Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Video: Хто скинув 17-річного хлопця зі скелі?
<p><meta charset="utf-8"></p> <p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span>Ви дивитеся проєкт <a href="https://teleportal.ua/show/stb/bitva/sezon-20">«Битва екстрасенсів» 20 сезон</a> 7 випуск від 13.11.2019, де люди з надможливостями виборють звання кращого екстрасенса країни.</span></p> <p style="text-align: justify;"> </p> <p dir="ltr" style="text-align: justify;"><strong><span>Кохання онлайн: чи зможуть екстрасенси відчути пари з інтернету?</span></strong></p> <p style="text-align: justify;"><span>З появою інтернету люди все частіше стали шукати любов на просторах соціальних мереж. Але які небезпеки чекають на любителів віртуальних знайомств, і чи можна знайти свою долю в інтернеті? Дізнаєтеся в першому випробуванні проєкту «Битва екстрасенсів» 20 сезон 7 випуск.</span></p> <p style="text-align: justify;"><span>У студії з’являться п’ять пар, які познайомилися онлайн. Але тільки одна з них ніколи не бачилася наживо. Чоловік і жінка тиждень спілкувалися в соціальних мережах і вже встигли обмінятися енергетикою. Екстрасенси повинні відчути цю пару та вказати на неї.</span></p> <p style="text-align: justify;"><span>У проєкті «Битва екстрасенсів» 20 сезон Євген Ганжул відчує, що хтось із героїв скоро помре… Чому смерть ходить по п’ятах за однією з дівчат? І який екстрасенс виявиться одним з героїв першого випробування? Чи зможуть містики розкрити всі таємниці незнайомців? Дивіться просто зараз на сайті «Телепортал».</span></p> <p style="text-align: justify;"> </p> <p dir="ltr" style="text-align: justify;"><strong><span>Вбивство 17-річного Андрія – невже злий дух скинув хлопця зі скелі?</span></strong></p> <p style="text-align: justify;"><span>За допомогою в програму «Битва екстрасенсів» 2019 звернулася сімейна пара Галини та Петра з міста Винники Львівської області. Три роки тому в сім’ю прийшла смерть і забрала життя їхнього сина – 17-річного Андрія. Хлопець мріяв стати футболістом і робив великі успіхи в цьому спорті. Влітку 2016 року Андрій пішов гуляти в ліс, де впав зі скелі. В паху у хлопця була знайдена ​​колота рана, та батьки впевнені – їхнього сина вбили.</span></p> <p style="text-align: justify;"><span>Друге випробування проєкту «Битва екстрасенсів» 20 сезон 7 випуск відбудеться на місці загибелі Андрія, біля Чортової гори. Що побачать містики в своїх видіннях про смерть 17-річного хлопця? Невже його друзі причетні до вбивства? Відповідь ви дізнаєтеся просто зараз в проєкті «Битва екстрасенсів» 20 сезон 7 випуск від 13.11.2019 на Телепорталі.</span></p> <p style="text-align: justify;"><span>Пропустили попередній випуск? Не витрачайте часу на пошуки – переходьте за посиланням та дивіться <a href="https://teleportal.ua/show/stb/bitva/sezon-20/vypusk-6">«Битву екстрасенсів» 20 сезон 6 випуск</a>.</span></p>

Хто скинув 17-річного хлопця зі скелі?

Всі випуски | Сезон 20

Хто скинув 17-річного хлопця зі скелі?

Ви дивитеся проєкт «Битва екстрасенсів» 20 сезон 7 випуск від 13.11.2019, де люди з надможливостями виборють звання кращого екстрасенса країни.

 

Кохання онлайн: чи зможуть екстрасенси відчути пари з інтернету?

З появою інтернету люди все частіше стали шукати любов на просторах соціальних мереж. Але які небезпеки чекають на любителів віртуальних знайомств, і чи можна знайти свою долю в інтернеті? Дізнаєтеся в першому випробуванні проєкту «Битва екстрасенсів» 20 сезон 7 випуск.

У студії з’являться п’ять пар, які познайомилися онлайн. Але тільки одна з них ніколи не бачилася наживо. Чоловік і жінка тиждень спілкувалися в соціальних мережах і вже встигли обмінятися енергетикою. Екстрасенси повинні відчути цю пару та вказати на неї.

У проєкті «Битва екстрасенсів» 20 сезон Євген Ганжул відчує, що хтось із героїв скоро помре… Чому смерть ходить по п’ятах за однією з дівчат? І який екстрасенс виявиться одним з героїв першого випробування? Чи зможуть містики розкрити всі таємниці незнайомців? Дивіться просто зараз на сайті «Телепортал».

 

Вбивство 17-річного Андрія – невже злий дух скинув хлопця зі скелі?

За допомогою в програму «Битва екстрасенсів» 2019 звернулася сімейна пара Галини та Петра з міста Винники Львівської області. Три роки тому в сім’ю прийшла смерть і забрала життя їхнього сина – 17-річного Андрія. Хлопець мріяв стати футболістом і робив великі успіхи в цьому спорті. Влітку 2016 року Андрій пішов гуляти в ліс, де впав зі скелі. В паху у хлопця була знайдена ​​колота рана, та батьки впевнені – їхнього сина вбили.

Друге випробування проєкту «Битва екстрасенсів» 20 сезон 7 випуск відбудеться на місці загибелі Андрія, біля Чортової гори. Що побачать містики в своїх видіннях про смерть 17-річного хлопця? Невже його друзі причетні до вбивства? Відповідь ви дізнаєтеся просто зараз в проєкті «Битва екстрасенсів» 20 сезон 7 випуск від 13.11.2019 на Телепорталі.

Пропустили попередній випуск? Не витрачайте часу на пошуки – переходьте за посиланням та дивіться «Битву екстрасенсів» 20 сезон 6 випуск.