Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Video: Підводні камені сурогатного материнства: коментарі юриста
<p>Сурогатне материнство набирає популярність. Все більше жінок погоджуються виносити дитину для пар, які з якихось причин не можуть мати своїх дітей. Однак у процедурі є стільки підводних каменів, про які ні майбутні батьки, ні сурогатна мама навіть не здогадуються!</p><p><strong>У програмі </strong><a href="https://teleportal.ua/show/stb/dobre/2018" target="_blank"><strong>Все буде добре 2018</strong></a><strong> випуск 108 від 12.12.2018 юрист допомогла розібратися у всіх нюансах сурогатного материнства. Що потрібно знати парі, яка хоче завести дитину таким способом? Що потрібно знати жінці, яка готова за гроші виношувати чужого спадкоємця? Дізнайтеся всі подробиці в програмі Все буде добре 12.12.2018!</strong></p><p>У наш час оголошення про пошуки сурогатних матерів можна зустріти де завгодно - і в Інтернеті, і в громадському транспорті. Бездітні пари часто приїжджають з-за кордону, адже в Україні оплатити послуги сурогатної матері куди дешевше, ніж у багатьох європейських країнах.</p><p>Так сурогатне материнство стало вигідним бізнесом... На жаль, не завжди чесним. Які юридичні колізії потрібно враховувати? Про які ризики варто пам'ятати батькам? Як скласти правильний договір? Дізнайтеся прямо зараз разом з програмою Все буде добре 2018.</p><p><strong>Соня Семенюк за рік зробила майже неможливе: вона схудла на 60 кг! Її дивовижну історію вже показували у програмі СТБ «Цієї миті рік потому».</strong></p><p>Соня любила шкідливу їжу, але зайва вага ледь не зруйнувала її життя. Вона розлучилася з хлопцем, перестала себе любити... Тепер дівчина не тільки сама втілила мрію в життя, але і допомагає іншим досягти таких же результатів. Як позбавитися від зайвої ваги? Не пропустіть секрети схуднення від Соні у програмі Все буде добре 12.12.2018! Отримайте фігуру своєї мрії!</p><p>Взимку наша шкіра страждає від багатьох факторів - холод, опалення, різні обігрівачі, які сильно сушать повітря. Спеціально для програми Все буде добре 2018 косметолог поділилася рецептом маски, яку легко зробити вдома. Вам знадобиться всього лише чотири інгредієнти! Не пропустіть рецепт в програмі Все буде добре 2018 випуск 108 від 12.12.2018 на сайті Teleportal.ua!</p><p>Якщо ви пропустили попередній випуск, то дивіться за посиланням <a href="https://teleportal.ua/show/stb/dobre/2018/vypusk-107" target="_blank">Все буде добре 2018 випуск 107</a></p>

Підводні камені сурогатного материнства: коментарі юриста

Всі випуски | 2018

Підводні камені сурогатного материнства: коментарі юриста

Сурогатне материнство набирає популярність. Все більше жінок погоджуються виносити дитину для пар, які з якихось причин не можуть мати своїх дітей. Однак у процедурі є стільки підводних каменів, про які ні майбутні батьки, ні сурогатна мама навіть не здогадуються!

У програмі Все буде добре 2018 випуск 108 від 12.12.2018 юрист допомогла розібратися у всіх нюансах сурогатного материнства. Що потрібно знати парі, яка хоче завести дитину таким способом? Що потрібно знати жінці, яка готова за гроші виношувати чужого спадкоємця? Дізнайтеся всі подробиці в програмі Все буде добре 12.12.2018!

У наш час оголошення про пошуки сурогатних матерів можна зустріти де завгодно - і в Інтернеті, і в громадському транспорті. Бездітні пари часто приїжджають з-за кордону, адже в Україні оплатити послуги сурогатної матері куди дешевше, ніж у багатьох європейських країнах.

Так сурогатне материнство стало вигідним бізнесом... На жаль, не завжди чесним. Які юридичні колізії потрібно враховувати? Про які ризики варто пам'ятати батькам? Як скласти правильний договір? Дізнайтеся прямо зараз разом з програмою Все буде добре 2018.

Соня Семенюк за рік зробила майже неможливе: вона схудла на 60 кг! Її дивовижну історію вже показували у програмі СТБ «Цієї миті рік потому».

Соня любила шкідливу їжу, але зайва вага ледь не зруйнувала її життя. Вона розлучилася з хлопцем, перестала себе любити... Тепер дівчина не тільки сама втілила мрію в життя, але і допомагає іншим досягти таких же результатів. Як позбавитися від зайвої ваги? Не пропустіть секрети схуднення від Соні у програмі Все буде добре 12.12.2018! Отримайте фігуру своєї мрії!

Взимку наша шкіра страждає від багатьох факторів - холод, опалення, різні обігрівачі, які сильно сушать повітря. Спеціально для програми Все буде добре 2018 косметолог поділилася рецептом маски, яку легко зробити вдома. Вам знадобиться всього лише чотири інгредієнти! Не пропустіть рецепт в програмі Все буде добре 2018 випуск 108 від 12.12.2018 на сайті Teleportal.ua!

Якщо ви пропустили попередній випуск, то дивіться за посиланням Все буде добре 2018 випуск 107