Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Video: Льодяники від дієтолога та одкровення травесті-діви Монро
<p><strong>Хлопчику подобаються сукні, дівчинка носить брючні костюми. Зіркові батьки все частіше не приховують вподобання своїх дітей. Що важливіше - щастя дитини або звичні для суспільства підвалини?</strong></p><p>У програмі <a href="https://teleportal.ua/show/stb/dobre/2018" target="_blank">Все буде добре 2018</a> випуск 109 від 13.12.2018 підняли складну для українського суспільства тему. Чи варто щось робити батькам, якщо дитині подобається переодягатися в одяг протилежної статі? Чи варто намагатися це змінити - чи краще не калічити ніжну дитячу психіку? У студії Все буде добре 2018 розігралася палка дискусія! Деякі учасники спору наполягали на важливості виховання, а деякі стверджували, що з цим явищем нічого не поробиш. Якщо дитина народжується з певною гендерною ідентичністю, її нічим не змінити. У якийсь момент маленький хлопчик чи дівчинка можуть піддатися тиску батьків. Але потім, вже в дорослому віці, вони спробують втілити свою мрію в життя і стати такими, якими хотіли бути завжди...</p><p><strong>У програмі Все буде добре 2018 - одкровення травесті-діви Монро! Епатажна блондинка поділилася історією свого життя.</strong></p><p>Яке це - бути першою трансгендерною людиною в українському шоу-бізнесі? Як сформувався її образ? Не пропустіть цікаву бесіду в шоу Все буде добре 13.12.2018!</p><p>На кухні Все буде добре 2018 лікарі протягом тижня готували корисні для здоров'я солодощі. Хочете дізнатися рецепт льодяників від дієтолога? Дивіться програму Все буде добре 2018 онлайн прямо зараз!</p><p>Як відучити чоловіка від постійних подколів? Почуття гумору - це прекрасно, але що робити, якщо дорогоцінний чоловік просто ображає свою другу половинку? Світська левиця Світлана Вольнова допомогла героїні програми Все буде добре 2018 розібратися в ситуації. У кого проблема - в чоловіці або все-таки в жінці? Що потрібно зробити, щоб ситуація змінилася на краще? Дивіться у програмі Все буде добре 2018 випуск 109 від 13.12.2018 на сайті Teleportal.ua!</p><p>Якщо ви пропустили попередній випуск, то дивіться за посиланням <a href="https://teleportal.ua/show/stb/dobre/2018/vypusk-108" target="_blank">Все буде добре 2018 випуск 108</a></p>

Льодяники від дієтолога та одкровення травесті-діви Монро

Всі випуски | 2018

Льодяники від дієтолога та одкровення травесті-діви Монро

Хлопчику подобаються сукні, дівчинка носить брючні костюми. Зіркові батьки все частіше не приховують вподобання своїх дітей. Що важливіше - щастя дитини або звичні для суспільства підвалини?

У програмі Все буде добре 2018 випуск 109 від 13.12.2018 підняли складну для українського суспільства тему. Чи варто щось робити батькам, якщо дитині подобається переодягатися в одяг протилежної статі? Чи варто намагатися це змінити - чи краще не калічити ніжну дитячу психіку? У студії Все буде добре 2018 розігралася палка дискусія! Деякі учасники спору наполягали на важливості виховання, а деякі стверджували, що з цим явищем нічого не поробиш. Якщо дитина народжується з певною гендерною ідентичністю, її нічим не змінити. У якийсь момент маленький хлопчик чи дівчинка можуть піддатися тиску батьків. Але потім, вже в дорослому віці, вони спробують втілити свою мрію в життя і стати такими, якими хотіли бути завжди...

У програмі Все буде добре 2018 - одкровення травесті-діви Монро! Епатажна блондинка поділилася історією свого життя.

Яке це - бути першою трансгендерною людиною в українському шоу-бізнесі? Як сформувався її образ? Не пропустіть цікаву бесіду в шоу Все буде добре 13.12.2018!

На кухні Все буде добре 2018 лікарі протягом тижня готували корисні для здоров'я солодощі. Хочете дізнатися рецепт льодяників від дієтолога? Дивіться програму Все буде добре 2018 онлайн прямо зараз!

Як відучити чоловіка від постійних подколів? Почуття гумору - це прекрасно, але що робити, якщо дорогоцінний чоловік просто ображає свою другу половинку? Світська левиця Світлана Вольнова допомогла героїні програми Все буде добре 2018 розібратися в ситуації. У кого проблема - в чоловіці або все-таки в жінці? Що потрібно зробити, щоб ситуація змінилася на краще? Дивіться у програмі Все буде добре 2018 випуск 109 від 13.12.2018 на сайті Teleportal.ua!

Якщо ви пропустили попередній випуск, то дивіться за посиланням Все буде добре 2018 випуск 108