Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Video: Діти-генії та таємнича загибель одесита
<p><meta charset="utf-8"></p> <p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span>Ви дивитеся наймістичніший проєкт України – <a href="https://teleportal.ua/show/stb/bitva/sezon-20">«Битва екстрасенсів» 20 сезон</a> 6 випуск від 06.11.2019 на сайті «Телепортал».</span></p> <p style="text-align: justify;"> </p> <p dir="ltr" style="text-align: justify;"><strong><span>Що приховують батьки вундеркіндів?</span></strong></p> <p style="text-align: justify;"><span>Деякі батьки намагаються виростити зі своїх дітей геніїв за будь-яку ціну. Але чим вундеркінди платять за нереалізовані амбіції своїх татусів і матерів? Що спільного між Нікою Турбіною, Маколеєм Калкіним та маленькими героями першого випробування? Дізнаєтеся просто зараз у проєкті «Битва екстрасенсів» 2019.</span></p> <p style="text-align: justify;"><span>Завдання для екстрасенсів на шостому тижні зрозуміти, які трагедії пов’язують п’ятьох учасників першого випробування. Серед них присутня фіналістка 16-го сезону проєкту «Битва екстрасенсів» Ольга Стогнушенко. Але навіщо емпату знадобилася допомога магів? Чому батько-деспот, ненормальний знахар і божевільна мати прийшли в проєкт «Битва екстрасенсів» 20 сезон? Відповіді на всі ці запитання ви дізнаєтеся просто зараз.</span></p> <p style="text-align: justify;"> </p> <p dir="ltr" style="text-align: justify;"><strong><span>Хто вбив Михайла Непомнящого?</span></strong></p> <p style="text-align: justify;"><span>Дивна смерть в Одеській області, навколо якої утворилася справжня кругова порука: вбивці досі на свободі, а рідні вимагають справедливості. Сім’я Непомнящих звернулася в проєкт «Битва екстрасенсів» 2019, щоб дізнатися все про загибель свого сина та брата Михайла. Молодий чоловік був неймовірно щасливою людиною: одружився з коханою, яка народила йому довгоочікувану донечку, а робота приносила задоволення.</span></p> <p style="text-align: justify;"><span>Тіло Михайла знайшли в машині на дні річки. Офіційна версія – самогубство. Але хлопець лежав на задньому сидінні та, вочевидь, спав на момент смерті. Рідні сподіваються почути подробиці останніх хвилин життя Михайла Непомнящого. Вбивця досі не знайдений, і екстрасенсам потрібно відчути енергетику людини, яка позбавила життя молодого батька. У програмі «Битва екстрасенсів» 20 сезон містики з’ясують, що перед загибеллю Міша перебував у компанії двох невідомих чоловіків. Хто вони, і чому жителі рідного селища сім’ї Непомнящих покривають убивць? Усі подробиці цієї історії ви дізнаєтеся просто зараз в програмі «Битва екстрасенсів» 20 сезон 6 випуск від 06.11.2019.</span></p> <p style="text-align: justify;"><span>Пропустили попередній випуск? Не витрачайте часу на пошуки – переходьте за посиланням та дивіться <a href="https://teleportal.ua/show/stb/bitva/sezon-20/vypusk-5">«Битву екстрасенсів» 20 сезон 5 випуск</a>.</span></p>

Діти-генії та таємнича загибель одесита

Всі випуски | Сезон 20

Діти-генії та таємнича загибель одесита

Ви дивитеся наймістичніший проєкт України – «Битва екстрасенсів» 20 сезон 6 випуск від 06.11.2019 на сайті «Телепортал».

 

Що приховують батьки вундеркіндів?

Деякі батьки намагаються виростити зі своїх дітей геніїв за будь-яку ціну. Але чим вундеркінди платять за нереалізовані амбіції своїх татусів і матерів? Що спільного між Нікою Турбіною, Маколеєм Калкіним та маленькими героями першого випробування? Дізнаєтеся просто зараз у проєкті «Битва екстрасенсів» 2019.

Завдання для екстрасенсів на шостому тижні зрозуміти, які трагедії пов’язують п’ятьох учасників першого випробування. Серед них присутня фіналістка 16-го сезону проєкту «Битва екстрасенсів» Ольга Стогнушенко. Але навіщо емпату знадобилася допомога магів? Чому батько-деспот, ненормальний знахар і божевільна мати прийшли в проєкт «Битва екстрасенсів» 20 сезон? Відповіді на всі ці запитання ви дізнаєтеся просто зараз.

 

Хто вбив Михайла Непомнящого?

Дивна смерть в Одеській області, навколо якої утворилася справжня кругова порука: вбивці досі на свободі, а рідні вимагають справедливості. Сім’я Непомнящих звернулася в проєкт «Битва екстрасенсів» 2019, щоб дізнатися все про загибель свого сина та брата Михайла. Молодий чоловік був неймовірно щасливою людиною: одружився з коханою, яка народила йому довгоочікувану донечку, а робота приносила задоволення.

Тіло Михайла знайшли в машині на дні річки. Офіційна версія – самогубство. Але хлопець лежав на задньому сидінні та, вочевидь, спав на момент смерті. Рідні сподіваються почути подробиці останніх хвилин життя Михайла Непомнящого. Вбивця досі не знайдений, і екстрасенсам потрібно відчути енергетику людини, яка позбавила життя молодого батька. У програмі «Битва екстрасенсів» 20 сезон містики з’ясують, що перед загибеллю Міша перебував у компанії двох невідомих чоловіків. Хто вони, і чому жителі рідного селища сім’ї Непомнящих покривають убивць? Усі подробиці цієї історії ви дізнаєтеся просто зараз в програмі «Битва екстрасенсів» 20 сезон 6 випуск від 06.11.2019.

Пропустили попередній випуск? Не витрачайте часу на пошуки – переходьте за посиланням та дивіться «Битву екстрасенсів» 20 сезон 5 випуск.