Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Video: Жорстоке вбивство п'ятнадцятирічної Христини
<p>П'ятнадцятирічну Христину вбили у 2015 році. Її мати не заспокоїться, поки не знайдуть справжнього вбивцю дівчинки.</p> <p>Ясновидці <a href="https://teleportal.ua/show/stb/ekstrasens/2018" target="_blank">Слідство ведуть екстрасенси 2018</a> випуск 42 взялися за розслідування одного з найбільш жорстоких вбивств, що коли-небудь траплялися на Харківщині. Мати жертви Марина звернулася за допомогою до ясновидців Хаяла Алекперова і Жанни Шулакової.</p> <p>П'ятнадцятирічну жительку Краснокутська Христину Стороженко вбили ще у листопаді 2015 року. З того часу її мати Марина не знаходить собі спокою. Єдине, чого хоче жінка - це дізнатися, хто і як убив її дочка.</p> <p><strong>Експерт проекту Слідство ведуть екстрасенси 2018 Хаял Алекперов у своїй магічній книзі побачив моторошну картину: Христину ховали двічі...</strong></p> <p>До розслідування екстрасенсів приєдналася адвокат, яка розкрила подробиці справи. Як з'ясувалося, юну Христину випадково знайшли геологи під час технічних робіт. Вбивця закопав її у лісосмузі - далеко від того місця, де Христину в останній раз бачили живою. Де ж тоді вона перебувала протягом шести годин? І чому ясновидиця Жанна Шулакова бачить на картах Таро... кімнату тортур?</p> <p><strong>Під час розслідування експерти проекту Слідство ведуть екстрасенси 2018 дізналися ще більше шокуючих подробиць.</strong> Хаял почув послання від джинів, а Жанна побачила таємниче видіння із сивою жінкою... Чи приведуть ці знаки до справжнього вбивці Христини? Дивіться у програмі Слідство ведуть екстрасенси 2018 випуск 42.</p> <p>Розумниця і красуня Христина не встигла навіть закінчити десятий клас. Вона мріяла вступити до медичного університету та лікувати дітей... Проект Слідство ведуть екстрасенси 2018 не може повернути матері дочку, але він може спробувати знайти винуватця.</p> <p>Дивіться результати розслідування у програмі Слідство ведуть екстрасенси 2018 випуск 42.</p> <p>Якщо ви пропустили попередню серію, то дивіться за посиланням <a href="https://teleportal.ua/show/stb/ekstrasens/2018/vypusk-41" target="_blank">Слідство ведуть екстрасенси 2018 випуск 41</a></p>

Жорстоке вбивство п'ятнадцятирічної Христини

Жорстоке вбивство п'ятнадцятирічної Христини

П'ятнадцятирічну Христину вбили у 2015 році. Її мати не заспокоїться, поки не знайдуть справжнього вбивцю дівчинки.

Ясновидці Слідство ведуть екстрасенси 2018 випуск 42 взялися за розслідування одного з найбільш жорстоких вбивств, що коли-небудь траплялися на Харківщині. Мати жертви Марина звернулася за допомогою до ясновидців Хаяла Алекперова і Жанни Шулакової.

П'ятнадцятирічну жительку Краснокутська Христину Стороженко вбили ще у листопаді 2015 року. З того часу її мати Марина не знаходить собі спокою. Єдине, чого хоче жінка - це дізнатися, хто і як убив її дочка.

Експерт проекту Слідство ведуть екстрасенси 2018 Хаял Алекперов у своїй магічній книзі побачив моторошну картину: Христину ховали двічі...

До розслідування екстрасенсів приєдналася адвокат, яка розкрила подробиці справи. Як з'ясувалося, юну Христину випадково знайшли геологи під час технічних робіт. Вбивця закопав її у лісосмузі - далеко від того місця, де Христину в останній раз бачили живою. Де ж тоді вона перебувала протягом шести годин? І чому ясновидиця Жанна Шулакова бачить на картах Таро... кімнату тортур?

Під час розслідування експерти проекту Слідство ведуть екстрасенси 2018 дізналися ще більше шокуючих подробиць. Хаял почув послання від джинів, а Жанна побачила таємниче видіння із сивою жінкою... Чи приведуть ці знаки до справжнього вбивці Христини? Дивіться у програмі Слідство ведуть екстрасенси 2018 випуск 42.

Розумниця і красуня Христина не встигла навіть закінчити десятий клас. Вона мріяла вступити до медичного університету та лікувати дітей... Проект Слідство ведуть екстрасенси 2018 не може повернути матері дочку, але він може спробувати знайти винуватця.

Дивіться результати розслідування у програмі Слідство ведуть екстрасенси 2018 випуск 42.

Якщо ви пропустили попередню серію, то дивіться за посиланням Слідство ведуть екстрасенси 2018 випуск 41