Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Зареєструйся – буде цікавіше!
Video: Крик з того світу: справа про дух з понівеченим обличчям
<p><strong>Дух </strong><strong>із понівеченим обличчям вбиває одну людину за іншим. Яка страшна сила розгнівалася на просту українську родину?</strong></p> <p>До редакції проекту <a href="https://teleportal.ua/show/stb/ekstrasens/2019">Слідство ведуть екстрасенси 2019</a> випуск 16 від 24.02.2019 прийшов лист з криком про допомогу: Тетяна боїться, що скоро її вб'є та ж невідома сила, яка вже забрала у неї практично всіх коханих людей.</p> <p>Тетяна живе в селі Корсунці Одеської області. Довгий час вони з чоловіком мріяли про власний куточку - їм набридло жити в орендованій квартирі. Одного разу їм несказанно повезло: подружжя зустріло оголошення про продаж будинку практично за безцінь. Недовго думаючи, Тетяна та її чоловік прийняли привабливу пропозицію. Вони ще не знали, що покупка цього будинку стане для них фатальною помилкою. Дивіться реконструкцію подій у випуску програми Слідство ведуть екстрасенси 2019!</p> <p>Через деякий час всі члени сім'ї почали бачити зловісну фігуру. Дух чоловіки зі знівеченим шрамами обличчям почав переслідувати всіх, хто жив у будинку.</p> <p>Потім ситуація стала ще страшнішою: спочатку у Тетяни пропав син...</p> <p>Віктор просто безслідно зник. Довгий час про сина героїні проекту Слідство ведуть екстрасенси 2019 нічого не було чутно. Потім він несподівано з'явився - подзвонив матері, як ні в чому не бувало. Дивно те, що хлопець гадки не мав про те, що сталося - він не пам'ятав, що з ним було, і не міг пояснити, де пропадав весь цей час.</p> <p>Тетяна вже готова була закрити очі на відсутність раціонального пояснення, але тут сім'ю потрясла справжня трагедія: її син несподівано помер. Хлопець був абсолютно здоровий. У нього просто ні з того ні з сього зупинилося серце...</p> <p>Слідом за сином Тетяна втратила і чоловіка. Він теж помер від раптової зупинки серця, і Таня не вірить у те, що це може бути простим збігом. Вона звернулася за допомогою до експертів проекту Слідство ведуть екстрасенси 2019, тому що впевнена: вона буде наступною. Якщо з Тетяною що-небудь трапиться, її дочка потрапить у дитячий будинок. Жінка просто не може цього допустити!</p> <p>Циганська ясновидиця Рубіна Цибульська і некромант Жанна Шулакова взялися за розслідування цієї справи. Їм потрібно бути дуже обережними, щоб самим повернутися живими з цього розслідування - на цей раз екстрасенси зіткнулися з дуже небезпечною силою! Дивіться розслідування проекту Слідство ведуть екстрасенси 2019 випуск 16 від 24.02.2019 на сайті Teleportal.ua</p> <p>Якщо ви пропустили попередній випуск, то дивіться за посиланням <a href="https://teleportal.ua/show/stb/ekstrasens/2019/vipusk-15">Слідство ведуть екстрасенси 2019 випуск 15</a></p>

Крик з того світу: справа про дух з понівеченим обличчям

Всі випуски: дивись з початку сезону
2019
2019
2018
Всі випуски: дивись з початку сезону

Крик з того світу: справа про дух з понівеченим обличчям

Дух із понівеченим обличчям вбиває одну людину за іншим. Яка страшна сила розгнівалася на просту українську родину?

До редакції проекту Слідство ведуть екстрасенси 2019 випуск 16 від 24.02.2019 прийшов лист з криком про допомогу: Тетяна боїться, що скоро її вб'є та ж невідома сила, яка вже забрала у неї практично всіх коханих людей.

Тетяна живе в селі Корсунці Одеської області. Довгий час вони з чоловіком мріяли про власний куточку - їм набридло жити в орендованій квартирі. Одного разу їм несказанно повезло: подружжя зустріло оголошення про продаж будинку практично за безцінь. Недовго думаючи, Тетяна та її чоловік прийняли привабливу пропозицію. Вони ще не знали, що покупка цього будинку стане для них фатальною помилкою. Дивіться реконструкцію подій у випуску програми Слідство ведуть екстрасенси 2019!

Через деякий час всі члени сім'ї почали бачити зловісну фігуру. Дух чоловіки зі знівеченим шрамами обличчям почав переслідувати всіх, хто жив у будинку.

Потім ситуація стала ще страшнішою: спочатку у Тетяни пропав син...

Віктор просто безслідно зник. Довгий час про сина героїні проекту Слідство ведуть екстрасенси 2019 нічого не було чутно. Потім він несподівано з'явився - подзвонив матері, як ні в чому не бувало. Дивно те, що хлопець гадки не мав про те, що сталося - він не пам'ятав, що з ним було, і не міг пояснити, де пропадав весь цей час.

Тетяна вже готова була закрити очі на відсутність раціонального пояснення, але тут сім'ю потрясла справжня трагедія: її син несподівано помер. Хлопець був абсолютно здоровий. У нього просто ні з того ні з сього зупинилося серце...

Слідом за сином Тетяна втратила і чоловіка. Він теж помер від раптової зупинки серця, і Таня не вірить у те, що це може бути простим збігом. Вона звернулася за допомогою до експертів проекту Слідство ведуть екстрасенси 2019, тому що впевнена: вона буде наступною. Якщо з Тетяною що-небудь трапиться, її дочка потрапить у дитячий будинок. Жінка просто не може цього допустити!

Циганська ясновидиця Рубіна Цибульська і некромант Жанна Шулакова взялися за розслідування цієї справи. Їм потрібно бути дуже обережними, щоб самим повернутися живими з цього розслідування - на цей раз екстрасенси зіткнулися з дуже небезпечною силою! Дивіться розслідування проекту Слідство ведуть екстрасенси 2019 випуск 16 від 24.02.2019 на сайті Teleportal.ua

Якщо ви пропустили попередній випуск, то дивіться за посиланням Слідство ведуть екстрасенси 2019 випуск 15