Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Зареєструйся – буде цікавіше!
Video: Загадка числа 8: таємничі смерті в родині Олени
<p style="text-align:justify"><strong>Експерт програми Слідство ведуть екстрасенси 2018 Ярослава Федорова випадково вплуталася у нову справу, яке стало одним з найскладніших в її практиці.</strong></p> <p style="text-align:justify">По дорозі додому після одного з розслідувань проекту ясновидиця попросила команду Слідство ведуть екстрасенси 2018 зупинитися біля кладовища, щоб закінчити ритуал. Але виявилося, що вона не одна серед мертвих - на кладовищі вже була молода дівчинка, яка з кимось розмовляла. Звичайним людям не можна перебувати на кладовищі після заходу сонця, тому Ярослава вирішила вберегти дівчину від можливої ​​біди. Екстрасенс швидко з'ясувала, що горе вже знайшло Олену: дівчина розмовляла зі своїм покійним батьком, який хотів затягнути її з собою на свій світ. Олена розповіла експерту програми Слідство ведуть екстрасенси 2018, що її батько недавно наклав на себе руки. Ярослава вирішила з'ясувати, чому тато дівчини кличе її за собою у загробний світ.</p> <p style="text-align:justify"><strong>Так несподівана зустріч на кладовищі стала для Ярослави найдивнішим випадком за двадцять років практики. У своєму видінні вона побачила чоловіка з палаючими листами. До таємничих смертей виявився причетним чоловік, якого вона знає!</strong></p> <p style="text-align:justify">Вона дізналася деякі шокуючі подробиці про сім'ю Олени: три чоловіки з її родини померли 08.08, і всі - не своєю смертю. Що ж означають ці вісімки? Дивіться передачу Слідство ведуть екстрасенси 2018 випуск 41 - експерти намагатимуться з'ясувати цю таємницю.</p> <p style="text-align:justify"><strong>Ярослава вирішила залишитися на ніч в готелі неподалік, щоб з ранку почати розслідування. Крім того, вона викликала на допомогу ясновидицю Рубіну Цибульську.</strong></p> <p style="text-align:justify">Коли Рубіна приїхала, вона чомусь пішла до сусіднього будинку. Ясновидиця не помилилася: не тільки сім'я Олени, а й все село страждає від якоїсь нечисті, яка забирає на той світ чоловіків.</p> <p style="text-align:justify">Чому родичі дівчини вмирали тільки восьмого числа? Яка нечиста сила переслідує інших жителів селища? Як Ярослава Федорова пов'язана із людиною зі свого бачення? Дивіться розслідування самого незвичайного випадку в практиці ясновидиці у програмі Слідство ведуть екстрасенси 2018 випуск 41.</p>

Загадка числа 8: таємничі смерті в родині Олени

Загадка числа 8: таємничі смерті в родині Олени

Експерт програми Слідство ведуть екстрасенси 2018 Ярослава Федорова випадково вплуталася у нову справу, яке стало одним з найскладніших в її практиці.

По дорозі додому після одного з розслідувань проекту ясновидиця попросила команду Слідство ведуть екстрасенси 2018 зупинитися біля кладовища, щоб закінчити ритуал. Але виявилося, що вона не одна серед мертвих - на кладовищі вже була молода дівчинка, яка з кимось розмовляла. Звичайним людям не можна перебувати на кладовищі після заходу сонця, тому Ярослава вирішила вберегти дівчину від можливої ​​біди. Екстрасенс швидко з'ясувала, що горе вже знайшло Олену: дівчина розмовляла зі своїм покійним батьком, який хотів затягнути її з собою на свій світ. Олена розповіла експерту програми Слідство ведуть екстрасенси 2018, що її батько недавно наклав на себе руки. Ярослава вирішила з'ясувати, чому тато дівчини кличе її за собою у загробний світ.

Так несподівана зустріч на кладовищі стала для Ярослави найдивнішим випадком за двадцять років практики. У своєму видінні вона побачила чоловіка з палаючими листами. До таємничих смертей виявився причетним чоловік, якого вона знає!

Вона дізналася деякі шокуючі подробиці про сім'ю Олени: три чоловіки з її родини померли 08.08, і всі - не своєю смертю. Що ж означають ці вісімки? Дивіться передачу Слідство ведуть екстрасенси 2018 випуск 41 - експерти намагатимуться з'ясувати цю таємницю.

Ярослава вирішила залишитися на ніч в готелі неподалік, щоб з ранку почати розслідування. Крім того, вона викликала на допомогу ясновидицю Рубіну Цибульську.

Коли Рубіна приїхала, вона чомусь пішла до сусіднього будинку. Ясновидиця не помилилася: не тільки сім'я Олени, а й все село страждає від якоїсь нечисті, яка забирає на той світ чоловіків.

Чому родичі дівчини вмирали тільки восьмого числа? Яка нечиста сила переслідує інших жителів селища? Як Ярослава Федорова пов'язана із людиною зі свого бачення? Дивіться розслідування самого незвичайного випадку в практиці ясновидиці у програмі Слідство ведуть екстрасенси 2018 випуск 41.