Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Video: Костюм робота своїми руками і рецепт пастили з журавлини
<p><strong>Схуднення часто асоціюється з якимись обмеженнями. Психолог Наталя Холоденко вважає, що можна скинути зайву вагу, не виснажуючи себе дієтами і походами в тренажерний зал.</strong></p><p>Експерт програми <a href="https://teleportal.ua/show/stb/dobre/2018" target="_blank">Все буде добре 2018</a> випуск 107 від 11.12.2018 Наталія Холоденко прославилася своїм схудненням на всю країну.</p><p>Дві жінки вирішили взяти участь в експерименті Все буде добре 2018: вони чотири тижні слідували методикою психолога, включаючи харчування і фізичні вправи. Чи допомогли їм поради Наталії? Чи реально худнути без насильства над собою - легко, насолоджуючись життям? Дивіться у передачі Все буде добре 11.12.2018, хто з учасниць скинув більше кілограм.</p><p><strong>Що робити, якщо людині у вашій присутності різко стало погано? Чим можна допомогти людині з серцевим нападом, а що, навпаки, може зашкодити? У студії Все буде добре 2018 стався несподіваний інцидент!</strong></p><p>Як відомо, хвороби краще попереджати, а не лікувати. На кухні Все буде добре 2018 кардіохірург приготував смачну і корисну солодкість, яка допоможе зміцнити ваше серце. Дізнайтеся рецепт пастили з журавлини прямо зараз - дивіться онлайн Все буде добре 11.12.2018!</p><p>Вологі серветки та антисептики виручають у тому випадку, якщо ніде помити руки.</p><p>А ви замислювалися про те, як ці «чарівні палички» впливають на шкіру? Лікар-дерматолог розповів про три наші повсякденні звички, які негативно позначаються на стані рук. Дивіться програму Все буде добре 2018 випуск 107 від 11.12.2018 на сайті Teleportal.ua - дізнайтеся, як зберегти молодість вашої шкіри!</p><p>Батьки завжди намагаються порадувати своїх дітей чимось особливим. Ведучий Михайло Присяжнюк прямо у студії Все буде добре 2018 зробив костюм Робокопа для свого сина. Дізнайтеся покрокове керівництво в програмі Все буде добре онлайн.</p><p>Якщо ви пропустили попередній випуск, то дивіться за посиланням <a href="https://teleportal.ua/show/stb/dobre/2018/vypusk-106" target="_blank">Все буде добре 2018 випуск 106</a></p>

Костюм робота своїми руками і рецепт пастили з журавлини

Всі випуски | 2018

Костюм робота своїми руками і рецепт пастили з журавлини

Схуднення часто асоціюється з якимись обмеженнями. Психолог Наталя Холоденко вважає, що можна скинути зайву вагу, не виснажуючи себе дієтами і походами в тренажерний зал.

Експерт програми Все буде добре 2018 випуск 107 від 11.12.2018 Наталія Холоденко прославилася своїм схудненням на всю країну.

Дві жінки вирішили взяти участь в експерименті Все буде добре 2018: вони чотири тижні слідували методикою психолога, включаючи харчування і фізичні вправи. Чи допомогли їм поради Наталії? Чи реально худнути без насильства над собою - легко, насолоджуючись життям? Дивіться у передачі Все буде добре 11.12.2018, хто з учасниць скинув більше кілограм.

Що робити, якщо людині у вашій присутності різко стало погано? Чим можна допомогти людині з серцевим нападом, а що, навпаки, може зашкодити? У студії Все буде добре 2018 стався несподіваний інцидент!

Як відомо, хвороби краще попереджати, а не лікувати. На кухні Все буде добре 2018 кардіохірург приготував смачну і корисну солодкість, яка допоможе зміцнити ваше серце. Дізнайтеся рецепт пастили з журавлини прямо зараз - дивіться онлайн Все буде добре 11.12.2018!

Вологі серветки та антисептики виручають у тому випадку, якщо ніде помити руки.

А ви замислювалися про те, як ці «чарівні палички» впливають на шкіру? Лікар-дерматолог розповів про три наші повсякденні звички, які негативно позначаються на стані рук. Дивіться програму Все буде добре 2018 випуск 107 від 11.12.2018 на сайті Teleportal.ua - дізнайтеся, як зберегти молодість вашої шкіри!

Батьки завжди намагаються порадувати своїх дітей чимось особливим. Ведучий Михайло Присяжнюк прямо у студії Все буде добре 2018 зробив костюм Робокопа для свого сина. Дізнайтеся покрокове керівництво в програмі Все буде добре онлайн.

Якщо ви пропустили попередній випуск, то дивіться за посиланням Все буде добре 2018 випуск 106