Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Video: Кулінарний наставник для холостячки
<p>Ми часто мучимося питанням, що подарувати коханим, друзям, знайомим. Догодити всім і кожному буває важко, тому подарунковий сертифікат здається універсальним вирішенням проблеми. Що може піти не так?..</p><p>Герої програми <a href="https://teleportal.ua/show/stb/dobre/2018" target="_blank">Все буде добре 2018</a> випуск 85 від 01.11.2018 розповіли про пов'язані з подарунковими сертифікатами неприємності. Історія Анни навіть потрапила в новини! Їй подарували урок пілотування. Ніщо не віщувало біди, однак у повітрі сталося страшне - двигун просто відмовив... Анна вижила після падіння літака, але її ставлення до подарункових сертифікатів помітно зіпсувалося.</p><p>Експерти Все буде добре 2018 пояснюють, як уникнути подібних ситуацій. Які документи потрібно перевіряти? Хто несе відповідальність у разі нещасних випадків - пілот або компанія? Чи можна отримати компенсацію? Дізнайтеся разом із програмою Все буде добре 01.11.2018.</p><p>Небезпека може чекати не тільки під час екстремального відпочинку. Ще одна героїня програми Все буде добре 2018 скористалася сертифікатом на шугаринг. Ніхто не очікує проблем від такої повсякденної процедури, як депіляція. Дівчині довелося відчути наслідки неякісної послуги на своєму досвіді - її шкіра покрилася запаленнями і гнійниками. Що робити в такому випадку, розповідає передача Все буде добре.</p><p>Учасниця шоу «Холостяк» Ольга Литвиненко не надто сильна в кулінарії, тому їй потрібен досвідчений наставник. Ведуча Все буде добре 2018 Надія Матвєєва звернулася до учасника проекту «МастерШеф» Томаша Німета за допомогою. Кулінар примчав на допомогу дівчині, у якої явно не складаються стосунки з кухнею: Оля хотіла приготувати суші для вечері з мамою, але занадто сильно переварила рис... Томаш не розгубився і знайшов вихід із ситуації - він придумав цілих три страви, якими дівчина може здивувати свою сувору маму. Не пропустіть смачні рецепти у програмі Все буде добре 01.11.2018.</p><p><strong>У Олі є ще і свої приховані мотиви: її цікавить не тільки кулінарія, а й сам Томаш... Чи вийшло у холостячки привернути увагу красеня кухаря? Дивіться у програмі Все буде добре 2018 випуск 85 від 01.11.2018 на сайті Teleportal.ua</strong></p><p>Якщо ви пропустили попередній випуск, то дивіться за посиланням <a href="https://teleportal.ua/show/stb/dobre/2018/vypusk-84" target="_blank">Все буде добре 2018 випуск 84</a></p>

Кулінарний наставник для холостячки

Всі випуски | 2018

Кулінарний наставник для холостячки

Ми часто мучимося питанням, що подарувати коханим, друзям, знайомим. Догодити всім і кожному буває важко, тому подарунковий сертифікат здається універсальним вирішенням проблеми. Що може піти не так?..

Герої програми Все буде добре 2018 випуск 85 від 01.11.2018 розповіли про пов'язані з подарунковими сертифікатами неприємності. Історія Анни навіть потрапила в новини! Їй подарували урок пілотування. Ніщо не віщувало біди, однак у повітрі сталося страшне - двигун просто відмовив... Анна вижила після падіння літака, але її ставлення до подарункових сертифікатів помітно зіпсувалося.

Експерти Все буде добре 2018 пояснюють, як уникнути подібних ситуацій. Які документи потрібно перевіряти? Хто несе відповідальність у разі нещасних випадків - пілот або компанія? Чи можна отримати компенсацію? Дізнайтеся разом із програмою Все буде добре 01.11.2018.

Небезпека може чекати не тільки під час екстремального відпочинку. Ще одна героїня програми Все буде добре 2018 скористалася сертифікатом на шугаринг. Ніхто не очікує проблем від такої повсякденної процедури, як депіляція. Дівчині довелося відчути наслідки неякісної послуги на своєму досвіді - її шкіра покрилася запаленнями і гнійниками. Що робити в такому випадку, розповідає передача Все буде добре.

Учасниця шоу «Холостяк» Ольга Литвиненко не надто сильна в кулінарії, тому їй потрібен досвідчений наставник. Ведуча Все буде добре 2018 Надія Матвєєва звернулася до учасника проекту «МастерШеф» Томаша Німета за допомогою. Кулінар примчав на допомогу дівчині, у якої явно не складаються стосунки з кухнею: Оля хотіла приготувати суші для вечері з мамою, але занадто сильно переварила рис... Томаш не розгубився і знайшов вихід із ситуації - він придумав цілих три страви, якими дівчина може здивувати свою сувору маму. Не пропустіть смачні рецепти у програмі Все буде добре 01.11.2018.

У Олі є ще і свої приховані мотиви: її цікавить не тільки кулінарія, а й сам Томаш... Чи вийшло у холостячки привернути увагу красеня кухаря? Дивіться у програмі Все буде добре 2018 випуск 85 від 01.11.2018 на сайті Teleportal.ua

Якщо ви пропустили попередній випуск, то дивіться за посиланням Все буде добре 2018 випуск 84