Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Video: Неможливе можливо: святковий торт для діабетика
<p>Азартні ігри можуть зруйнувати сім'ю і навіть життя. Євгенія боїться за їх з чоловіком спільне майбутнє...</p><p>До студії програми Все буде добре 2018 випуск 60 прийшла дружина азартного гравця. Євгенія вже не знає, як їй бути: чоловік витрачає всі гроші на ставки. Дівчина хоче дітей, але вона не впевнена у надійності чоловіка. Вона не може народжувати дитину в таких умовах.</p><p>Експерти Все буде добре пояснюють, що потрібно робити, якщо ви виявили у своєї близької людини схильність до азартних ігор. Адже це - не безневинне захоплення, це - справжня залежність. А також передача Все буде добре 2018 пропонує глядачам прямо в ефірі перевірити свою азартність. Для цього є спеціальний тест. Перевірте себе разом з програмою Все буде добре 2018 випуск 60!</p><p><strong>У цьому випуску експерти Все буде добре Тетяна Литвинова і Євген Клопотенко попрацювали чарівниками для семирічного Кирила.</strong></p><p>Справа в тому, що у дитини є давня мрія - відсвяткувати свій день народження з справжнім святковим тортом. Але батьки не дозволяють синові їсти солодке, адже у Кирила небезпечне захворювання - цукровий діабет.</p><p>Солодощі знаходяться під забороною для хлопчика, але експерти Все буде добре не здаються - Тетяна та Євген придумали спосіб порадувати маленького іменинника. Вони замінили всі некорисні інгредієнти на корисні, щоб Кирило міг насолоджуватися смаком торта, а його мама в цей час не турбувалася про скачки цукру. Експерти поділилися рецептом диво-торта, щоб і мама Кирила, і глядачі могли приготувати корисне частування. Чи сподобався торт імениннику? Дивіться в передачі Все буде добре 2018 випуск 60.</p><p><strong>Жіночий колектив - це справжнє випробування і для самих жінок, і для чоловіків.</strong></p><p>У програму Все буде добре 2018 звернувся керівник такого жіночого колективу Анатолій. Він скаржиться на те, що замість роботи його співробітниці змагаються між собою. Дівчат запросили в студію Все буде добре 2018, щоб експерти допомогли їм розібратися з проблемою суперництва, а заодно - навчили підбирати одяг і аксесуари.</p>

Неможливе можливо: святковий торт для діабетика

Всі випуски | 2018

Неможливе можливо: святковий торт для діабетика

Азартні ігри можуть зруйнувати сім'ю і навіть життя. Євгенія боїться за їх з чоловіком спільне майбутнє...

До студії програми Все буде добре 2018 випуск 60 прийшла дружина азартного гравця. Євгенія вже не знає, як їй бути: чоловік витрачає всі гроші на ставки. Дівчина хоче дітей, але вона не впевнена у надійності чоловіка. Вона не може народжувати дитину в таких умовах.

Експерти Все буде добре пояснюють, що потрібно робити, якщо ви виявили у своєї близької людини схильність до азартних ігор. Адже це - не безневинне захоплення, це - справжня залежність. А також передача Все буде добре 2018 пропонує глядачам прямо в ефірі перевірити свою азартність. Для цього є спеціальний тест. Перевірте себе разом з програмою Все буде добре 2018 випуск 60!

У цьому випуску експерти Все буде добре Тетяна Литвинова і Євген Клопотенко попрацювали чарівниками для семирічного Кирила.

Справа в тому, що у дитини є давня мрія - відсвяткувати свій день народження з справжнім святковим тортом. Але батьки не дозволяють синові їсти солодке, адже у Кирила небезпечне захворювання - цукровий діабет.

Солодощі знаходяться під забороною для хлопчика, але експерти Все буде добре не здаються - Тетяна та Євген придумали спосіб порадувати маленького іменинника. Вони замінили всі некорисні інгредієнти на корисні, щоб Кирило міг насолоджуватися смаком торта, а його мама в цей час не турбувалася про скачки цукру. Експерти поділилися рецептом диво-торта, щоб і мама Кирила, і глядачі могли приготувати корисне частування. Чи сподобався торт імениннику? Дивіться в передачі Все буде добре 2018 випуск 60.

Жіночий колектив - це справжнє випробування і для самих жінок, і для чоловіків.

У програму Все буде добре 2018 звернувся керівник такого жіночого колективу Анатолій. Він скаржиться на те, що замість роботи його співробітниці змагаються між собою. Дівчат запросили в студію Все буде добре 2018, щоб експерти допомогли їм розібратися з проблемою суперництва, а заодно - навчили підбирати одяг і аксесуари.