Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Зареєструйся – буде цікавіше!
Video: Функціональне харчування: як маркетологи ловлять нас на гачок
<p><strong>Їжа в порошкової формі... є в цьому щось космічне, правда? Сьогодні бажаючі схуднути теж користуються замінники харчування. Що це - реальний спосіб скинути зайву вагу або маркетинговий хід?</strong></p><p>Героїня програми <a href="https://teleportal.ua/show/stb/dobre/2018" target="_blank">Все буде добре 2018</a> випуск 98 від 26.11.2018 хотіла схуднути і заробити - вбити двох зайців одночасно. Подруга запропонувала їй купити спеціальне «функціональне харчування» у порошку, яке нібито може повністю замінити звичайні прийоми їжі і допомогти схуднути. Пропозиція здалася героїні Все буде добре 2018 настільки вигідною, що вона була готова взяти кредит, щоб купити чудо-порошки - а коштують вони цілих 11 000 гривень! Невже замінники харчування - це дійсно так корисно і натурально, як стверджують продавці? Дивіться у програмі Все буде добре 26.11.2018!</p><p>Експерти Все буде добре 2018 розповіли про те, які способи впливу використовують маркетологи, щоб продати абсолютно непотрібний вам товар. Дієтолог, у свою чергу, розібрала склад чудо-порошків. Дізнайтеся разом із програмою Все буде добре 26.11.2018, що входить до складу незвичайного продукту.</p><p>На кухні Все буде добре 2018 учасник кулінарного шоу МастерШеф-6 Олег Ковальчук приготував смачний і поживний суп, який набагато корисніше будь-якої порошкової їжі. Щоб ускладнити завдання, Надія Матвєєва запропонувала Олегу невелике змагання: вони готували супи на швидкість, паралельно гладячи сорочки. Дивіться у програмі Все буде добре 2018, хто впорався із цим завданням краще - чоловік чи жінка.</p><p>Ми часто привозимо з поїздок сувеніри та екзотичні обереги. Однак невідомі нам символи можуть не тільки не принести удачу в будинок, і нашкодити. Героїня Все буде добре 2018 обожнює різні красиві дрібнички, але скаржиться на поганий сон і проблеми зі здоров'ям. Екстрасенс Рафаїл Бражеев пояснив, як закордонні сувеніри можуть впливати на ваш стан. Дізнайтеся прямо зараз в програмі Все буде добре 2018 випуск 98 від 26.11.2018 на сайті Teleportal.ua</p><p>Якщо ви пропустили попередній випуск, то дивіться за посиланням <a href="https://teleportal.ua/show/stb/dobre/2018/vypusk-97" target="_blank">Все буде добре 2018 випуск 97</a></p>

Функціональне харчування: як маркетологи ловлять нас на гачок

Всі випуски: дивись з початку сезону
2018
2018
2017
2016
Всі випуски: дивись з початку сезону

Функціональне харчування: як маркетологи ловлять нас на гачок

Їжа в порошкової формі... є в цьому щось космічне, правда? Сьогодні бажаючі схуднути теж користуються замінники харчування. Що це - реальний спосіб скинути зайву вагу або маркетинговий хід?

Героїня програми Все буде добре 2018 випуск 98 від 26.11.2018 хотіла схуднути і заробити - вбити двох зайців одночасно. Подруга запропонувала їй купити спеціальне «функціональне харчування» у порошку, яке нібито може повністю замінити звичайні прийоми їжі і допомогти схуднути. Пропозиція здалася героїні Все буде добре 2018 настільки вигідною, що вона була готова взяти кредит, щоб купити чудо-порошки - а коштують вони цілих 11 000 гривень! Невже замінники харчування - це дійсно так корисно і натурально, як стверджують продавці? Дивіться у програмі Все буде добре 26.11.2018!

Експерти Все буде добре 2018 розповіли про те, які способи впливу використовують маркетологи, щоб продати абсолютно непотрібний вам товар. Дієтолог, у свою чергу, розібрала склад чудо-порошків. Дізнайтеся разом із програмою Все буде добре 26.11.2018, що входить до складу незвичайного продукту.

На кухні Все буде добре 2018 учасник кулінарного шоу МастерШеф-6 Олег Ковальчук приготував смачний і поживний суп, який набагато корисніше будь-якої порошкової їжі. Щоб ускладнити завдання, Надія Матвєєва запропонувала Олегу невелике змагання: вони готували супи на швидкість, паралельно гладячи сорочки. Дивіться у програмі Все буде добре 2018, хто впорався із цим завданням краще - чоловік чи жінка.

Ми часто привозимо з поїздок сувеніри та екзотичні обереги. Однак невідомі нам символи можуть не тільки не принести удачу в будинок, і нашкодити. Героїня Все буде добре 2018 обожнює різні красиві дрібнички, але скаржиться на поганий сон і проблеми зі здоров'ям. Екстрасенс Рафаїл Бражеев пояснив, як закордонні сувеніри можуть впливати на ваш стан. Дізнайтеся прямо зараз в програмі Все буде добре 2018 випуск 98 від 26.11.2018 на сайті Teleportal.ua

Якщо ви пропустили попередній випуск, то дивіться за посиланням Все буде добре 2018 випуск 97