Зареєструйся – буде цікавіше!
Video: Як правильно обрати манікюрний салон?
<p>Звичайний манікюр може нести в собі смертельну небезпеку. Особливо, якщо салон економить на процедурі стерилізації.</p><p><strong>У програмі </strong><a href="https://teleportal.ua/show/stb/dobre/2018" target="_blank"><strong>Все буде добре 2018</strong></a><strong> випуск 65 ретельно вивчили тему бюджетних манікюрних салонів.</strong> Експерт пояснила, до чого може привести недотримання банальних санітарних норм. Героїня передачі Все буде добре Тетяна поділилася своєю історією: вона забігла в перший-ліпший салон і їй там поранили всі руки! Вона не на жарт захвилювалася, адже всі ми чули про таке смертельно небезпечне захворювання, як гепатит. У студії Все буде добре експерт розповіла, що має бути в професійному, безпечному салоні. Також ви дізнаєтеся, чим сухожарочна шафа відрізняється від ультрафіолетового боксу, і чому одного тільки ультрафіолету недостатньо для дезінфекції інструменту.</p><p>Команда Все буде добре вирушила по бюджетними манікюрним салонам із перевіркою, щоб з'ясувати, чи дійсно там порушують санітарні норми. Вибирайте салон краси із розумом - прислухайтеся до порад передачі Все буде добре.</p><p><strong>Надія Матвєєва вирушила на вечерю до будинку подружжя Білоножко.</strong> Родзинкою вечора став пташиний двір - у Світлани та Віталія на території будинку живе безліч птахів, зокрема павичі. Дізнайтеся рецепт фаршированого коропа від відомої пари українських співаків у програмі Все буде добре 2018 випуск 65.</p><p><strong>Що робити, якщо чоловік втратив до вас інтерес?</strong></p><p>Галина звернулася до експертів Все буде добре 2018 через дуже поширену проблему: у них з чоловіком помітно охололи відносини. Галина розповіла, що чоловік і жінка вже не роблять нічого приємного один для одного. На п'ятнадцятому році шлюбу вся романтика кудись зникла... У програмі Все буде добре 2018 випуск 65 ви дізнаєтеся, як можна відновити колишню пристрасть за одні вихідні. Дивіться Все буде добре онлайн і дізнайтеся, чи вийде у Галини повернути романтику у відносини з чоловіком!</p><p>Якщо ви пропустили попередній випуск програми, то дивіться за посиланням <a href="https://teleportal.ua/show/stb/dobre/2018/vypusk-64" target="_blank">Все буде добре 2018 випуск 64</a></p>

Як правильно обрати манікюрний салон?

Всі випуски: дивись з початку сезону
2018
2018
2017
2016
Всі випуски: дивись з початку сезону

Як правильно обрати манікюрний салон?

Звичайний манікюр може нести в собі смертельну небезпеку. Особливо, якщо салон економить на процедурі стерилізації.

У програмі Все буде добре 2018 випуск 65 ретельно вивчили тему бюджетних манікюрних салонів. Експерт пояснила, до чого може привести недотримання банальних санітарних норм. Героїня передачі Все буде добре Тетяна поділилася своєю історією: вона забігла в перший-ліпший салон і їй там поранили всі руки! Вона не на жарт захвилювалася, адже всі ми чули про таке смертельно небезпечне захворювання, як гепатит. У студії Все буде добре експерт розповіла, що має бути в професійному, безпечному салоні. Також ви дізнаєтеся, чим сухожарочна шафа відрізняється від ультрафіолетового боксу, і чому одного тільки ультрафіолету недостатньо для дезінфекції інструменту.

Команда Все буде добре вирушила по бюджетними манікюрним салонам із перевіркою, щоб з'ясувати, чи дійсно там порушують санітарні норми. Вибирайте салон краси із розумом - прислухайтеся до порад передачі Все буде добре.

Надія Матвєєва вирушила на вечерю до будинку подружжя Білоножко. Родзинкою вечора став пташиний двір - у Світлани та Віталія на території будинку живе безліч птахів, зокрема павичі. Дізнайтеся рецепт фаршированого коропа від відомої пари українських співаків у програмі Все буде добре 2018 випуск 65.

Що робити, якщо чоловік втратив до вас інтерес?

Галина звернулася до експертів Все буде добре 2018 через дуже поширену проблему: у них з чоловіком помітно охололи відносини. Галина розповіла, що чоловік і жінка вже не роблять нічого приємного один для одного. На п'ятнадцятому році шлюбу вся романтика кудись зникла... У програмі Все буде добре 2018 випуск 65 ви дізнаєтеся, як можна відновити колишню пристрасть за одні вихідні. Дивіться Все буде добре онлайн і дізнайтеся, чи вийде у Галини повернути романтику у відносини з чоловіком!

Якщо ви пропустили попередній випуск програми, то дивіться за посиланням Все буде добре 2018 випуск 64