Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Video: Любовний трикутник смерті: хто вбив 17-річну Машу?
<p>Святкування Дня міста в Кривому Розі закінчилося трагедією: зникла 17-річна дівчина. Через деякий час її знайшли мертвою. Мама загиблої досі не знає, хто вбив її крихітку. Вона досі сподівається, що дівчинка повернеться...</p> <p><strong>У програмі <a href="https://teleportal.ua/show/stb/ekstrasens/2019">Слідство ведуть екстрасенси 2019</a> випуск 31 від 24.03.2019 експерти шукали вбивцю 17-річної Марії Захаревич.</strong></p> <p>Друзі та близькі розповіли журналістам проекту, за яких обставин зникла дівчина. У той день було святкування Дня міста. Марія зустрілася зі своєю подругою Веронікою, дівчата пішли гуляти. Вони планували добре провести вечір, і Маша навіть заздалегідь попередила маму, що вона повернеться ближче до 11 вечора. Вона ще не знала, що їй не судилося потрапити додому.</p> <p>Вероніка розповіла журналістам проекту Слідство ведуть екстрасенси 2019, що Марія вела себе абсолютно нормально, а потім раптом попрощалася з подругою і пішла, як вона сказала, додому. Більше Марію Захаревич ніхто не бачив.</p> <p>Через деякий час її почали шукати – спочатку рідні та волонтери, потім поліція. Правоохоронці знайшли дівчину мертвою. На її обличчі були сліди побоїв. Хто міг так познущатися над Машею, яка в житті нічого нікому поганого не зробила? Дізнайтеся прямо зараз - дивіться розслідування проекту Слідство ведуть екстрасенси 2019 випуск 31!</p> <p><strong>Мама Марії </strong><strong>досі не вірить, що її дочки більше немає. Поліція не знайшла вбивцю дівчини, тому зневірена мати звернулася за допомогою до найкращих експертів програми Слідство ведуть екстрасенси 2019.</strong></p> <p>На її заклик про допомогу відгукнулися чеська ясновидиця <a href="https://teleportal.ua/person/olga-kalinova">Ольга Калинова</a> і таролог <a href="https://teleportal.ua/person/yana-pasinkova">Яна Пасинкова</a>. Обидві поставилися до горя жінки з розумінням: врешті решт, вони не тільки експерти самого містичного проекту країни, але і матері.</p> <p>Чеська ясновідящася Ольга Калинова побачила дух Марії. Покійна дівчина показала експерту рукавичку і попередила, що будуть ще жертви... Невже вбивця не зупиниться? Дивіться розслідування проекту Слідство ведуть екстрасенси 2019 випуск 31 від 24.03.2019 прямо зараз на сайті Teleportаl.ua – експерти вийшли на слід!</p> <p>Якщо ви пропустили попередній випуск, то дивіться за посиланням <a href="https://teleportal.ua/show/stb/ekstrasens/2019/vipusk-30">Слідство ведуть екстрасенси 2019 випуск 30</a></p>

Любовний трикутник смерті: хто вбив 17-річну Машу?

Всі випуски | 2019

Любовний трикутник смерті: хто вбив 17-річну Машу?

Святкування Дня міста в Кривому Розі закінчилося трагедією: зникла 17-річна дівчина. Через деякий час її знайшли мертвою. Мама загиблої досі не знає, хто вбив її крихітку. Вона досі сподівається, що дівчинка повернеться...

У програмі Слідство ведуть екстрасенси 2019 випуск 31 від 24.03.2019 експерти шукали вбивцю 17-річної Марії Захаревич.

Друзі та близькі розповіли журналістам проекту, за яких обставин зникла дівчина. У той день було святкування Дня міста. Марія зустрілася зі своєю подругою Веронікою, дівчата пішли гуляти. Вони планували добре провести вечір, і Маша навіть заздалегідь попередила маму, що вона повернеться ближче до 11 вечора. Вона ще не знала, що їй не судилося потрапити додому.

Вероніка розповіла журналістам проекту Слідство ведуть екстрасенси 2019, що Марія вела себе абсолютно нормально, а потім раптом попрощалася з подругою і пішла, як вона сказала, додому. Більше Марію Захаревич ніхто не бачив.

Через деякий час її почали шукати – спочатку рідні та волонтери, потім поліція. Правоохоронці знайшли дівчину мертвою. На її обличчі були сліди побоїв. Хто міг так познущатися над Машею, яка в житті нічого нікому поганого не зробила? Дізнайтеся прямо зараз - дивіться розслідування проекту Слідство ведуть екстрасенси 2019 випуск 31!

Мама Марії досі не вірить, що її дочки більше немає. Поліція не знайшла вбивцю дівчини, тому зневірена мати звернулася за допомогою до найкращих експертів програми Слідство ведуть екстрасенси 2019.

На її заклик про допомогу відгукнулися чеська ясновидиця Ольга Калинова і таролог Яна Пасинкова. Обидві поставилися до горя жінки з розумінням: врешті решт, вони не тільки експерти самого містичного проекту країни, але і матері.

Чеська ясновідящася Ольга Калинова побачила дух Марії. Покійна дівчина показала експерту рукавичку і попередила, що будуть ще жертви... Невже вбивця не зупиниться? Дивіться розслідування проекту Слідство ведуть екстрасенси 2019 випуск 31 від 24.03.2019 прямо зараз на сайті Teleportаl.ua – експерти вийшли на слід!

Якщо ви пропустили попередній випуск, то дивіться за посиланням Слідство ведуть екстрасенси 2019 випуск 30