Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Зареєструйся – буде цікавіше!
Video: Як визначити якість ролів у домашніх умовах?
<p>Багато хто з нас любить суші і роли. Однак ці ласощі може виявитися небезпечним.</p><p>У програмі <a href="https://teleportal.ua/show/stb/dobre/2018" target="_blank">Все буде добре 2018</a> випуск 62 розібралися, як насолоджуватися улюбленою їжею і не опинитися на лікарняному ліжку. Багато хто любить поїсти роли у ресторані або замовити ласощі додому. Однак не всі знають про те, що у суші та ролах ховається невидимий ворог - сальмонела.</p><p>Героїні Все буде добре 2018 випуск 62 розповіли, як звичайний обід у ресторанчику може закінчитися тижнем у лікарні. В Україні дуже багато випадків отруєння японською кухнею - для глядачів передачі Все буде добре 2018 юрист Михайло Присяжнюк навів шокуючу статистику. Так як же вберегти здоров'я, не відмовляючи собі в улюбленій їжі? До студії програми запросили експерта з Японії, адже у країні висхідного сонця не буває таких випадків отруєння суші, як в Україні! Дивіться у програмі Все буде добре 2018 випуск 62, як перевірити якість ролів у домашніх умовах.</p><p><strong>Акне часто стає величезною проблемою напередодні важливої ​​події.</strong></p><p>Героїня програми Все буде добре 2018 Настя збирається вийти заміж. Як на зло, перед самим довгоочікуваним днем ​​у житті на обличчі дівчини з'явилися висипання. У студії передачі Все буде добре розповіли, як швидко вилікувати або замаскувати прищі. Адже з цією проблемою стикаються всі - навіть зірки, які виглядають ідеально на обкладинках журналів. Щоб допомогти Насті, кореспонденти Все буде добре 2018 з'ясували, як знаменитості стежать за своєю шкірою.</p><p>Ведуча передачі Все буде добре Надія Матвєєва побувала в гостях у актора Володимира Горянського.</p><p>Вона не тільки змогла спробувати його фірмове блюдо, але й розпитала Володимира про особисте життя. Крім того, ведуча Все буде добре поспілкувалася із його дружиною Оленою - успішним ресторатором. Чим пригостили Надію Матвєєву у зірковій сім'ї, дивіться в програмі Все буде добре 2018 випуск 62.</p><p>Якщо ви пропустили попередній випуск проекту, то дивіться за посиланням Все буде добре 2018 випуск 61.</p>

Як визначити якість ролів у домашніх умовах?

Всі випуски: дивись з початку сезону
2018
2018
2017
2016
Всі випуски: дивись з початку сезону

Як визначити якість ролів у домашніх умовах?

Багато хто з нас любить суші і роли. Однак ці ласощі може виявитися небезпечним.

У програмі Все буде добре 2018 випуск 62 розібралися, як насолоджуватися улюбленою їжею і не опинитися на лікарняному ліжку. Багато хто любить поїсти роли у ресторані або замовити ласощі додому. Однак не всі знають про те, що у суші та ролах ховається невидимий ворог - сальмонела.

Героїні Все буде добре 2018 випуск 62 розповіли, як звичайний обід у ресторанчику може закінчитися тижнем у лікарні. В Україні дуже багато випадків отруєння японською кухнею - для глядачів передачі Все буде добре 2018 юрист Михайло Присяжнюк навів шокуючу статистику. Так як же вберегти здоров'я, не відмовляючи собі в улюбленій їжі? До студії програми запросили експерта з Японії, адже у країні висхідного сонця не буває таких випадків отруєння суші, як в Україні! Дивіться у програмі Все буде добре 2018 випуск 62, як перевірити якість ролів у домашніх умовах.

Акне часто стає величезною проблемою напередодні важливої ​​події.

Героїня програми Все буде добре 2018 Настя збирається вийти заміж. Як на зло, перед самим довгоочікуваним днем ​​у житті на обличчі дівчини з'явилися висипання. У студії передачі Все буде добре розповіли, як швидко вилікувати або замаскувати прищі. Адже з цією проблемою стикаються всі - навіть зірки, які виглядають ідеально на обкладинках журналів. Щоб допомогти Насті, кореспонденти Все буде добре 2018 з'ясували, як знаменитості стежать за своєю шкірою.

Ведуча передачі Все буде добре Надія Матвєєва побувала в гостях у актора Володимира Горянського.

Вона не тільки змогла спробувати його фірмове блюдо, але й розпитала Володимира про особисте життя. Крім того, ведуча Все буде добре поспілкувалася із його дружиною Оленою - успішним ресторатором. Чим пригостили Надію Матвєєву у зірковій сім'ї, дивіться в програмі Все буде добре 2018 випуск 62.

Якщо ви пропустили попередній випуск проекту, то дивіться за посиланням Все буде добре 2018 випуск 61.