Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Video: Освідчення в ефірі Все буде добре та рецепт домашньої ряжанки
<p>Данило обожнює свою дівчину Катю. Він вирішив зробити їй пропозицію прямо в студії Все буде добре. За допомогою ведучої Надії Матвєєвої він придумав цілий план...</p><p>Герой програми <a href="https://teleportal.ua/show/stb/dobre/2018" target="_blank">Все буде добре 2018</a> випуск 103 від 04.12.2018 зрозумів, що готовий одружитися на своїй коханій. Він хоче встигнути до кінця року, адже 2018-й вважається найбільш сприятливим для шлюбу знаків зодіаку, які належать стихіям Землі і Повітря. До кінця грудня залишилося зовсім небагато, так що Данило вирішив поспішити!</p><p>Йому допомогли Надія Матвєєва і актор Віталій Борисюк. Дівчину привезли в студію Все буде добре  2018 під приводом конкурсу. Вона навіть не підозрювала, який сюрприз підготував для неї коханий... Дивіться у програмі Все буде добре 04.12.2018, як закоханий хлопець освідчився дівчині своєї мрії. Що вона йому відповіла? Дізнайтеся прямо зараз!</p><p><strong>Багато мам страждають, намагаючись прищепити дітям любов до кисломолочних продуктів.</strong> <strong>Користь сиру, кефіру та ряжанки беззаперечна, але як тут посперечаєшся з примхливою дитиною?</strong></p><p>На кухні Все буде добре 2018 учасниця кулінарного проекту МастерШеф-6 Асмік Гаспарян відкрила один маленький секрет. Її син дуже любить ряжанку. А вся справа в тому, що вона робить її сама! Дізнайтеся простий рецепт домашньої ряжанки і десерту на її основі в програмі Все буде добре 04.12.2018.</p><p>Як схуднути? Це питання мучить мільйони жінок по всій планеті. Спочатку дівчата намагаються схуднути до Нового року, потім - до літа... Адже всім хочеться бути красивими і стрункими, правда?</p><p>На кухні Все буде добре 2018 розігралася битва дієт: бурякова проти гарбузової.</p><p>Героїні програми два тижні харчувалися стравами з цих овочів, щоб визначитися, яка з двох дієт працює краще. Що можна приготувати на такій незвичній дієті? Дізнайтеся рецепти гарбузового супу і бурякових котлет в програмі Все буде добре 2018 випуск 103 від 04.12.2018 на сайті Teleportal.ua!</p><p>Якщо ви пропустили попередній випуск, то дивіться за посиланням <a href="https://teleportal.ua/show/stb/dobre/2018/vypusk-102" target="_blank">Все буде добре 2018 випуск 102</a></p>

Освідчення в ефірі Все буде добре та рецепт домашньої ряжанки

Всі випуски | 2018

Освідчення в ефірі Все буде добре та рецепт домашньої ряжанки

Данило обожнює свою дівчину Катю. Він вирішив зробити їй пропозицію прямо в студії Все буде добре. За допомогою ведучої Надії Матвєєвої він придумав цілий план...

Герой програми Все буде добре 2018 випуск 103 від 04.12.2018 зрозумів, що готовий одружитися на своїй коханій. Він хоче встигнути до кінця року, адже 2018-й вважається найбільш сприятливим для шлюбу знаків зодіаку, які належать стихіям Землі і Повітря. До кінця грудня залишилося зовсім небагато, так що Данило вирішив поспішити!

Йому допомогли Надія Матвєєва і актор Віталій Борисюк. Дівчину привезли в студію Все буде добре  2018 під приводом конкурсу. Вона навіть не підозрювала, який сюрприз підготував для неї коханий... Дивіться у програмі Все буде добре 04.12.2018, як закоханий хлопець освідчився дівчині своєї мрії. Що вона йому відповіла? Дізнайтеся прямо зараз!

Багато мам страждають, намагаючись прищепити дітям любов до кисломолочних продуктів. Користь сиру, кефіру та ряжанки беззаперечна, але як тут посперечаєшся з примхливою дитиною?

На кухні Все буде добре 2018 учасниця кулінарного проекту МастерШеф-6 Асмік Гаспарян відкрила один маленький секрет. Її син дуже любить ряжанку. А вся справа в тому, що вона робить її сама! Дізнайтеся простий рецепт домашньої ряжанки і десерту на її основі в програмі Все буде добре 04.12.2018.

Як схуднути? Це питання мучить мільйони жінок по всій планеті. Спочатку дівчата намагаються схуднути до Нового року, потім - до літа... Адже всім хочеться бути красивими і стрункими, правда?

На кухні Все буде добре 2018 розігралася битва дієт: бурякова проти гарбузової.

Героїні програми два тижні харчувалися стравами з цих овочів, щоб визначитися, яка з двох дієт працює краще. Що можна приготувати на такій незвичній дієті? Дізнайтеся рецепти гарбузового супу і бурякових котлет в програмі Все буде добре 2018 випуск 103 від 04.12.2018 на сайті Teleportal.ua!

Якщо ви пропустили попередній випуск, то дивіться за посиланням Все буде добре 2018 випуск 102