Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Дивитись без реклами
Video: Як пережити новорічний корпоратив і отримати підвищення?
<p><strong>Щороку ми бачимо одну і ту ж картину. Ганебні історії та фотографії з новорічного корпоративу перетворюються в легенди. Але чи можна зробити так, щоб це святкування пішло на користь кар'єрі?</strong></p><p>У програмі <a href="https://teleportal.ua/show/stb/dobre/2018" target="_blank">Все буде добре 2018</a> випуск 110 від 17.12.2018 вже щосили готуються до Нового року. Багато хто з нетерпінням чекає на корпоративи, а хтось думає про них скоріше з жахом, ніж з радістю. Гарне святкування на роботі - як весілля. Без бійок, пригод і зайвого алкоголю не обходиться.</p><p>А що, якщо під час свята ненароком підійти до начальника? Чи можна справити сприятливе враження саме під час корпоративу? І... отримати довгоочікуване підвищення? Передача Все буде добре 17.12.2018 розкриває всі секрети!</p><p>Ви дізнаєтеся:</p><p>• З якими питаннями не варто підходити до шефа</p><p>• Як правильно одягнутися на свято</p><p>• Як вимовляти тост</p><p>Передача Все буде добре підготувала корисні поради на будь-який випадок!</p><p>У цьому році весь світ затамував подих, стежачи за весіллям принца Гаррі та американської актриси Меган Маркл. Королівська пара заради своєї любові порушила безліч правил. В тому числі, нетрадиційним був і весільний торт. Гаррі і Меган замовили лимонний торт з сиропом бузини, а не традиційний англійський десерт з сухофруктами.</p><p>Приготуйтеся: королівський десерт приготували прямо на кухні Все буде добре 2018! Чи змогли учасниця шоу МастерШеф-5 повторити успіх британського кондитера? Дивіться прямо зараз в програмі Все буде добре 17.12.2018!</p><p>У новий рік ми всі хочемо вступити оновленими: отримати підвищення, почати займатися спортом, кинути погану звичку ...</p><p>Наприклад, погана звичка актора Слави Соломки - це дивовижна непунктуальність. Як привчити себе ніколи не спізнюватися? Дізнайтеся прямо зараз - дивіться передачу Все буде добре 2018 випуск 110 від 17.12.2018 на сайті Teleportal.ua!</p><p>Якщо ви пропустили попередній випуск, то дивіться за посиланням <a href="https://teleportal.ua/show/stb/dobre/2018/vypusk-109" target="_blank">Все буде добре 2018 випуск 109</a></p>

Як пережити новорічний корпоратив і отримати підвищення?

Всі випуски | 2018

Як пережити новорічний корпоратив і отримати підвищення?

Щороку ми бачимо одну і ту ж картину. Ганебні історії та фотографії з новорічного корпоративу перетворюються в легенди. Але чи можна зробити так, щоб це святкування пішло на користь кар'єрі?

У програмі Все буде добре 2018 випуск 110 від 17.12.2018 вже щосили готуються до Нового року. Багато хто з нетерпінням чекає на корпоративи, а хтось думає про них скоріше з жахом, ніж з радістю. Гарне святкування на роботі - як весілля. Без бійок, пригод і зайвого алкоголю не обходиться.

А що, якщо під час свята ненароком підійти до начальника? Чи можна справити сприятливе враження саме під час корпоративу? І... отримати довгоочікуване підвищення? Передача Все буде добре 17.12.2018 розкриває всі секрети!

Ви дізнаєтеся:

• З якими питаннями не варто підходити до шефа

• Як правильно одягнутися на свято

• Як вимовляти тост

Передача Все буде добре підготувала корисні поради на будь-який випадок!

У цьому році весь світ затамував подих, стежачи за весіллям принца Гаррі та американської актриси Меган Маркл. Королівська пара заради своєї любові порушила безліч правил. В тому числі, нетрадиційним був і весільний торт. Гаррі і Меган замовили лимонний торт з сиропом бузини, а не традиційний англійський десерт з сухофруктами.

Приготуйтеся: королівський десерт приготували прямо на кухні Все буде добре 2018! Чи змогли учасниця шоу МастерШеф-5 повторити успіх британського кондитера? Дивіться прямо зараз в програмі Все буде добре 17.12.2018!

У новий рік ми всі хочемо вступити оновленими: отримати підвищення, почати займатися спортом, кинути погану звичку ...

Наприклад, погана звичка актора Слави Соломки - це дивовижна непунктуальність. Як привчити себе ніколи не спізнюватися? Дізнайтеся прямо зараз - дивіться передачу Все буде добре 2018 випуск 110 від 17.12.2018 на сайті Teleportal.ua!

Якщо ви пропустили попередній випуск, то дивіться за посиланням Все буде добре 2018 випуск 109