Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Video: Батько-тиран прийшов за дочкою з того світу
<p>Анна все життя страждала від жорстокості батька. Але після його смерті вона почала боятися ще більше...</p> <p>Героїня проекту <a href="https://teleportal.ua/show/stb/ekstrasens/2019">Слідство ведуть екстрасенси 2019</a> випуск 27 від 17.03.2019 здається абсолютно щасливою жінкою. У неї прекрасна сім'я, красивий будинок... Правда, по домівці тиняється розлючений дух її покійного батька. Анна впевнена в тому, що тато бажає їй смерті.</p> <p><strong>У проекті Слідство ведуть екстрасенси 2019 випуск 27 Анна розповіла про своє життя з батьком-тираном</strong></p> <p>Мама Ані більшу частину часу працювала за кордоном, щоб хоч якось забезпечити не дуже багату сім'ю. Весь цей час Аня залишалася один на один з батьком. Вона намагалася бути хорошою дочкою, маленькою господинею, яка і є приготує, і прибере, поки мами немає вдома. Однак батько постійно був незадоволений. Вони часто сварилися, бувало, що Анна приходила ховатися до подружок - перелякана, побита і зовсім нещасна.</p> <p>Коли батько захворів на рак, Анна до останнього доглядала за ним, незважаючи на колишнє жорстоке поводження. На жаль, серце чоловіка не пом'якшало навіть на смертному одрі. Його останні слова були страшними: він сказав, що його дочка повинна відправитися на той світ. Який нормальний батько захоче смерті власної дитини? Дізнайтеся шокуючі подробиці про сім'ю Анни в програмі Слідство ведуть екстрасенси 2019!</p> <p>Після того, як Аня почала бачити дух батька, на неї обрушився шквал неприємностей. Вона ледь не потрапила в аварію, почала мучитися від задухи і бачити кошмари. Анна так сильно боїться, що у неї опускаються руки. Єдина її надія - це диво.</p> <p>Експерти проекту Слідство ведуть екстрасенси 2019 <a href="https://teleportal.ua/person/khayal-alekperov">Хаял Алекперов</a> і <a href="https://teleportal.ua/person/zhanna-shulakova">Жанна Шулакова</a> приїхали на допомогу.</p> <p>Невже Анну намагається зжити зі світу її власний батько? Чому Хаялу привиділися вбиті діти? Не пропустіть подробиці розслідування проекту Слідство ведуть екстрасенси 2019 випуск 27 від 17.03.2019 на сайті Teleportal.ua</p> <p>Якщо ви пропустили попередній випуск, то дивіться за посиланням <a href="https://teleportal.ua/show/stb/ekstrasens/2019/vipusk-26">Слідство ведуть екстрасенси 2019 випуск 26</a></p>

Батько-тиран прийшов за дочкою з того світу

Всі випуски | 2019

Батько-тиран прийшов за дочкою з того світу

Анна все життя страждала від жорстокості батька. Але після його смерті вона почала боятися ще більше...

Героїня проекту Слідство ведуть екстрасенси 2019 випуск 27 від 17.03.2019 здається абсолютно щасливою жінкою. У неї прекрасна сім'я, красивий будинок... Правда, по домівці тиняється розлючений дух її покійного батька. Анна впевнена в тому, що тато бажає їй смерті.

У проекті Слідство ведуть екстрасенси 2019 випуск 27 Анна розповіла про своє життя з батьком-тираном

Мама Ані більшу частину часу працювала за кордоном, щоб хоч якось забезпечити не дуже багату сім'ю. Весь цей час Аня залишалася один на один з батьком. Вона намагалася бути хорошою дочкою, маленькою господинею, яка і є приготує, і прибере, поки мами немає вдома. Однак батько постійно був незадоволений. Вони часто сварилися, бувало, що Анна приходила ховатися до подружок - перелякана, побита і зовсім нещасна.

Коли батько захворів на рак, Анна до останнього доглядала за ним, незважаючи на колишнє жорстоке поводження. На жаль, серце чоловіка не пом'якшало навіть на смертному одрі. Його останні слова були страшними: він сказав, що його дочка повинна відправитися на той світ. Який нормальний батько захоче смерті власної дитини? Дізнайтеся шокуючі подробиці про сім'ю Анни в програмі Слідство ведуть екстрасенси 2019!

Після того, як Аня почала бачити дух батька, на неї обрушився шквал неприємностей. Вона ледь не потрапила в аварію, почала мучитися від задухи і бачити кошмари. Анна так сильно боїться, що у неї опускаються руки. Єдина її надія - це диво.

Експерти проекту Слідство ведуть екстрасенси 2019 Хаял Алекперов і Жанна Шулакова приїхали на допомогу.

Невже Анну намагається зжити зі світу її власний батько? Чому Хаялу привиділися вбиті діти? Не пропустіть подробиці розслідування проекту Слідство ведуть екстрасенси 2019 випуск 27 від 17.03.2019 на сайті Teleportal.ua

Якщо ви пропустили попередній випуск, то дивіться за посиланням Слідство ведуть екстрасенси 2019 випуск 26