Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Video: Ігрові кімнати: дитяча радість чи джерело хвороб?
<p>Батьки залишають дітей у сучасних ігрових кімнатах, щоб діти могли розважатися, поки дорослі займаються своїми справами. Однак батути і гірки можуть нести величезну небезпеку для здоров'я дитини.</p><p><strong>У програмі Все буде добре 2018 випуск 64 телеведуча Юлія Бортник розповіла випадок з життя: одного разу її дитина після веселих ігор на дитячому майданчику заразилася на вітрянку.</strong></p><p>І Юлія не єдина, хто не довіряє сучасним майданчикам для ігор. Журналісти Все буде добре з'ясували думку і інших зіркових батьків. Багато хто сходиться на одному: у таких ігрових кімнатах ховаються причини багатьох хвороб. Команда передачі Все буде добре вирушила по розважальним центрам із перевіркою. Виявилося, що на багатьох ігрових майданчиках просто не дотримуються звичайні санітарні норми! І це не єдина проблема, з якою стикаються стурбовані батьки. Хто повинен відповідати за дітей, поки вони знаходяться в ігровій кімнаті? На які майданчики можна безбоязно пустити свою дитину, а які краще обходити десятою дорогою? Дізнайтеся в програмі Все буде добре 2018 випуск 64.</p><p>Ведуча передачі Все буде добре Надія Матвєєва продовжує ходити у гості до знаменитостей. На цей раз вона вирушила до судді популярного кулінарного шоу МастерШеф Дмитра Горовенка. Виявилося, що Діма абсолютно забув про зустріч! Холодильник зоряного кулінара абсолютно порожній, але ж він обіцяв пригостити Надю вечерею... Однак Дмитро не розгубився і продемонстрував, як з мінімального набору продуктів можна приготувати приголомшливе блюдо. Хочете дізнатися рецепт індонезійського каррі від судді кулінарного шоу - дивіться передачу Все буде добре 2018 випуск 64.</p><p>Ведуча Все буде добре прийшла на вечерю не тільки за смачною їжею. Вона зібралася вивідати все про особисте життя Горовенка...</p><p>Дивіться подробиці в програмі Все буде добре 2018 випуск 64!</p><p>Якщо ви пропустили попередній випуск програми, то дивіться за посиланням Все буде добре 2018 випуск 63</p>

Ігрові кімнати: дитяча радість чи джерело хвороб?

Всі випуски | 2018

Ігрові кімнати: дитяча радість чи джерело хвороб?

Батьки залишають дітей у сучасних ігрових кімнатах, щоб діти могли розважатися, поки дорослі займаються своїми справами. Однак батути і гірки можуть нести величезну небезпеку для здоров'я дитини.

У програмі Все буде добре 2018 випуск 64 телеведуча Юлія Бортник розповіла випадок з життя: одного разу її дитина після веселих ігор на дитячому майданчику заразилася на вітрянку.

І Юлія не єдина, хто не довіряє сучасним майданчикам для ігор. Журналісти Все буде добре з'ясували думку і інших зіркових батьків. Багато хто сходиться на одному: у таких ігрових кімнатах ховаються причини багатьох хвороб. Команда передачі Все буде добре вирушила по розважальним центрам із перевіркою. Виявилося, що на багатьох ігрових майданчиках просто не дотримуються звичайні санітарні норми! І це не єдина проблема, з якою стикаються стурбовані батьки. Хто повинен відповідати за дітей, поки вони знаходяться в ігровій кімнаті? На які майданчики можна безбоязно пустити свою дитину, а які краще обходити десятою дорогою? Дізнайтеся в програмі Все буде добре 2018 випуск 64.

Ведуча передачі Все буде добре Надія Матвєєва продовжує ходити у гості до знаменитостей. На цей раз вона вирушила до судді популярного кулінарного шоу МастерШеф Дмитра Горовенка. Виявилося, що Діма абсолютно забув про зустріч! Холодильник зоряного кулінара абсолютно порожній, але ж він обіцяв пригостити Надю вечерею... Однак Дмитро не розгубився і продемонстрував, як з мінімального набору продуктів можна приготувати приголомшливе блюдо. Хочете дізнатися рецепт індонезійського каррі від судді кулінарного шоу - дивіться передачу Все буде добре 2018 випуск 64.

Ведуча Все буде добре прийшла на вечерю не тільки за смачною їжею. Вона зібралася вивідати все про особисте життя Горовенка...

Дивіться подробиці в програмі Все буде добре 2018 випуск 64!

Якщо ви пропустили попередній випуск програми, то дивіться за посиланням Все буде добре 2018 випуск 63