Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Video: До чого доводить материнська любов?
<p><meta charset="utf-8"></p> <p dir="ltr" style="text-align: justify;"><span>Нові випробування для кращих містиків країни в проєкті <a href="https://teleportal.ua/show/stb/bitva/sezon-20">«Битва екстрасенсів» 20 сезон</a> 8 випуск від 20.11.2019 на Телепорталі.</span></p> <p style="text-align: justify;"> </p> <p dir="ltr" style="text-align: justify;"><strong><span>Сила матері: хто віддав своє життя за дитину?</span></strong></p> <p style="text-align: justify;"><span>Мама – найдорожча людина в житті кожної дитини. Вона готова віддати нам все, що в неї є та навіть більше. Чи зможуть екстрасенси відчути, чим пожертвували матері заради героїв першого випробування? Дивіться в 20 сезоні проєкту «Битва екстрасенсів».</span></p> <p style="text-align: justify;"><span>Серед гостей буде присутня учасниця 13-го сезону «Битви екстрасенсів» Лариса Гуцану. Емпат, яка все життя звикла допомагати людям, тепер прийшла зі своїм болем. Минуле її сім’ї виявиться похмурим і важким… Що приховує екстрасенс за маскою холоднокровності?</span></p> <p style="text-align: justify;"><span>У першому випробуванні ви почуєте історії людей з дивовижними долями: дитина Чорнобиля, жінка з ДЦП і дівчина з рідкісним генетичним захворюванням – їхні мами багато віддали за щастя дітей. Але чия мати буквально пожертвувала життям заради свого малюка? Дізнаєтеся просто зараз в проєкті «Битва екстрасенсів» 2019.</span></p> <p style="text-align: justify;"> </p> <p dir="ltr" style="text-align: justify;"><strong><span>Загадкове повішення Олександра Кириленка</span></strong></p> <p style="text-align: justify;"><span>Друге випробування познайомить глядача з історією 23-річного Олександра Кириленка, якого півтора року тому знайшли повішеним. У Сашка залишилася дружина Вікторія і дочка Вероніка, яких він дуже любив. Тому його сім’я не може повірити в те, що чоловік міг накласти на себе руки, – він не вчинив би так зі своєю родиною.</span></p> <p style="text-align: justify;"><span>Сім’я Кириленків дуже сподівається, що в проєкті «Битва екстрасенсів» 2019 їм допоможуть з’ясувати причини смерті їхнього сина. Вони бояться, що якась зла сила переслідує їхній рід. Через рік після смерті Олександра його брат Сергій також намагався накласти на себе руки. Коли наші журналісти запитали його про цей випадок, чоловік не зміг чітко відповісти на запитання. Так що ж переслідує сім’ю Кириленків, і чи зможуть люди з надможливостями прогнати смерть з порога їхнього дому? Дивіться просто зараз в програмі «Битва екстрасенсів» 20 сезон 8 випуск від 20.19.2019 на сайті «Телепортал».</span></p> <p style="text-align: justify;"><span>Пропустили попередній випуск? Не витрачайте часу на пошуки – переходьте за посиланням та дивіться <a href="https://teleportal.ua/show/stb/bitva/sezon-20/vypusk-7">«Битву екстрасенсів» 20 сезон 7 випуск</a>.</span></p>

До чого доводить материнська любов?

Всі випуски | Сезон 20

До чого доводить материнська любов?

Нові випробування для кращих містиків країни в проєкті «Битва екстрасенсів» 20 сезон 8 випуск від 20.11.2019 на Телепорталі.

 

Сила матері: хто віддав своє життя за дитину?

Мама – найдорожча людина в житті кожної дитини. Вона готова віддати нам все, що в неї є та навіть більше. Чи зможуть екстрасенси відчути, чим пожертвували матері заради героїв першого випробування? Дивіться в 20 сезоні проєкту «Битва екстрасенсів».

Серед гостей буде присутня учасниця 13-го сезону «Битви екстрасенсів» Лариса Гуцану. Емпат, яка все життя звикла допомагати людям, тепер прийшла зі своїм болем. Минуле її сім’ї виявиться похмурим і важким… Що приховує екстрасенс за маскою холоднокровності?

У першому випробуванні ви почуєте історії людей з дивовижними долями: дитина Чорнобиля, жінка з ДЦП і дівчина з рідкісним генетичним захворюванням – їхні мами багато віддали за щастя дітей. Але чия мати буквально пожертвувала життям заради свого малюка? Дізнаєтеся просто зараз в проєкті «Битва екстрасенсів» 2019.

 

Загадкове повішення Олександра Кириленка

Друге випробування познайомить глядача з історією 23-річного Олександра Кириленка, якого півтора року тому знайшли повішеним. У Сашка залишилася дружина Вікторія і дочка Вероніка, яких він дуже любив. Тому його сім’я не може повірити в те, що чоловік міг накласти на себе руки, – він не вчинив би так зі своєю родиною.

Сім’я Кириленків дуже сподівається, що в проєкті «Битва екстрасенсів» 2019 їм допоможуть з’ясувати причини смерті їхнього сина. Вони бояться, що якась зла сила переслідує їхній рід. Через рік після смерті Олександра його брат Сергій також намагався накласти на себе руки. Коли наші журналісти запитали його про цей випадок, чоловік не зміг чітко відповісти на запитання. Так що ж переслідує сім’ю Кириленків, і чи зможуть люди з надможливостями прогнати смерть з порога їхнього дому? Дивіться просто зараз в програмі «Битва екстрасенсів» 20 сезон 8 випуск від 20.19.2019 на сайті «Телепортал».

Пропустили попередній випуск? Не витрачайте часу на пошуки – переходьте за посиланням та дивіться «Битву екстрасенсів» 20 сезон 7 випуск.