Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Зареєструйся – буде цікавіше!
Video: Борщ для Олега Винника і секрети онлайн-шопінгу
<p>Сайти новин кишать повідомленнями про масові отруєння водопровідною водою, проте героя Все буде добре це не бентежить. Він навіть дає сиру воду своїм дітям!</p><p>Анна звернулася в програму <a href="https://teleportal.ua/show/stb/dobre/2018" target="_blank">Все буде добре 2018</a> випуск 71 від відчаю: її чоловік п'є з-під крана, незважаючи на всі її доводи. Чоловік вважає, що в ній немає нічого шкідливого, адже він сам не має жодних проблем зі здоров'ям. Іноді він навіть не кип'ятить воду перед тим, як дати її дітям!</p><p>Експерти передачі СТБ Все буде добре розповідають, які небезпечні речовини можуть ховатися в звичайній водопровідній воді. Чи безпечно пити з-під крана? Які народні методи очистки працюють, а які ні?</p><p><strong>Передача Все буде добре на практиці перевірила п'ять способів очищення води. Дізнайтеся результати в кінці випуску!</strong></p><p>У програмі Все буде добре 2018 триває кулінарна битва між фанатками Олега Винника. У цьому випуску дівчата готували дієтичні обіди для улюбленого співака.</p><p>Дізнайтеся рецепти особливого борщу для Олега та курячих маффінів із брокколі в програмі Все буде добре випуск 71 2018!</p><p>Дівчата показали себе відданими прихильницями. Одна з учасниць - Алла - навіть відмовилася від запланованої поїздки в Карпати заради того, щоб приготувати борщ для свого кумира.</p><p>Крім кулінарних навичок учасниці також продемонстрували знання біографії та пристрастей свого улюбленого співака.</p><p>Вони відповідали на різні питання, серед яких:</p><p>• Ким Олег Винник хотів стати в дитинстві?</p><p>• Чи бував Олег Винник на нудистському пляжі?</p><p>Дізнайтеся нові подробиці про життя знаменитого співака разом із передачею СТБ Все буде добре.</p><p><strong>Сучасні люди живуть у такому темпі, що у них часто немає часу на покупки.</strong></p><p>Тут на виручку приходять інтернет-магазини, в яких зараз можна купити практично все, що завгодно. Модниці різного віку купують одяг через мережу, щоб заощадити час і гроші.</p><p>Однак в онлайн-покупках є свої недоліки. Красива картинка на сайті може суттєво відрізнятися від реальності!</p><p>Передача Все буде добре стверджує, що найпоширеніша помилка при покупці одягу через інтернет - це неправильні виміри. Найчастіше дівчата просто не знають, як правильно визначити свій розмір одягу. Спеціально для програми Все буде добре випуск 71 2018 гуру моди розповідає, як правильно зробити виміри та купити своє плаття мрії в інтернеті без проблем.</p><p>Не пропустіть корисні поради від передачі СТБ Все буде добре - для вас підготували ще багато цікавого.</p><p>Якщо ви пропустили попередній випуск, то дивіться за посиланням <a href="https://teleportal.ua/show/stb/dobre/2018/vypusk-70" target="_blank">Все буде добре 2018 випуск 70</a></p>

Борщ для Олега Винника і секрети онлайн-шопінгу

Всі випуски: дивись з початку сезону
2018
2018
2017
2016
Всі випуски: дивись з початку сезону

Борщ для Олега Винника і секрети онлайн-шопінгу

Сайти новин кишать повідомленнями про масові отруєння водопровідною водою, проте героя Все буде добре це не бентежить. Він навіть дає сиру воду своїм дітям!

Анна звернулася в програму Все буде добре 2018 випуск 71 від відчаю: її чоловік п'є з-під крана, незважаючи на всі її доводи. Чоловік вважає, що в ній немає нічого шкідливого, адже він сам не має жодних проблем зі здоров'ям. Іноді він навіть не кип'ятить воду перед тим, як дати її дітям!

Експерти передачі СТБ Все буде добре розповідають, які небезпечні речовини можуть ховатися в звичайній водопровідній воді. Чи безпечно пити з-під крана? Які народні методи очистки працюють, а які ні?

Передача Все буде добре на практиці перевірила п'ять способів очищення води. Дізнайтеся результати в кінці випуску!

У програмі Все буде добре 2018 триває кулінарна битва між фанатками Олега Винника. У цьому випуску дівчата готували дієтичні обіди для улюбленого співака.

Дізнайтеся рецепти особливого борщу для Олега та курячих маффінів із брокколі в програмі Все буде добре випуск 71 2018!

Дівчата показали себе відданими прихильницями. Одна з учасниць - Алла - навіть відмовилася від запланованої поїздки в Карпати заради того, щоб приготувати борщ для свого кумира.

Крім кулінарних навичок учасниці також продемонстрували знання біографії та пристрастей свого улюбленого співака.

Вони відповідали на різні питання, серед яких:

• Ким Олег Винник хотів стати в дитинстві?

• Чи бував Олег Винник на нудистському пляжі?

Дізнайтеся нові подробиці про життя знаменитого співака разом із передачею СТБ Все буде добре.

Сучасні люди живуть у такому темпі, що у них часто немає часу на покупки.

Тут на виручку приходять інтернет-магазини, в яких зараз можна купити практично все, що завгодно. Модниці різного віку купують одяг через мережу, щоб заощадити час і гроші.

Однак в онлайн-покупках є свої недоліки. Красива картинка на сайті може суттєво відрізнятися від реальності!

Передача Все буде добре стверджує, що найпоширеніша помилка при покупці одягу через інтернет - це неправильні виміри. Найчастіше дівчата просто не знають, як правильно визначити свій розмір одягу. Спеціально для програми Все буде добре випуск 71 2018 гуру моди розповідає, як правильно зробити виміри та купити своє плаття мрії в інтернеті без проблем.

Не пропустіть корисні поради від передачі СТБ Все буде добре - для вас підготували ще багато цікавого.

Якщо ви пропустили попередній випуск, то дивіться за посиланням Все буде добре 2018 випуск 70