Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Video: Дівчині поставили 18 діагнозів: як це можливо?
<p>Вікторії поставили 18 діагнозів відразу. Дівчина в жаху звернулася за допомогою.</p><p><strong>Героїня програми </strong><a href="https://teleportal.ua/show/stb/dobre/2018" target="_blank"><strong>Все буде добре 2018</strong></a><strong> випуск 69 жахливо хвора – у будь-якому разі, в цьому її намагаються переконати діагности.</strong> Вона прийшла у приватний центр діагностики зі скаргою на слабкість, а їй поставили 18 діагнозів за 45 хвилин. Там же їй виписали дорогі препарати, які потрібно було купити на місці. Дівчина злякалася, але у той же час насторожилася. Вона вирішила звернутися в програму Все буде добре, щоб розібратися у своїй проблемі. Чи справді Вікторія настільки хвора? Як не потрапити на лікарів-шарлатанів, які припишуть вам будь-яке захворювання, аби отримати гроші? Дивіться Все буде добре 2018 випуск 69 - поради професіоналів допоможуть вам зберегти здоров'я.</p><p><strong>Романтичний хлопець Богдан звернувся в передачу Все буде добре із кулінарним проханням, яке підкорило серце ведучої Надії Матвєєвої. </strong>Богдан хочет освідчитися своїй дівчині так, щоб вона це запам`ятала на все життя. У нього вже є ідея, але для її втілення хлопцю потрібна допомога кондитера.</p><p>Кухар Олег Ковальчук заохотився допомогти романтику, адже він і сам організовував незвичайну пропозицію для своєї другої половинки. У нього є всього тиждень, щоб придумати незабутній десерт. Дивіться у програмі Все буде добре 2018 випуск 69, яку «космічну» солодкість створив кухар.</p><p>Журналісти Все буде добре зняли хвилюючий момент, коли Богдан нарешті освідчився дівчині. Не пропустіть красиву історію кохання в проекті СТБ Все буде добре.</p><p><strong>Ще одна героїня Все буде добре впевнена в тому, що її проблеми особистого життя пов'язані з родимкою на обличчі.</strong></p><p>У студії Все буде добре 2018 онколог розповів, за якими змінами в зовнішньому вигляді родимих ​​плям потрібно стежити, і в яких випадках потрібно звертатися до фахівця. Дивіться Все буде добре 2018 випуск 69 - дізнайтеся, в яких випадках звичайна родимка може нести загрозу для здоров'я.</p><p>Якщо ви пропусти попередній випуск програми, то дивіться за посиланням <a href="https://teleportal.ua/show/stb/dobre/2018/vypusk-68" target="_blank">Все буде добре 2018 випуск 68</a></p>

Дівчині поставили 18 діагнозів: як це можливо?

Всі випуски | 2018

Дівчині поставили 18 діагнозів: як це можливо?

Вікторії поставили 18 діагнозів відразу. Дівчина в жаху звернулася за допомогою.

Героїня програми Все буде добре 2018 випуск 69 жахливо хвора – у будь-якому разі, в цьому її намагаються переконати діагности. Вона прийшла у приватний центр діагностики зі скаргою на слабкість, а їй поставили 18 діагнозів за 45 хвилин. Там же їй виписали дорогі препарати, які потрібно було купити на місці. Дівчина злякалася, але у той же час насторожилася. Вона вирішила звернутися в програму Все буде добре, щоб розібратися у своїй проблемі. Чи справді Вікторія настільки хвора? Як не потрапити на лікарів-шарлатанів, які припишуть вам будь-яке захворювання, аби отримати гроші? Дивіться Все буде добре 2018 випуск 69 - поради професіоналів допоможуть вам зберегти здоров'я.

Романтичний хлопець Богдан звернувся в передачу Все буде добре із кулінарним проханням, яке підкорило серце ведучої Надії Матвєєвої. Богдан хочет освідчитися своїй дівчині так, щоб вона це запам`ятала на все життя. У нього вже є ідея, але для її втілення хлопцю потрібна допомога кондитера.

Кухар Олег Ковальчук заохотився допомогти романтику, адже він і сам організовував незвичайну пропозицію для своєї другої половинки. У нього є всього тиждень, щоб придумати незабутній десерт. Дивіться у програмі Все буде добре 2018 випуск 69, яку «космічну» солодкість створив кухар.

Журналісти Все буде добре зняли хвилюючий момент, коли Богдан нарешті освідчився дівчині. Не пропустіть красиву історію кохання в проекті СТБ Все буде добре.

Ще одна героїня Все буде добре впевнена в тому, що її проблеми особистого життя пов'язані з родимкою на обличчі.

У студії Все буде добре 2018 онколог розповів, за якими змінами в зовнішньому вигляді родимих ​​плям потрібно стежити, і в яких випадках потрібно звертатися до фахівця. Дивіться Все буде добре 2018 випуск 69 - дізнайтеся, в яких випадках звичайна родимка може нести загрозу для здоров'я.

Якщо ви пропусти попередній випуск програми, то дивіться за посиланням Все буде добре 2018 випуск 68