Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Video: Як схуднути без розтяжок і влаштувати особисте життя?
<p>Передача Все буде добре представляє незамінні поради для жінок - як доглядати за шкірою і волоссям, готувати здорові страви і влаштувати щасливе спільне життя з коханим чоловіком.</p><p><strong>У програмі </strong><a href="https://teleportal.ua/show/stb/dobre/2018" target="_blank"><strong>Все буде добре 2018</strong></a><strong> випуск 91 від 13.11.2018 триває серія корисних порад для збереження молодості і краси.</strong></p><p>Відомий психолог Наталя Холоденко підготувала ряд відео із секретами схуднення в домашніх умовах. Нагадуємо, що вона змогла схуднути на 30 кг без виснажливих дієт і вправ. Ви теж можете досягти приголомшливих результатів без особливих зусиль разом із програмою Все буде добре 2018.</p><p>У процесі схуднення у багатьох жінок з'являються проблеми зі шкірою. Наталія Холоденко теж зіткнулася з таким неприємним моментом - у неї негарно обвисла шкіра на животі. Спеціально для програми Все буде добре 2018 експерт розповіла, як доглядає за обличчям і тілом. Худніть без розтяжок та інших небажаних явищ! Наталя пояснила, чому так важливо використовувати скраб і окремий рушник для обличчя, а також поділилася порадами свого косметолога. Ставайте стрункіше і красивіше разом із програмою Все буде добре 13.11.2018!</p><p>Фізіогноміст Тетяна Ларіна вперше виступила у ролі кулінарного експерта. Ведуча програми Все буде добре 2018 Надія Матвєєва підготувала для неї провокаційні питання. За кожну нечесну відповідь физіогноммста чекало покарання. Але це не завадило їй поділитися рецептом смачної і корисної страви, яка допоможе вам зберегти свою молодість і здоров'я.</p><p>Як правильно варити коричневий рис? Чим він краще білого? Дізнайтеся разом із програмою Все буде добре 2018.</p><p>Світська левиця Світлана Вольнова стоїть на сторожі щасливих відносин.</p><p>Героїня програми Все буде добре 2018 Наталія та її хлопець прожили разом всього один місяць. Поки вони зустрічалися, все було нормально. Як тільки пара з'їхалася, тут же почалися проблеми... У Євгена з'явилися претензії до дівчини, хоча вона вважає, що робить все можливе для комфортного спільного проживання. Світлана розібрала головні помилки Наташі і допомогла їй заново налагодити відносини із коханим чоловіком. Дізнайтеся секрети щасливого особистого життя разом із програмою Все буде добре 2018 випуск 91 від 13.11.2018 на сайті Teleportal.ua</p><p>Якщо ви пропустили попередній випуск, то дивіться за посиланням <a href="https://teleportal.ua/show/stb/dobre/2018/vypusk-90" target="_blank">Все буде добре 2018 випуск 90</a></p>

Як схуднути без розтяжок і влаштувати особисте життя?

Всі випуски | 2018

Як схуднути без розтяжок і влаштувати особисте життя?

Передача Все буде добре представляє незамінні поради для жінок - як доглядати за шкірою і волоссям, готувати здорові страви і влаштувати щасливе спільне життя з коханим чоловіком.

У програмі Все буде добре 2018 випуск 91 від 13.11.2018 триває серія корисних порад для збереження молодості і краси.

Відомий психолог Наталя Холоденко підготувала ряд відео із секретами схуднення в домашніх умовах. Нагадуємо, що вона змогла схуднути на 30 кг без виснажливих дієт і вправ. Ви теж можете досягти приголомшливих результатів без особливих зусиль разом із програмою Все буде добре 2018.

У процесі схуднення у багатьох жінок з'являються проблеми зі шкірою. Наталія Холоденко теж зіткнулася з таким неприємним моментом - у неї негарно обвисла шкіра на животі. Спеціально для програми Все буде добре 2018 експерт розповіла, як доглядає за обличчям і тілом. Худніть без розтяжок та інших небажаних явищ! Наталя пояснила, чому так важливо використовувати скраб і окремий рушник для обличчя, а також поділилася порадами свого косметолога. Ставайте стрункіше і красивіше разом із програмою Все буде добре 13.11.2018!

Фізіогноміст Тетяна Ларіна вперше виступила у ролі кулінарного експерта. Ведуча програми Все буде добре 2018 Надія Матвєєва підготувала для неї провокаційні питання. За кожну нечесну відповідь физіогноммста чекало покарання. Але це не завадило їй поділитися рецептом смачної і корисної страви, яка допоможе вам зберегти свою молодість і здоров'я.

Як правильно варити коричневий рис? Чим він краще білого? Дізнайтеся разом із програмою Все буде добре 2018.

Світська левиця Світлана Вольнова стоїть на сторожі щасливих відносин.

Героїня програми Все буде добре 2018 Наталія та її хлопець прожили разом всього один місяць. Поки вони зустрічалися, все було нормально. Як тільки пара з'їхалася, тут же почалися проблеми... У Євгена з'явилися претензії до дівчини, хоча вона вважає, що робить все можливе для комфортного спільного проживання. Світлана розібрала головні помилки Наташі і допомогла їй заново налагодити відносини із коханим чоловіком. Дізнайтеся секрети щасливого особистого життя разом із програмою Все буде добре 2018 випуск 91 від 13.11.2018 на сайті Teleportal.ua

Якщо ви пропустили попередній випуск, то дивіться за посиланням Все буде добре 2018 випуск 90