Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Дивитись без реклами
Video: Чоловік завів коханку: чи можна врятувати шлюб?
<p>Чоловік завів коханку... Справжня трагедія для сім'ї. Чи можна врятувати шлюб? І чи варто?</p><p><strong>У передачі </strong><a href="https://teleportal.ua/show/stb/dobre/2018" target="_blank"><strong>Все буде добре 2018</strong></a><strong> випуск 92 від 14.11.2018 прозвучали шокуючі визнання жінок. Деякі з них були обманутими дружинами, деякі - коханками. Чоловіки теж висловили свій погляд на зраду. Дивіться програму Все буде добре 2018 - це унікальна можливість побачити проблему з усіх боків.</strong></p><p>Жінки розповіли про незвичайні випадки зі свого життя. Не пропустіть історію про коханку, яка по-дружньому спілкувалася із дружиною свого чоловіка - включайте програму Все буде добре 14.11.2018.</p><p>Чи потрібно боротися за любов чоловіка? Чи варто рятувати шлюб, який розпадається на очах? Це і багато іншого чекає вас у сьогоднішньому випуску. Експерт Все буде добре 2018 розповіла про три основні типи коханок - як вони себе ведуть, що в них люблять чоловіки, і чого варто боятися дружинам. Не пропустіть!</p><p>Солодка сиркова маса - це улюблені ласощі багатьох дітей і дорослих. Здавалося б, що може бути шкідливого у такому десерті? Адже всі ми знаємо про користь сиру!</p><p>На кухні Все буде добре 2018 протестували кілька зразків і наочно показали, як сирна маса впливає на організм людини.</p><p>Останнім часом на полицях супермаркетів зустрічається багато фальсифікованих молочних продуктів. Які шкідливі речовини можуть ховатися у звичайних дитячих солодощах? Дізнайтеся прямо зараз разом із програмою Все буде добре 2018! Захистіть себе і своїх дітей від неякісних продуктів.</p><p>Передача Все буде добре продовжує розкривати секрети молодості і краси для жінок.</p><p><strong>Співачка і мати чотирьох дітей Марина Одольська поділилася незвичайним рецептом корисних пиріжків. Дізнайтеся, як можна їсти випічку і худнути - дивіться Все буде добре 2018 випуск 92 від 14.11.2018 на сайті Teleportal.ua</strong></p><p>Якщо ви пропустили попередній випуск, то дивіться за посиланням <a href="https://teleportal.ua/show/stb/dobre/2018/vypusk-91" target="_blank">Все буде добре 2018 випуск 91</a></p>

Чоловік завів коханку: чи можна врятувати шлюб?

Всі випуски | 2018

Чоловік завів коханку: чи можна врятувати шлюб?

Чоловік завів коханку... Справжня трагедія для сім'ї. Чи можна врятувати шлюб? І чи варто?

У передачі Все буде добре 2018 випуск 92 від 14.11.2018 прозвучали шокуючі визнання жінок. Деякі з них були обманутими дружинами, деякі - коханками. Чоловіки теж висловили свій погляд на зраду. Дивіться програму Все буде добре 2018 - це унікальна можливість побачити проблему з усіх боків.

Жінки розповіли про незвичайні випадки зі свого життя. Не пропустіть історію про коханку, яка по-дружньому спілкувалася із дружиною свого чоловіка - включайте програму Все буде добре 14.11.2018.

Чи потрібно боротися за любов чоловіка? Чи варто рятувати шлюб, який розпадається на очах? Це і багато іншого чекає вас у сьогоднішньому випуску. Експерт Все буде добре 2018 розповіла про три основні типи коханок - як вони себе ведуть, що в них люблять чоловіки, і чого варто боятися дружинам. Не пропустіть!

Солодка сиркова маса - це улюблені ласощі багатьох дітей і дорослих. Здавалося б, що може бути шкідливого у такому десерті? Адже всі ми знаємо про користь сиру!

На кухні Все буде добре 2018 протестували кілька зразків і наочно показали, як сирна маса впливає на організм людини.

Останнім часом на полицях супермаркетів зустрічається багато фальсифікованих молочних продуктів. Які шкідливі речовини можуть ховатися у звичайних дитячих солодощах? Дізнайтеся прямо зараз разом із програмою Все буде добре 2018! Захистіть себе і своїх дітей від неякісних продуктів.

Передача Все буде добре продовжує розкривати секрети молодості і краси для жінок.

Співачка і мати чотирьох дітей Марина Одольська поділилася незвичайним рецептом корисних пиріжків. Дізнайтеся, як можна їсти випічку і худнути - дивіться Все буде добре 2018 випуск 92 від 14.11.2018 на сайті Teleportal.ua

Якщо ви пропустили попередній випуск, то дивіться за посиланням Все буде добре 2018 випуск 91