Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Дивитись без реклами
Video: Готуємося до Нового року: що пити і чим закушувати
<p><strong>Причиною поганого самопочуття після бурхливого святкування Нового року може стати не тільки алкоголь, але і... закуска. Як отримати задоволення від застілля і не мучитися від симптомів похмілля? Є кілька секретів!</strong></p><p>У програмі <a href="https://teleportal.ua/show/stb/dobre/2018" target="_blank">Все буде добре 2018</a> випуск 112 від 19.12.2018 посилено готуються до Нового року. У цей святковий період для вас підготували багато корисного:</p><p>• Які закуски вибирати під час застілля</p><p>• Як пофарбувати волосся в яскравий колір на один день</p><p>• Як приготувати домашні лікери</p><p>• Як приготувати святкову страву по-голлівудськи</p><p>І багато іншого. Дивіться програму Все буде добре онлайн на сайті Teleportal.ua - підготуйтеся до свят разом з кращими експертами!</p><p>У програмі Все буде добре 2018 нарколог відкрив секрет, про який знають лише деякі з нас. Виявляється, поєднання алкоголю з неправильною їжею може привести до жахливих симптомів похмілля навіть у тому випадку, якщо ви випили зовсім небагато. Які види алкоголю з якою закускою поєднувати? Чому не можна вживати шампанське з молочним шоколадом? Забезпечте собі комфортні свята разом із програмою Все буде добре 2018!</p><p>На кухні Все буде добре 2018 готували домашні лікери з дуже незвичних інгредієнтів.</p><p>Учасник проекту МастерШеф-1 Ігор Місевич поділився рецептами дуже незвичайного домашнього алкоголю. Як щодо лікеру з... моркви, помідорів або буряка? Це не алкогольний борщ, а справжнісінькі домашні настоянки! Дізнайтеся цікавий рецепти прямо зараз в програмі Все буде добре 19.12.2018.</p><p>Чому б на Новий рік не приготувати що-небудь воістину розкішне?</p><p>На кухні Все буде добре 2018 шеф-кухар Володимир Ярославський готував сибаса з різотто і тапенадом. Цю страву подавали на врученні американської премії «Золотий глобус». Дізнайтеся рецепт страви, гідного зірок Голлівуду - дивіться програму Все буде добре 2018 випуск 112 від 19.12.2018 на сайті Teleportal.ua!</p><p>Якщо ви пропустили попередній випуск, то дивіться за посиланням <a href="https://teleportal.ua/show/stb/dobre/2018/vypusk-111" target="_blank">Все буде добре 2018 випуск 111</a></p>

Готуємося до Нового року: що пити і чим закушувати

Всі випуски | 2018

Готуємося до Нового року: що пити і чим закушувати

Причиною поганого самопочуття після бурхливого святкування Нового року може стати не тільки алкоголь, але і... закуска. Як отримати задоволення від застілля і не мучитися від симптомів похмілля? Є кілька секретів!

У програмі Все буде добре 2018 випуск 112 від 19.12.2018 посилено готуються до Нового року. У цей святковий період для вас підготували багато корисного:

• Які закуски вибирати під час застілля

• Як пофарбувати волосся в яскравий колір на один день

• Як приготувати домашні лікери

• Як приготувати святкову страву по-голлівудськи

І багато іншого. Дивіться програму Все буде добре онлайн на сайті Teleportal.ua - підготуйтеся до свят разом з кращими експертами!

У програмі Все буде добре 2018 нарколог відкрив секрет, про який знають лише деякі з нас. Виявляється, поєднання алкоголю з неправильною їжею може привести до жахливих симптомів похмілля навіть у тому випадку, якщо ви випили зовсім небагато. Які види алкоголю з якою закускою поєднувати? Чому не можна вживати шампанське з молочним шоколадом? Забезпечте собі комфортні свята разом із програмою Все буде добре 2018!

На кухні Все буде добре 2018 готували домашні лікери з дуже незвичних інгредієнтів.

Учасник проекту МастерШеф-1 Ігор Місевич поділився рецептами дуже незвичайного домашнього алкоголю. Як щодо лікеру з... моркви, помідорів або буряка? Це не алкогольний борщ, а справжнісінькі домашні настоянки! Дізнайтеся цікавий рецепти прямо зараз в програмі Все буде добре 19.12.2018.

Чому б на Новий рік не приготувати що-небудь воістину розкішне?

На кухні Все буде добре 2018 шеф-кухар Володимир Ярославський готував сибаса з різотто і тапенадом. Цю страву подавали на врученні американської премії «Золотий глобус». Дізнайтеся рецепт страви, гідного зірок Голлівуду - дивіться програму Все буде добре 2018 випуск 112 від 19.12.2018 на сайті Teleportal.ua!

Якщо ви пропустили попередній випуск, то дивіться за посиланням Все буде добре 2018 випуск 111