Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Video: Школа краси для вчителів і дещо про медичну реформу
<p>Нова медична реформа хвилює багатьох українців. Чого варто боятися пацієнтам і самим лікарям?</p><p><strong>Олена звернулася до проекту </strong><a href="https://teleportal.ua/show/stb/dobre/2018" target="_blank"><strong>Все буде добре 2018</strong></a><strong> випуск 78, тому що вона не може розібратися у нових лікарняних правилах. Чи можна піти до вузького спеціаліста без направлення терапевта? Хто буде оплачувати лікування? Спеціально для програми Все буде добре 22.10.2018 медики і юристи підготували відповіді на найбільш хвилюючі вас питання.</strong></p><p>Журналісти Все буде добре 2018 провели власне дослідження: вони спробували записатися до різних фахівців. Дивіться у програмі Все буде добре 22.10.2018, що вони дізналися.</p><p>Пацієнти - не єдині, хто турбується через нововведення. Чого бояться самі лікарі? Чи варто вживати заходів, щоб зберегти своїх пацієнтів? Відповіді на всі питання підготувала для вас передача Все буде добре.</p><p><strong>Сварки трапляються у будь-якій сім'ї. Але що робити, якщо скандали стали щоденним явищем?</strong></p><p>Екстрасенс Ольга Стогнушенко вирушила на допомогу до глядачки Все буде добре 2018. Ясновидиця образу відчула чужу енергетику. Так хто ж винен у постійних конфліктах?</p><p>Не пропустіть - спеціально для передачі Все буде добре ясновидиця розповіла, як захистити себе від негативної енергетики за допомогою рун.</p><p>А на кухні Все буде добре 22.10.2018 телеведучий Тимур Мірошниченко та його теща діляться кулінарними премудростями.</p><p><strong>Не пропустіть цінну інформацію - Тимур і Алла розповідають, як підтримувати хороші стосунки у родині! Чи можуть порозумітися теща та зять? Ця родина доводить, що все можливо. </strong>Дізнайтеся незвичайний рецепт вареників із судаком і сиром від Алли у програмі Все буде добре онлайн! Смачна їжа від тещі - запорука прекрасних теплих відносин.</p><p>Гуру стилю Дмитро Коляденко поспішає на допомогу шкільним вчителькам.</p><p>Викладачі часто забувають про те, що вони не тільки працівники, вони - красиві жінки. Спеціально для таких випадків гуру моди створює власну школу краси. Не пропустіть дивовижне перевтілення у програмі Все буде добре 22.10.2018!</p><p>Якщо ви пропустили попередній випуск, то дивіться за посиланням <a href="https://teleportal.ua/show/stb/dobre/2018/vypusk-77" target="_blank">Все буде добре 2018 випуск 77</a></p>

Школа краси для вчителів і дещо про медичну реформу

Всі випуски | 2018

Школа краси для вчителів і дещо про медичну реформу

Нова медична реформа хвилює багатьох українців. Чого варто боятися пацієнтам і самим лікарям?

Олена звернулася до проекту Все буде добре 2018 випуск 78, тому що вона не може розібратися у нових лікарняних правилах. Чи можна піти до вузького спеціаліста без направлення терапевта? Хто буде оплачувати лікування? Спеціально для програми Все буде добре 22.10.2018 медики і юристи підготували відповіді на найбільш хвилюючі вас питання.

Журналісти Все буде добре 2018 провели власне дослідження: вони спробували записатися до різних фахівців. Дивіться у програмі Все буде добре 22.10.2018, що вони дізналися.

Пацієнти - не єдині, хто турбується через нововведення. Чого бояться самі лікарі? Чи варто вживати заходів, щоб зберегти своїх пацієнтів? Відповіді на всі питання підготувала для вас передача Все буде добре.

Сварки трапляються у будь-якій сім'ї. Але що робити, якщо скандали стали щоденним явищем?

Екстрасенс Ольга Стогнушенко вирушила на допомогу до глядачки Все буде добре 2018. Ясновидиця образу відчула чужу енергетику. Так хто ж винен у постійних конфліктах?

Не пропустіть - спеціально для передачі Все буде добре ясновидиця розповіла, як захистити себе від негативної енергетики за допомогою рун.

А на кухні Все буде добре 22.10.2018 телеведучий Тимур Мірошниченко та його теща діляться кулінарними премудростями.

Не пропустіть цінну інформацію - Тимур і Алла розповідають, як підтримувати хороші стосунки у родині! Чи можуть порозумітися теща та зять? Ця родина доводить, що все можливо. Дізнайтеся незвичайний рецепт вареників із судаком і сиром від Алли у програмі Все буде добре онлайн! Смачна їжа від тещі - запорука прекрасних теплих відносин.

Гуру стилю Дмитро Коляденко поспішає на допомогу шкільним вчителькам.

Викладачі часто забувають про те, що вони не тільки працівники, вони - красиві жінки. Спеціально для таких випадків гуру моди створює власну школу краси. Не пропустіть дивовижне перевтілення у програмі Все буде добре 22.10.2018!

Якщо ви пропустили попередній випуск, то дивіться за посиланням Все буде добре 2018 випуск 77