Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Зареєструйся – буде цікавіше!
Video: Пакетовані соки: отрута в яскравій упаковці
<p><strong>Багато батьків думають, що соки набагато корисніше, ніж солодка газована вода. Але що ми побачимо, якщо разріжемо гарну яскраву коробку?..</strong></p><p>У програмі <a href="https://teleportal.ua/show/stb/dobre/2018" target="_blank">Все буде добре 2018</a> випуск 82 від 29.10.2018 заглянули всередину пакетованих соків. Улюблений дитячий напій може приховувати безліч небезпек, зокрема... цілі пласти цвілі!</p><p>Батьки по-різному ставляться до пакетованого соку. Хтось не обмежує своїх дітей у кількості, а хтось вважає його справжньою отрутою. Експерти Все буде добре 2018 розповідають, як правильно вибирати сік. Ви дізнаєтеся, що означають написи на упаковці, норму споживання цукру для дітей та багато іншого.</p><p>Мікробіолог спеціально для Все буде добре 29.10.2018 розповіла, чим відрізняються:</p><p>• Концентрат</p><p>• Сік</p><p>• Морс</p><p>• Соковий напій</p><p>І інші позначення, які ми бачимо на коробках, але не замислюємося про різницю між ними. Спеціально для програми Все буде добре 2018 журналісти провели власне розслідування і з'ясували, як зберігають сік у магазинах. Ви будете шоковані! Не пропустіть Все буде добре 29.10.2018 - дивіться на сайті Teleportal.ua прямо зараз.</p><p>Кулінарні шпигуни знову вирушили за найбільш важкодоступними рецептами!</p><p>Євген Поливода та Марина Шевченко спробували дістати рецепт цукерок учасника сьомого сезону «МастерШеф» Олексія Мазніціна прямо під час презентації. Він нікому не розповідає, які інгредієнти входять до складу його солодощів. Щоб дістати рецепт, команда розділилася - Марина відволікала Олексія, а Женя... заблукав. Але це його не зупинило! Дізнайтеся рецепт чудових бразильских ласощів у програмі Все буде добре онлайн.</p><p><strong>Майстер хендмейду Ольга Волкова ділиться порадами на випадок поганої погоди.</strong></p><p>Почався сезон дощів, і без парасольки на вулицю вже не вийдеш. Однак дуже часто буває, що тендітна конструкція не дуже допомагає у погану погоду: то спиці ламаються, то тканина рветься. Спеціально для програми Все буде добре 2018 рукодільниця показує, як можна зміцнити парасольку, і навіть перетворити її на справжній витвір мистецтва. Для цього знадобиться всього лише 30 гривень! Не пропустіть корисні поради в програмі Все буде добре 2018 випуск 82 від 29.10.2018 на сайті Teleportal.ua</p><p>Якщо ви пропустили попередній випуск, то дивіться за посиланням <a href="https://teleportal.ua/show/stb/dobre/2018/vypusk-81" target="_blank">Все буде добре 2018 випуск 81</a></p>

Пакетовані соки: отрута в яскравій упаковці

Всі випуски: дивись з початку сезону
2018
2018
2017
2016
Всі випуски: дивись з початку сезону

Пакетовані соки: отрута в яскравій упаковці

Багато батьків думають, що соки набагато корисніше, ніж солодка газована вода. Але що ми побачимо, якщо разріжемо гарну яскраву коробку?..

У програмі Все буде добре 2018 випуск 82 від 29.10.2018 заглянули всередину пакетованих соків. Улюблений дитячий напій може приховувати безліч небезпек, зокрема... цілі пласти цвілі!

Батьки по-різному ставляться до пакетованого соку. Хтось не обмежує своїх дітей у кількості, а хтось вважає його справжньою отрутою. Експерти Все буде добре 2018 розповідають, як правильно вибирати сік. Ви дізнаєтеся, що означають написи на упаковці, норму споживання цукру для дітей та багато іншого.

Мікробіолог спеціально для Все буде добре 29.10.2018 розповіла, чим відрізняються:

• Концентрат

• Сік

• Морс

• Соковий напій

І інші позначення, які ми бачимо на коробках, але не замислюємося про різницю між ними. Спеціально для програми Все буде добре 2018 журналісти провели власне розслідування і з'ясували, як зберігають сік у магазинах. Ви будете шоковані! Не пропустіть Все буде добре 29.10.2018 - дивіться на сайті Teleportal.ua прямо зараз.

Кулінарні шпигуни знову вирушили за найбільш важкодоступними рецептами!

Євген Поливода та Марина Шевченко спробували дістати рецепт цукерок учасника сьомого сезону «МастерШеф» Олексія Мазніціна прямо під час презентації. Він нікому не розповідає, які інгредієнти входять до складу його солодощів. Щоб дістати рецепт, команда розділилася - Марина відволікала Олексія, а Женя... заблукав. Але це його не зупинило! Дізнайтеся рецепт чудових бразильских ласощів у програмі Все буде добре онлайн.

Майстер хендмейду Ольга Волкова ділиться порадами на випадок поганої погоди.

Почався сезон дощів, і без парасольки на вулицю вже не вийдеш. Однак дуже часто буває, що тендітна конструкція не дуже допомагає у погану погоду: то спиці ламаються, то тканина рветься. Спеціально для програми Все буде добре 2018 рукодільниця показує, як можна зміцнити парасольку, і навіть перетворити її на справжній витвір мистецтва. Для цього знадобиться всього лише 30 гривень! Не пропустіть корисні поради в програмі Все буде добре 2018 випуск 82 від 29.10.2018 на сайті Teleportal.ua

Якщо ви пропустили попередній випуск, то дивіться за посиланням Все буде добре 2018 випуск 81