розкриє справжню причину свого перебування на проєкті. І причина ця – Арман Цибульський. Через нього Белла посвариться з чоловіком і не зможе брати участь далі в 20 сезоні «Битви екстрасенсів». Але бажання допомогти людям з села Дзвиняч, де постійно вмирають молоді чоловіки, виявиться сильнішим. Белла відчує – справа в відьомському шабаші! Чи зможе вона позбавити село від страшного прокляття та зупинити смерті? Але хто їй допоможе в цьому – вірний чоловік Дмитро або вірогідний коханець Арман? Відповідь на це запитання ви дізнаєтеся в «Битві екстрасенсів» 20 сезон 2 випуск від 09.10.2019 на сайті Телепортал.

Пропустили попередній випуск? Не витрачайте часу на пошуки – переходьте за посиланням та дивіться «Битву екстрасенсів» 20 сезон 1 випуск.