Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Video: Кавалер для Надії Матвєєвої: з ким піде на побачення ведуча?
<p><span style="font-size:10.0pt">Що робити, якщо на Новий рік зовсім немає святкового настрою? На жаль, з такою проблемою стикаються багато господинь. Не варто впадати у відчай - рішення є!</span></p> <p><strong><span style="font-size:10.0pt">У програмі <a href="https://teleportal.ua/show/stb/dobre/2018">Все буде добре 2018</a> випуск 115 від 25.12.2018 розповіли, як правильно підготуватися до новорічних свят.</span></strong></p> <p><span style="font-size:10.0pt">Як часто буває, що ви так довго і старанно готуєтесь до святкування, що на нього вже не залишається ніяких сил? Експерт програми Все буде добре 2018 поділилася секретами планування. Як правильно написати такі списки, які допоможуть рівномірно розподілити навантаження на весь передноворічний тиждень? Коли потрібно купувати подарунки, а коли - готувати страви для святкового столу? Дізнайтеся, як розпланувати свої новорічні приготування і не стояти весь вечір біля плити - дивіться програму Все буде добре 2018!</span></p> <p><span style="font-size:10.0pt">Батьки часто наймають акторів, які грають Діда Мороза і Снігуроньку для найменших членів сім'ї. Але як переконатися, що обраний вами актор - не злодій і не аферист? Які питання потрібно задавати акторам, перш ніж підпускати їх до своїх дітей? Які моменти повинні насторожити будь-якого батька? Дізнайтеся прямо зараз - дивіться програму Все буде добре 25.12.2018!</span></p> <p><span style="font-size:10.0pt">А на кухні Все буде добре 2018 співачка Альоша разом зі своїм сином готувала диво-торт, який може стати родзинкою вашого новорічного столу. Головний секрет у тому, що цей десерт можна приготувати заздалегідь і просто витягти з морозильної камери перед самим святом! Хочете дізнатися, як заощадити свій час перед Новим роком? Дивіться тематичний випуск Все буде добре 25.12.2018!</span></p> <p><span style="font-size:10.0pt">Вперше за час існування передачі Все буде добре незмінна ведуча Надія Матвєєва стала героїнею рубрики Агентство знайомств. Після двох розлучень Наді важко починати відносини з чоловіками. Можливо, вона погодиться піти на побачення з одним з кандидатів, яких вибрали її друзі? Дізнайтеся прямо зараз - дивіться програму Все буде добре 2018 випуск 115 від 25.12.2018 на сайті </span><span style="font-size:10.0pt">Teleportal</span><span style="font-size:10.0pt">.</span><span style="font-size:10.0pt">ua</span><span style="font-size:10.0pt">!</span></p> <p><span style="font-size:10.0pt">Якщо ви пропустили попередній випуск, то дивіться за посиланням <a href="https://teleportal.ua/show/stb/dobre/2018/vypusk-114">Все буде добре 2018 випуск 114</a></span></p>

Кавалер для Надії Матвєєвої: з ким піде на побачення ведуча?

Всі випуски | 2018

Кавалер для Надії Матвєєвої: з ким піде на побачення ведуча?

Що робити, якщо на Новий рік зовсім немає святкового настрою? На жаль, з такою проблемою стикаються багато господинь. Не варто впадати у відчай - рішення є!

У програмі Все буде добре 2018 випуск 115 від 25.12.2018 розповіли, як правильно підготуватися до новорічних свят.

Як часто буває, що ви так довго і старанно готуєтесь до святкування, що на нього вже не залишається ніяких сил? Експерт програми Все буде добре 2018 поділилася секретами планування. Як правильно написати такі списки, які допоможуть рівномірно розподілити навантаження на весь передноворічний тиждень? Коли потрібно купувати подарунки, а коли - готувати страви для святкового столу? Дізнайтеся, як розпланувати свої новорічні приготування і не стояти весь вечір біля плити - дивіться програму Все буде добре 2018!

Батьки часто наймають акторів, які грають Діда Мороза і Снігуроньку для найменших членів сім'ї. Але як переконатися, що обраний вами актор - не злодій і не аферист? Які питання потрібно задавати акторам, перш ніж підпускати їх до своїх дітей? Які моменти повинні насторожити будь-якого батька? Дізнайтеся прямо зараз - дивіться програму Все буде добре 25.12.2018!

А на кухні Все буде добре 2018 співачка Альоша разом зі своїм сином готувала диво-торт, який може стати родзинкою вашого новорічного столу. Головний секрет у тому, що цей десерт можна приготувати заздалегідь і просто витягти з морозильної камери перед самим святом! Хочете дізнатися, як заощадити свій час перед Новим роком? Дивіться тематичний випуск Все буде добре 25.12.2018!

Вперше за час існування передачі Все буде добре незмінна ведуча Надія Матвєєва стала героїнею рубрики Агентство знайомств. Після двох розлучень Наді важко починати відносини з чоловіками. Можливо, вона погодиться піти на побачення з одним з кандидатів, яких вибрали її друзі? Дізнайтеся прямо зараз - дивіться програму Все буде добре 2018 випуск 115 від 25.12.2018 на сайті Teleportal.ua!

Якщо ви пропустили попередній випуск, то дивіться за посиланням Все буде добре 2018 випуск 114