Зареєструйся – буде цікавіше!
Video: Як не піддатися чарам циган?
<p>У програмі Все буде добре 2018 випуск 57 ви дізнаєтеся, як відрізнити правду від брехні і не стати жертвою циган.</p><p><strong>Про циганську магію складаються легенди: вважається, що за допомогою своєрідного гіпнозу роми можуть змусити свою жертву добровільно розлучитися із грошима і коштовностями.</strong> Заворожена жертва зазвичай навіть не розуміє, що відбувається. У передачі Все буде добре експерти розібралися у природі циганського чаклунства. Що ж це таке - вид шахрайства або магія? У цьому випуску Все буде добре 2018 психолог Анна Біленко розповіла, які методи використовують роми для обману. Крім того, передача Все буде добре запросила як експерта Рубіну Цибульську - циганську ясновидицю і екстрасенса. Вона розповіла про пов'язані з її народом забобони і поділилася деякими секретами.</p><p>Команда Все буде добре 2018 провела експеримент, щоб на практиці побачити дію циганської магії. Журналісти зняли на відео випадок шахрайства на вулиці. Психолог пояснить героїні передачі Насті, чому саме її цигани обрали жертвою. Прислухайтеся до порад експерта Все буде добре 2018, щоб не попастися на вудку аферистів.</p><p><strong>У програмі Все буде добре 2018 випуск 57 психолог Оксана Зайцева продемонструвала ще один важливий для життя навик - вміння визначати брехню по міміці і жестам співрозмовника.</strong></p><p> Експерт стверджує, що брехню дуже легко визначити за невербальними ознаками. Герої Все буде добре 2018 випуск 57 спробували обдурити експерта. Кожен із них розповів по дві історії, тільки одна з яких є правдивою. Чи зможе хтось із них обдурити психолога і отримати за це 3 000 гривень? Дивіться передачу Все буде добре 2018 випуск 57 - дізнайтеся разом із нашими героями і експертами, чи вмієте ви розрізняти брехню у розмові.</p><p><strong>У цьому випуску передачі Все буде добре 2018 нас чекає фінальна битва між кулінарами-любителями, які борються за місце у ресторані шеф-кухаря Олександра Якутова.</strong></p><p>Олександр обрав двох претендентів, які зійдуться у останньому кулінарному двобої. Тільки один із них зможе отримати місце в новому закладі ресторатора. Дивіться результати гарячого протистояння в програмі Все буде добре 2018 випуск 57!</p>

Як не піддатися чарам циган?

Всі випуски: дивись з початку сезону
2018
2018
2017
2016
Всі випуски: дивись з початку сезону

Як не піддатися чарам циган?

У програмі Все буде добре 2018 випуск 57 ви дізнаєтеся, як відрізнити правду від брехні і не стати жертвою циган.

Про циганську магію складаються легенди: вважається, що за допомогою своєрідного гіпнозу роми можуть змусити свою жертву добровільно розлучитися із грошима і коштовностями. Заворожена жертва зазвичай навіть не розуміє, що відбувається. У передачі Все буде добре експерти розібралися у природі циганського чаклунства. Що ж це таке - вид шахрайства або магія? У цьому випуску Все буде добре 2018 психолог Анна Біленко розповіла, які методи використовують роми для обману. Крім того, передача Все буде добре запросила як експерта Рубіну Цибульську - циганську ясновидицю і екстрасенса. Вона розповіла про пов'язані з її народом забобони і поділилася деякими секретами.

Команда Все буде добре 2018 провела експеримент, щоб на практиці побачити дію циганської магії. Журналісти зняли на відео випадок шахрайства на вулиці. Психолог пояснить героїні передачі Насті, чому саме її цигани обрали жертвою. Прислухайтеся до порад експерта Все буде добре 2018, щоб не попастися на вудку аферистів.

У програмі Все буде добре 2018 випуск 57 психолог Оксана Зайцева продемонструвала ще один важливий для життя навик - вміння визначати брехню по міміці і жестам співрозмовника.

 Експерт стверджує, що брехню дуже легко визначити за невербальними ознаками. Герої Все буде добре 2018 випуск 57 спробували обдурити експерта. Кожен із них розповів по дві історії, тільки одна з яких є правдивою. Чи зможе хтось із них обдурити психолога і отримати за це 3 000 гривень? Дивіться передачу Все буде добре 2018 випуск 57 - дізнайтеся разом із нашими героями і експертами, чи вмієте ви розрізняти брехню у розмові.

У цьому випуску передачі Все буде добре 2018 нас чекає фінальна битва між кулінарами-любителями, які борються за місце у ресторані шеф-кухаря Олександра Якутова.

Олександр обрав двох претендентів, які зійдуться у останньому кулінарному двобої. Тільки один із них зможе отримати місце в новому закладі ресторатора. Дивіться результати гарячого протистояння в програмі Все буде добре 2018 випуск 57!