Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Зареєструйся – буде цікавіше!
Video: Дівчина для Павла Костіцина і майстер-клас по шаурмі
<p>Головна подія цього випуску Все буде добре 2018 - регулярна рубрика Агентство знайомств. Ще один зоряний холостяк вирішив знайти собі пару!</p><p><strong>У програмі </strong><a href="https://teleportal.ua/show/stb/dobre/2018" target="_blank"><strong>Все буде добре 2018</strong></a><strong> випуск 104 від 05.12.2018 сталася справжня сенсація! </strong>Ведучий проекту «Битва екстрасенсів» Павло Костіцин звернувся за допомогою в амурних справах. Надія Матвєєва і екстрасенс Олена Курилова з радістю відгукнулися на прохання друга. Адже хто знайде другу половинку краще, ніж сваха-екстрасенс? Павло трохи нервував, адже не кожен день шукаєш пару в ефірі телебачення... Дивіться у програмі Все буде добре 05.12.2018, з ким відправився на побачення Павло.</p><p><strong>А на кухні Все буде добре 2018 розігралася кулінарна битва з приготування... шаурми!</strong></p><p>Все почалося з того, як учасник МастерШеф-6 Олег Ковальчук опублікував у себе в соцмережах пост про те, що не потрібно купувати сумнівну вуличну їжу, і запропонував рецепт своєї альтернативної шаурми, яка цілком вписується в концепцію правильного харчування. Експерт з кавказької кухні Мікаель Ароян вирішив довести Олегу, що в шаурмі немає нічого страшного - це просто м'ясо і овочі в лаваші. Головне - правильно приготувати! Дізнайтеся два рецепта дуже смачної шаурми в програмі Все буде добре 2018 випуск 104 від 05.12.2018 - побалуйте себе улюбленою вуличною їжею вдома!</p><p>Співачка Тетяна Решетняк, відома під псевдонімом TAYANNA, вважає, що не потрібно витрачати величезні суми на спортзал. Тим не менш, вона вражає своєю фантастичною фізичною формою. Передача Все буде добре з'ясувала головні секрети краси співачки!</p><p>Тетяна захоплюється водними видами спорту, йогою і бігом. На її думку, для занять фітнесом достатньо звичайної дитячого майданчика. При бажанні, більшу частину вправ можна робити вдома! Дізнайтеся прості вправи для схуднення в програмі Все буде добре 2018 випуск 104 від 05.12.2018 на сайті Teleportal.ua</p><p>Якщо ви пропустили попередній випуск, то дивіться за посиланням <a href="https://teleportal.ua/show/stb/dobre/2018/vypusk-103" target="_blank">Все буде добре 2018 випуск 103</a></p>

Дівчина для Павла Костіцина і майстер-клас по шаурмі

Всі випуски: дивись з початку сезону
2018
2018
2017
2016
Всі випуски: дивись з початку сезону

Дівчина для Павла Костіцина і майстер-клас по шаурмі

Головна подія цього випуску Все буде добре 2018 - регулярна рубрика Агентство знайомств. Ще один зоряний холостяк вирішив знайти собі пару!

У програмі Все буде добре 2018 випуск 104 від 05.12.2018 сталася справжня сенсація! Ведучий проекту «Битва екстрасенсів» Павло Костіцин звернувся за допомогою в амурних справах. Надія Матвєєва і екстрасенс Олена Курилова з радістю відгукнулися на прохання друга. Адже хто знайде другу половинку краще, ніж сваха-екстрасенс? Павло трохи нервував, адже не кожен день шукаєш пару в ефірі телебачення... Дивіться у програмі Все буде добре 05.12.2018, з ким відправився на побачення Павло.

А на кухні Все буде добре 2018 розігралася кулінарна битва з приготування... шаурми!

Все почалося з того, як учасник МастерШеф-6 Олег Ковальчук опублікував у себе в соцмережах пост про те, що не потрібно купувати сумнівну вуличну їжу, і запропонував рецепт своєї альтернативної шаурми, яка цілком вписується в концепцію правильного харчування. Експерт з кавказької кухні Мікаель Ароян вирішив довести Олегу, що в шаурмі немає нічого страшного - це просто м'ясо і овочі в лаваші. Головне - правильно приготувати! Дізнайтеся два рецепта дуже смачної шаурми в програмі Все буде добре 2018 випуск 104 від 05.12.2018 - побалуйте себе улюбленою вуличною їжею вдома!

Співачка Тетяна Решетняк, відома під псевдонімом TAYANNA, вважає, що не потрібно витрачати величезні суми на спортзал. Тим не менш, вона вражає своєю фантастичною фізичною формою. Передача Все буде добре з'ясувала головні секрети краси співачки!

Тетяна захоплюється водними видами спорту, йогою і бігом. На її думку, для занять фітнесом достатньо звичайної дитячого майданчика. При бажанні, більшу частину вправ можна робити вдома! Дізнайтеся прості вправи для схуднення в програмі Все буде добре 2018 випуск 104 від 05.12.2018 на сайті Teleportal.ua

Якщо ви пропустили попередній випуск, то дивіться за посиланням Все буде добре 2018 випуск 103