Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Дивитись без реклами
Video: Батьки, діти та потойбічний світ
<p><meta charset="utf-8"></p> <p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span>Діти – сенс життя. Принаймні, так нам говорять з ранніх років життя. Але чи у всіх людей є батьківський інстинкт? Це й доведеться дізнатися в проєкті <a href="https://teleportal.ua/show/stb/bitva/sezon-20">«Битва екстрасенсів» 20 сезон</a> 4 випуск від 23.10.2019 просто зараз.</span></p> <p style="text-align: justify;"> </p> <p style="text-align: justify;"><strong><span>Таємниця Теодори: що приховує могутня відьма?</span></strong></p> <p style="text-align: justify;"><span>У першому випробуванні братимуть участь п’ять героїв і один з них стверджує, що абсолютно не любить дітей. Завдання для магів проєкту «Битви екстрасенсів» 2019 – знайти людину, яка позбавлена ​​батьківського інстинкту. Конкурс ускладнюється тим, що серед п’ятірки знаходиться відома відьма, фіналістка 16-го сезону проєкту «Битва екстрасенсів», Теодора. Та своєю потужною енергетикою вона може завадити учасникам проходити випробування – але чи зупинить це дійсно сильних чаклунів? Яке горе приховує Теодора? Дивіться у програмі «Битва екстрасенсів» 20 сезон 4 випуск.</span></p> <p style="text-align: justify;"> </p> <p dir="ltr" style="text-align: justify;"><strong><span>Мерзенні створіння атакують будинок екстрасенсів</span></strong></p> <p style="text-align: justify;"><span>До редакції проєкту «Битва екстрасенсів» 2019 надійшов лист від убитої горем матері. Віта просить розібратися в причинах загибелі її 11-річного сина Сергія. За офіційною версією хлопчик впав у річку й потонув. Трагедія сталася просто на території школи та схил, що веде до водойми, був нічим не огороджений. Але чому навчальний заклад ніяк не піклується про безпеку учнів? Завуч виправдовується – на огорожу біля школи немає коштів!</span></p> <p style="text-align: justify;"><span>Віта ж бачить проблему не тільки в халатності навчального закладу, але й в містиці. Однак редакція проєкту «Битва екстрасенсів» 20 сезон не побачила нічого надприродного в смерті хлопчика. Але після того як наші журналісти показали фото Сергія екстрасенсам, в будинку магів стали відбуватися дивні речі – мерзенні комахи почали виповзати з усіх щілин! Містики роблять висновок: чаклуни відкрили астральний коридор потонулого хлопчика й звідти полізли дрібні створіння! Вони впевнені, що загибель Сергія більш таємнича, ніж здається на перший погляд.</span></p> <p style="text-align: justify;"><span>Хто дійсно винен в загибелі 11-річного хлопчика? Відповідь дізнаєтеся в проєкті «Битва екстрасенсів» 20 сезон 4 випуск від 23.10.2019 на Телепорталі.</span></p> <p style="text-align: justify;"><span>Пропустили попередній випуск? Не витрачайте часу на пошуки – переходьте за посиланням та дивіться <a href="https://teleportal.ua/show/stb/bitva/sezon-20/vypusk-3">«Битву екстрасенсів» 20 сезон 3 випуск</a>.</span></p>

Батьки, діти та потойбічний світ

Всі випуски | Сезон 20

Батьки, діти та потойбічний світ

Діти – сенс життя. Принаймні, так нам говорять з ранніх років життя. Але чи у всіх людей є батьківський інстинкт? Це й доведеться дізнатися в проєкті «Битва екстрасенсів» 20 сезон 4 випуск від 23.10.2019 просто зараз.

 

Таємниця Теодори: що приховує могутня відьма?

У першому випробуванні братимуть участь п’ять героїв і один з них стверджує, що абсолютно не любить дітей. Завдання для магів проєкту «Битви екстрасенсів» 2019 – знайти людину, яка позбавлена ​​батьківського інстинкту. Конкурс ускладнюється тим, що серед п’ятірки знаходиться відома відьма, фіналістка 16-го сезону проєкту «Битва екстрасенсів», Теодора. Та своєю потужною енергетикою вона може завадити учасникам проходити випробування – але чи зупинить це дійсно сильних чаклунів? Яке горе приховує Теодора? Дивіться у програмі «Битва екстрасенсів» 20 сезон 4 випуск.

 

Мерзенні створіння атакують будинок екстрасенсів

До редакції проєкту «Битва екстрасенсів» 2019 надійшов лист від убитої горем матері. Віта просить розібратися в причинах загибелі її 11-річного сина Сергія. За офіційною версією хлопчик впав у річку й потонув. Трагедія сталася просто на території школи та схил, що веде до водойми, був нічим не огороджений. Але чому навчальний заклад ніяк не піклується про безпеку учнів? Завуч виправдовується – на огорожу біля школи немає коштів!

Віта ж бачить проблему не тільки в халатності навчального закладу, але й в містиці. Однак редакція проєкту «Битва екстрасенсів» 20 сезон не побачила нічого надприродного в смерті хлопчика. Але після того як наші журналісти показали фото Сергія екстрасенсам, в будинку магів стали відбуватися дивні речі – мерзенні комахи почали виповзати з усіх щілин! Містики роблять висновок: чаклуни відкрили астральний коридор потонулого хлопчика й звідти полізли дрібні створіння! Вони впевнені, що загибель Сергія більш таємнича, ніж здається на перший погляд.

Хто дійсно винен в загибелі 11-річного хлопчика? Відповідь дізнаєтеся в проєкті «Битва екстрасенсів» 20 сезон 4 випуск від 23.10.2019 на Телепорталі.

Пропустили попередній випуск? Не витрачайте часу на пошуки – переходьте за посиланням та дивіться «Битву екстрасенсів» 20 сезон 3 випуск.