Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Video: Череп брата і таємниче фото: що намагається вбити цілу сім'ю?
<p><strong>Олеся і Геннадій пережили найстрашніший тиждень у своєму житті. А все почалося з того, що брат жінки наклав на себе руки..</strong>.</p> <p>Подружжя розповіло свою жахливу історію у програмі <a href="https://teleportal.ua/show/stb/ekstrasens/2019">Слідство ведуть екстрасенси 2019</a> випуск 35 від 31.03.2019</p> <p>Костянтин, брат Олесі, прийшов у гості до сестри і дав страшну обіцянку - після смерті забрати всю свою сім'ю із собою. Подружжя не зрозуміло, що знайшло на чоловіка. Костя пішов, так нічого їм і не пояснивши.</p> <p>Наступного дня Костя покінчив життя самогубством. Вся сім'я була в шоці: він ніколи не здавався людиною, схильним до суїциду. Навпаки, в житті Кістки все було досить добре. У нього була прекрасна дружина, троє дітей, він збирався побудувати будинок... Що могло статися в житті чоловіка, якщо він зважився на такий крок? Дізнайтеся прямо зараз - дивіться розслідування проекту Слідство ведуть екстрасенси 2019 випуск 35.</p> <p><strong>Після смерті Костянтина все полетіло в тартари.</strong></p> <p>Спочатку Геннадій побачив покійного уві сні, після чого прокинувся і виявив, що його дружина задихається. Потім Гена ледь не залишився без ноги, а Олеся дивом вижила після падіння зі сходів.</p> <p>Але найстрашніше те, що невідома сила почала полювати і за дітьми. Син і дочка пари грали, коли на них обрушилася плитка зі стіни. Батькові дивом вдалося врятувати малюків. Пізніше семирічна дочка Гени і Олесі розповіла, що бачила щось дивне... Дівчинка назвала це щось «чортом».</p> <p>Подружжя зрозуміло, що єдина їхня надія - це проект Слідство ведуть екстрасенси 2019. Але не тут-то було!</p> <p>Як тільки Олеся і Гена вирішили відправити електронний лист у редакцію програми, як в будинку почалися дивні речі: сам по собі відключився інтернет, екран комп'ютера безпричинно погас... Їм довелося звернутися за допомогою до сусідів, щоб хоч якось відправити послання до екстрасенсів.</p> <p>Експерти проекту Слідство ведуть екстрасесни 2019 <a href="https://teleportal.ua/person/rubina-tsibulska">Рубіна Цибульська</a> та <a href="https://teleportal.ua/person/olena-kurilova">Олена Курилова</a> приїхали на допомогу подружжю.</p> <p>На самому початку розслідування Рубіна побачила дух чоловіка, який залишив ясновидиці дуже дивне послання. Яке - дізнайтесь у програмі Слідство ведуть екстрасенси 2019 випуск 35 від 31.03.2019 на сайті Teleportal.ua</p> <p>Хто намагається вбити родину Геннадія і Олесі? Яке відношення до справи має таємничий череп, який Костя знайшов в дитинстві? Не пропустіть жодної деталі - дивіться розслідування Слідство ведуть екстрасенси 2019 онлайн на сайті Teleportal.ua.</p> <p>Якщо ви пропустили попередній випуск, то дивіться за посиланням <a href="https://teleportal.ua/show/stb/ekstrasens/2019/vipusk-34">Слідство ведуть екстрасенси 2019 випуск 34</a>.</p>

Череп брата і таємниче фото: що намагається вбити цілу сім'ю?

Всі випуски | 2019

Череп брата і таємниче фото: що намагається вбити цілу сім'ю?

Олеся і Геннадій пережили найстрашніший тиждень у своєму житті. А все почалося з того, що брат жінки наклав на себе руки...

Подружжя розповіло свою жахливу історію у програмі Слідство ведуть екстрасенси 2019 випуск 35 від 31.03.2019

Костянтин, брат Олесі, прийшов у гості до сестри і дав страшну обіцянку - після смерті забрати всю свою сім'ю із собою. Подружжя не зрозуміло, що знайшло на чоловіка. Костя пішов, так нічого їм і не пояснивши.

Наступного дня Костя покінчив життя самогубством. Вся сім'я була в шоці: він ніколи не здавався людиною, схильним до суїциду. Навпаки, в житті Кістки все було досить добре. У нього була прекрасна дружина, троє дітей, він збирався побудувати будинок... Що могло статися в житті чоловіка, якщо він зважився на такий крок? Дізнайтеся прямо зараз - дивіться розслідування проекту Слідство ведуть екстрасенси 2019 випуск 35.

Після смерті Костянтина все полетіло в тартари.

Спочатку Геннадій побачив покійного уві сні, після чого прокинувся і виявив, що його дружина задихається. Потім Гена ледь не залишився без ноги, а Олеся дивом вижила після падіння зі сходів.

Але найстрашніше те, що невідома сила почала полювати і за дітьми. Син і дочка пари грали, коли на них обрушилася плитка зі стіни. Батькові дивом вдалося врятувати малюків. Пізніше семирічна дочка Гени і Олесі розповіла, що бачила щось дивне... Дівчинка назвала це щось «чортом».

Подружжя зрозуміло, що єдина їхня надія - це проект Слідство ведуть екстрасенси 2019. Але не тут-то було!

Як тільки Олеся і Гена вирішили відправити електронний лист у редакцію програми, як в будинку почалися дивні речі: сам по собі відключився інтернет, екран комп'ютера безпричинно погас... Їм довелося звернутися за допомогою до сусідів, щоб хоч якось відправити послання до екстрасенсів.

Експерти проекту Слідство ведуть екстрасесни 2019 Рубіна Цибульська та Олена Курилова приїхали на допомогу подружжю.

На самому початку розслідування Рубіна побачила дух чоловіка, який залишив ясновидиці дуже дивне послання. Яке - дізнайтесь у програмі Слідство ведуть екстрасенси 2019 випуск 35 від 31.03.2019 на сайті Teleportal.ua

Хто намагається вбити родину Геннадія і Олесі? Яке відношення до справи має таємничий череп, який Костя знайшов в дитинстві? Не пропустіть жодної деталі - дивіться розслідування Слідство ведуть екстрасенси 2019 онлайн на сайті Teleportal.ua.

Якщо ви пропустили попередній випуск, то дивіться за посиланням Слідство ведуть екстрасенси 2019 випуск 34.