Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Video: Битва з демоном: остання надія
<p><strong>До редакції проекту Слідство ведуть екстрасенси 2018 випуск 40 надходить безліч звернень від людей, які хочуть отримати допомогу. Однак дзвінок Надії Похитун був незвичайним - вона кричала, плакала, голосила, крізь сльози ледве можна було розібрати членороздільні слова.</strong> Одне було ясно точно: жінці дуже погано, і довго вона не витримає. Журналісти кинулися її розшукувати, адже в сумбурному зверненні Надя навіть не назвала свою адресу.</p><p>Команда Слідство ведуть екстрасенси 2018 змогла знайти жінку. На перший погляд, та вела звичайне життя: жила в Києві, працювала, і зовсім не справляла враження божевільної, яка від нудьги телефонує телеканалам.</p><p><strong>Коли журналісти зустрілися з Надією, вона спробувала поділитися своєю моторошною історією. Було видно, що жінка не прикидається: вона ридала і мучилася від болю.</strong> Надя розповіла журналістам, що в ній знаходиться щось чорне та страшне. Команда редакції Слідство веде екстрасенси 2018 зняла жінку на відео, щоб показати його фахівцеві. Під час зйомки Надю крутило і виламувало, вона продовжувала твердити, що їй дуже боляче.</p><p>У редакції екстрасенс Магдалена Мочіовскі переглянула відеозапис і не змогла стримати емоцій. За свою практику ясновидиця бачила безліч бісів, але випадок Надії її вразив: такою страшною суті вона не спостерігала вже дуже давно.</p><p>Експерти програми Слідство ведуть екстрасенси 2018 випуск 40 Магдалена Мочіовскі і Рубіна Цибульська вирушили до Надії, щоб з`ясувати, що її катує.</p><p>Магдалена і Рубіна спробують з'ясувати, звідки всередині Наді взявся настільки могутній демон. У програмі Слідство ведуть екстрасенси 2018 випуск 40 вони вивчать минуле сім'ї Похитун і спробують дізнатися, яка чорна магія зламала їм життя. Можливо, в справі замішаний сам нечистий...</p><p><strong>Результати розслідування дивіться в програмі Слідство ведуть екстрасенси випуск 40.</strong></p>

Битва з демоном: остання надія

Битва з демоном: остання надія

До редакції проекту Слідство ведуть екстрасенси 2018 випуск 40 надходить безліч звернень від людей, які хочуть отримати допомогу. Однак дзвінок Надії Похитун був незвичайним - вона кричала, плакала, голосила, крізь сльози ледве можна було розібрати членороздільні слова. Одне було ясно точно: жінці дуже погано, і довго вона не витримає. Журналісти кинулися її розшукувати, адже в сумбурному зверненні Надя навіть не назвала свою адресу.

Команда Слідство ведуть екстрасенси 2018 змогла знайти жінку. На перший погляд, та вела звичайне життя: жила в Києві, працювала, і зовсім не справляла враження божевільної, яка від нудьги телефонує телеканалам.

Коли журналісти зустрілися з Надією, вона спробувала поділитися своєю моторошною історією. Було видно, що жінка не прикидається: вона ридала і мучилася від болю. Надя розповіла журналістам, що в ній знаходиться щось чорне та страшне. Команда редакції Слідство веде екстрасенси 2018 зняла жінку на відео, щоб показати його фахівцеві. Під час зйомки Надю крутило і виламувало, вона продовжувала твердити, що їй дуже боляче.

У редакції екстрасенс Магдалена Мочіовскі переглянула відеозапис і не змогла стримати емоцій. За свою практику ясновидиця бачила безліч бісів, але випадок Надії її вразив: такою страшною суті вона не спостерігала вже дуже давно.

Експерти програми Слідство ведуть екстрасенси 2018 випуск 40 Магдалена Мочіовскі і Рубіна Цибульська вирушили до Надії, щоб з`ясувати, що її катує.

Магдалена і Рубіна спробують з'ясувати, звідки всередині Наді взявся настільки могутній демон. У програмі Слідство ведуть екстрасенси 2018 випуск 40 вони вивчать минуле сім'ї Похитун і спробують дізнатися, яка чорна магія зламала їм життя. Можливо, в справі замішаний сам нечистий...

Результати розслідування дивіться в програмі Слідство ведуть екстрасенси випуск 40.