Зареєструйся – буде цікавіше!
Video: Кава з мобільних кав'ярень: ароматний напій або отрута?
<p>Ранок може початися з чашки запашної кави, а закінчиться отруєнням і лікарняним ліжком. Адже мобільні кав'ярні таять у собі страшну небезпеку.</p><p><strong>У програмі </strong><a href="https://teleportal.ua/show/stb/dobre/2018" target="_blank"><strong>Все буде добре 2018</strong></a><strong> випуск 63 з'ясували, чому популярний зараз формат «кави з собою» може нести загрозу для нашого здоров'я.</strong></p><p>Кореспонденти Все буде добре пройшлися по кава-точкам із перевіркою, однак ні в одній з них їм не надали запитувані документи. У бариста не було ані сертифікатів на каву, ані санітарних книжок. Деякі з них навіть не знали, з якими постачальниками працюють. Експерти Все буде добре у студії програми розповіли, які документи повинні бути у мобільній кав'ярні, і як відрізнити справжню санітарну книжку від підробленої. Для експерименту команда Все буде добре перевірила чистоту кава-машин на деяких точках. Які результати прислала незалежна лабораторія? Дивіться Все буде добре 2018 випуск 63 онлайн - дізнайтеся, яким кав'ярням можна довіряти.</p><p><strong>Ведуча програми Все буде добре Надія Матвєєва побувала в гостях у юриста Михайла Присяжнюка.</strong></p><p>Він організував вечерю у грузинському стилі на свіжому повітрі. Надія отримала чудову нагоду скуштувати фірмову страву Михайла і трохи поспілкуватися про життя. Дізнайтеся рецепт гурулі від народного адвоката - дивіться Все буде добре 2018 випуск 63 онлайн.</p><p><strong>Ви коли-небудь чули про алкалинову і флексітаріанску дієти?</strong></p><p>Дієтолог дає поради прямо в студії Все буде добре! Різним людям підходять різні види харчування. Експерт підібрала дієту для героїні програми Все буде добре 2018 випуск 63 Людмили, яка не може схуднути. Чи допоможуть їй поради дієтолога? Яка дієта може підійти вам? Послухайте поради професіонала - дивіться програму Все буде добре 2018 випуск 63!</p><p>Якщо ви пропустили попередній випуск проекту, то дивіться за посиланням <a href="https://teleportal.ua/show/stb/dobre/2018/vypusk-62" target="_blank">Все буде добре 2018 випуск 62</a></p>

Кава з мобільних кав'ярень: ароматний напій або отрута?

Всі випуски: дивись з початку сезону
2018
2018
2017
2016
Всі випуски: дивись з початку сезону

Кава з мобільних кав'ярень: ароматний напій або отрута?

Ранок може початися з чашки запашної кави, а закінчиться отруєнням і лікарняним ліжком. Адже мобільні кав'ярні таять у собі страшну небезпеку.

У програмі Все буде добре 2018 випуск 63 з'ясували, чому популярний зараз формат «кави з собою» може нести загрозу для нашого здоров'я.

Кореспонденти Все буде добре пройшлися по кава-точкам із перевіркою, однак ні в одній з них їм не надали запитувані документи. У бариста не було ані сертифікатів на каву, ані санітарних книжок. Деякі з них навіть не знали, з якими постачальниками працюють. Експерти Все буде добре у студії програми розповіли, які документи повинні бути у мобільній кав'ярні, і як відрізнити справжню санітарну книжку від підробленої. Для експерименту команда Все буде добре перевірила чистоту кава-машин на деяких точках. Які результати прислала незалежна лабораторія? Дивіться Все буде добре 2018 випуск 63 онлайн - дізнайтеся, яким кав'ярням можна довіряти.

Ведуча програми Все буде добре Надія Матвєєва побувала в гостях у юриста Михайла Присяжнюка.

Він організував вечерю у грузинському стилі на свіжому повітрі. Надія отримала чудову нагоду скуштувати фірмову страву Михайла і трохи поспілкуватися про життя. Дізнайтеся рецепт гурулі від народного адвоката - дивіться Все буде добре 2018 випуск 63 онлайн.

Ви коли-небудь чули про алкалинову і флексітаріанску дієти?

Дієтолог дає поради прямо в студії Все буде добре! Різним людям підходять різні види харчування. Експерт підібрала дієту для героїні програми Все буде добре 2018 випуск 63 Людмили, яка не може схуднути. Чи допоможуть їй поради дієтолога? Яка дієта може підійти вам? Послухайте поради професіонала - дивіться програму Все буде добре 2018 випуск 63!

Якщо ви пропустили попередній випуск проекту, то дивіться за посиланням Все буде добре 2018 випуск 62