Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Зареєструйся – буде цікавіше!

Слідство ведуть екстрасенси

2019
16+
Вибрати сезон
2019
2018

Таємничі вбивства, зникнення, невиліковні хвороби… Люди, які зіштовхуються з безвихіддю, уже втратили надію на правду і щастя. Єдиний порятунок — сила наймогутніших ясновидців, яка здатна поставити все на свої місця!

Всі випуски: 2019

Всі випуски: дивись з початку сезону

Слідство ведуть екстрасенси

Таємничі вбивства, зникнення, невиліковні хвороби… Люди, які зіштовхуються з безвихіддю, уже втратили надію на правду і щастя. Єдиний порятунок — сила наймогутніших ясновидців, яка здатна поставити все на свої місця!


Проект СТБ «Слідство ведуть екстрасенси» — рятувальне коло, яке допомагає не тільки знайти істину в найзаплутаніших справах, але й здатне врятувати десятки життів від негативного впливу темної магії! Остання надія українців — найсильніші екстрасенси, які жертвують свій дар для спокою країни.


Як відбувається кожне розслідування в проекті «Слідство ведуть екстрасенси» Україна?

Знімальна група програми ретельно підходить до процесу розслідування найважчих злочинів. У кожному випуску проекту «Слідство ведуть екстрасенси» дивіться онлайн, як працюють двоє ясновидців, адже сила одного екстрасенса ніщо проти армії чорної магії! Тому, об’єднавши свої вміння й методи боротьби з нечистю, експерти програми «Слідство ведуть екстрасенси» допомагають нужденним перебороти те горе, що неочікувано випало на їхню долю.

Разом із найсильнішими ясновидцями України розслідування проводить експерт-криміналіст. Він ретельно вивчає кожну злочинну справу, допитує свідків, сусідів і робить власний висновок щодо ймовірного розвитку дій і особи злочинця. До речі, думки екстрасенсів і професійного криміналіста часто співпадають!


Експерти «Слідство ведуть екстрасенси» СТБ

Глядачі можуть бути впевнені: кожна справа потрапляє до рук найкращих — переможців та учасників усіх сезонів проекту «Битва екстрасенсів» Україна. Серед них:

Усі експерти проекту «Слідство ведуть екстрасенси» в повній бойовій готовності розслідують будь-яку справу. Вони завжди знаходять істину й допомагають відновити справедливість! Важливо пам’ятати: екстрасенси не змагаються між собою, а навпаки, об’єднуються задля порятунку людей.


З чим доводиться боротися в програмі «Слідство ведуть екстрасенси»?

Як правило, до ясновидців звертають тоді, коли деякі речі неможливо пояснити реальними фактами й аргументами. Найчастіше це:

  • наслідки приворотів;
  • родові прокляття;
  • неупокоєні душі;
  • вплив сатанинських братств;
  • атака демонічних сил;
  • жорстокі вбивства.

Для з’ясування правди екстрасенси виїжджають на місце, опитують свідків, проводять обряди й магічні ритуали. Ба більше, експерти в проекті «Слідство ведуть екстрасенси» дуже часто виходять за межі можливого й дізнаються про всі приховані сімейні історії! Ясновидців неможливо пошити в дурні!


Коли відбулася прем’єра програми «Слідство ведуть екстрасенси»?

Глядачі знайомі з проектом із 2012 року. З того часу знімальна група допомагає розслідувати одіозні справи, які сколихнули всю Україну. Усі випуски програми «Слідство ведуть екстрасенси» дивіться онлайн на сайті Teleportal.ua. Незалежно від місця та часу — дивіться улюблені проекти СТБ разом із нами!