Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Video: Сервісні центри: рятувальники або аферисти?
<p>Коли ламається мобільний телефон - це вже прикро. Потрібно віднести його в сервісний центр, заплатити гроші за ремонт... А що, якщо там зробили ще гірше, ніж було?</p><p>У програмі <a href="https://teleportal.ua/show/stb/dobre/2018" target="_blank">Все буде добре 2018</a> випуск 67 вчергове розкрили підступний прийом аферистів. <strong>На цей раз експерти розповіли, як не попастися на гачок шахраїв, якщо у вас зламався мобільний телефон.</strong></p><p>Майстер по ремонту Вадим займається лагодженням телефонів вже десять років: він упевнений, що відновити можна практично будь-який девайс, якщо вам попався хороший майстер. Але як його вибрати, якщо ринок послуг величезний? Покаже експеримент Все буде добре 2018.</p><p><strong>А також у програмі Все буде добре 2018 випуск 67 вас чекають відповіді на такі питання:</strong></p><p>• Чи легально ставити на телефон деталі, які були у вжитку?</p><p>• Що робити, якщо ваш телефон віддали іншому клієнту?</p><p>• Які документи повинні вимагати в сервісному центрі у людини, яка прийшла за технікою?</p><p>І багато інших. Спеціально для передачі Все буде добре юрист Михайло Присяжнюк і експерт Вадим Рога розглянули всі можливі проблеми, які можуть виникнути при здачі мобільного телефону в сервіс.</p><p><strong>А на кухні Все буде добре 2018 відбулася битва не на життя, а на визнання дітей.</strong></p><p>Кулінар-любитель Руслан кинув виклик професійному кондитерові Лізі Глинській. Руслан вважає, що він готує не гірше, ніж багато кухарів. Щоб визначити переможця, Ліза і Руслан готували десерти з гарбузом. А судило їх найсуворіше журі у світі - діти.</p><p><strong>Хто переміг, професіонал своєї справи або кухар з народу? Дивіться Все буде добре онлайн - тут відбуваються найцікавіші кулінарні поєдинки!</strong></p><p>Лікар-косметолог Тетяна Кушніренко прямо у студії передачі Все буде добре перевірила ефективність популярного засобу для депіляції.</p><p>Чи справді бразильська диво-новинка може прибрати волосся швидко і безболісно? І чим радить користуватися сама Тетяна? Хочете дізнатися дієвий засіб для позбавлення від волосся - дивіться програму СТБ Все буде добре.</p><p>Не пропустіть нові корисні поради - Все буде добре 2018 кожен раз готує для вас що-небудь цікаве.</p><p>Якщо ви пропустили попередній випуск, то дивіться за посиланням <a href="https://teleportal.ua/show/stb/dobre/2018/vypusk-66" target="_blank">Все буде добре 2018 випуск 66</a></p>

Сервісні центри: рятувальники або аферисти?

Всі випуски | 2018

Сервісні центри: рятувальники або аферисти?

Коли ламається мобільний телефон - це вже прикро. Потрібно віднести його в сервісний центр, заплатити гроші за ремонт... А що, якщо там зробили ще гірше, ніж було?

У програмі Все буде добре 2018 випуск 67 вчергове розкрили підступний прийом аферистів. На цей раз експерти розповіли, як не попастися на гачок шахраїв, якщо у вас зламався мобільний телефон.

Майстер по ремонту Вадим займається лагодженням телефонів вже десять років: він упевнений, що відновити можна практично будь-який девайс, якщо вам попався хороший майстер. Але як його вибрати, якщо ринок послуг величезний? Покаже експеримент Все буде добре 2018.

А також у програмі Все буде добре 2018 випуск 67 вас чекають відповіді на такі питання:

• Чи легально ставити на телефон деталі, які були у вжитку?

• Що робити, якщо ваш телефон віддали іншому клієнту?

• Які документи повинні вимагати в сервісному центрі у людини, яка прийшла за технікою?

І багато інших. Спеціально для передачі Все буде добре юрист Михайло Присяжнюк і експерт Вадим Рога розглянули всі можливі проблеми, які можуть виникнути при здачі мобільного телефону в сервіс.

А на кухні Все буде добре 2018 відбулася битва не на життя, а на визнання дітей.

Кулінар-любитель Руслан кинув виклик професійному кондитерові Лізі Глинській. Руслан вважає, що він готує не гірше, ніж багато кухарів. Щоб визначити переможця, Ліза і Руслан готували десерти з гарбузом. А судило їх найсуворіше журі у світі - діти.

Хто переміг, професіонал своєї справи або кухар з народу? Дивіться Все буде добре онлайн - тут відбуваються найцікавіші кулінарні поєдинки!

Лікар-косметолог Тетяна Кушніренко прямо у студії передачі Все буде добре перевірила ефективність популярного засобу для депіляції.

Чи справді бразильська диво-новинка може прибрати волосся швидко і безболісно? І чим радить користуватися сама Тетяна? Хочете дізнатися дієвий засіб для позбавлення від волосся - дивіться програму СТБ Все буде добре.

Не пропустіть нові корисні поради - Все буде добре 2018 кожен раз готує для вас що-небудь цікаве.

Якщо ви пропустили попередній випуск, то дивіться за посиланням Все буде добре 2018 випуск 66